New Star Soccer v Para Hileli Mod APK Indir

4.27

New Star Soccer, oyuncuların rüya takımları için profesyonel menajerler ve koçlar olmaları için yeni bir deneyim olacak. Her şey benzersiz ve yaratıcı unsurlarla yapılır ve yeni futbol oynanışı oluşturmak için birçok yeni içerikle birleştirilir. Bunun da ötesinde, oyuncuların takım yönetiminde veya dinamik etkileşimlerde birbirlerine meydan okumalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi maç işlevi de vardır.
Download APK
4.4/5 Votes: 534
Updated
1/9/2023
Size
66M
Version
4.27
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜÇLÜ BİR TEMEL BAŞLATIN

Bir futbol kulübünün uzun vadeli büyüme için sağlam bir temele ihtiyacı olacak, bu nedenle New Star Soccer, oyuncuların başlaması için bir başlangıç işe alım sistemi sunacak. İlk üyeler, gelecekteki büyüme için çok fazla potansiyele sahip olacak ve oyuncular, tüm takım için en iyi birimleri yaratma konusunda şanslı olabilirler. Bununla da kalmayıp, kulübün tüm olanaklarına yönelik yönetim süreçleri de dahil olmak üzere tüm sistemlere aşina olmaya başlamaları gerekir.

İLK EŞLEŞTİRMEYE BAŞLAYIN

Maça başlamadan önce oyuncular, futbol sahasındaki üyelere doğrudan uygulamak için birçok farklı taktik veya diziliş ön ayarı kullanabilir. Oyunda esnek bir kontrol sistemi yok ancak esnek etkileşim, tüm ekibi zafere götürmek için yeterli olacak. Gelecekte, çöpçatanlık sistemi, oyuncuların daha gelişmiş takımlarla tanışmasına izin verecek, ancak işleri daha ileriye götürme potansiyeli daha yüksek olacak.

KULÜP İÇİN TÜM OLANAKLARI SAĞLAYIN

Sistem, oyuncuların gelecekte özgürce çalışabilmeleri ve her şeyi tam olarak öğrenebilmeleri için sürekli olarak genişleyecektir. Kulübün tamamını yükseltmek çok çalışma gerektirir ve New Star Soccer, oyuncuların yükseltme yapması için birçok ek hizmet veya tesis sunacaktır. Her içerik bireysel performansı artıracak ve oyuncular bile bir maça başlamadan önce takımın üretkenliğini artırmak için birkaç güçlendirici kullanabilir.

POTANSİYEL OYUNCULARI ALIN VE KİRALAYIN

İşe alım sistemi çeşitlidir ve oyuncuların tüm kulüp için yeni yetenekler bulması ve hatta ünlü oyuncuları işe alma fırsatı bulması için uygundur. Ancak, yeni üyeler almak veya işe almak ve onları sürekli eğitmek ve doğru pozisyonları vermek için yeterli gelire veya kaynağa sahip olmaları gerekir. Üyelerin her indeksine ve yeteneğine bağlı olarak oyuncular, yeni personel almak için sistemi optimize etmek için onları makul bir şekilde düzenleyebilir.

STRATEJİLER VE OLUŞUM BELİRLEME

Taktikler ve dizilişler, New Star Soccer’ın oyuncuların yeni futbol maçlarına başlamadan önce tüm avantajlarından yararlanmalarını istediği önemli unsurlardır. Neyse ki, tasarım sistemleri sofistike ve kullanışlı ve oyuncular ayrıca birçok ön ayar oluşturabilir ve çoğu durumda bunları sürekli olarak değiştirebilir. Maç sırasında, kazanma oranını artırmak için taktiklerini serbestçe değiştirebilirler.

SONSUZ TURNUVALAR VE LİG

Turnuvalar veya futbol ligleri, oyuncuların tüm bir kulübün seviyesini yeni zirvelere taşıması için mükemmel fırsatlardır. Bu, tüm kulübü çalışır durumda tutmak için onlara daha fazla kaynak ve daha büyük gelir sağlayacak veya antrenman yoğunluğunu artırmak için daha iyi hizmetler sunacak. Dahası, daha gelişmiş takımlarla karşı karşıya kalacaklar, böylece taktikler edinecekler veya şanlı itibarlar kazanacaklar.

New Star Soccer, futbol menajerine yeni konseptler uyguladığı için oyuncular için yeni bir deneyim olacak. Ayrıca, onlara koç olmanın ve hayalini kurdukları tüm kulüple ilgilenmenin en büyük heyecanını vermek için birden fazla işlevi ve rastgele seçme sistemini kullanır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oynaması tamamen ücretsiz! Sayısız saatlik eğlenceye parmaklarınızın ucunda erişme olanağı!
  • Mevcut futbol kozmosunun en bağımlılık yaratan ve büyüleyici simülasyonu şu anda var!
  • İkinci kişiliğinizi yaratın ve uluslararası başarıya ulaşmak için liglerin saflarında ilerleyin!
  • Ünlü yaşam tarzınızı şekillendirecek önemli seçimler gibi, inişler ve çıkışlar yaşanacak.
  • Temsilciler ve eğitmenler kiralayın, yeni yetenekler öğrenin ve yeteneklerinizi daha da genişletin!
  • Kumarhanenin, kendi yarış atlarınızın ve diğer ekstraların keyfini çıkarın ama patronu mutlu etmeyi unutmayın!

What's new

"Mobil ve tabletlerdeki en iyi futbol oyunu" New Star Soccer'a hoş geldiniz. (Eurogamer). Oyuncular ve oyun basını tarafından büyük beğeni toplayan ve hayran olunan futbol oyunu. New Star'dan bu BAFTA ödüllü, App Store 1 numaralı spor RPG'sinde 16 yaşında kırılgan bir çocuk olarak futbol kariyerinize başlarken gösterinin yıldızı sizsiniz. Oyunlar.

Video

Images

Download links

How to install New Star Soccer v4.27 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded New Star Soccer v4.27 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *