My Town World – Games for Kids v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.0.24

Yeni ve güzel diyarları keşfetmek istiyorsanız bu oyunu bulun ve özelliklerinin tadını çıkarın. Burada modern ve anıtsal oyuncak bebek binaları hakkında bilgi edineceksiniz. Becerilerinizle, kendinize en güzel dünyayı yaratalım. Herkesin fikirlerine bağlı olarak bir kentsel alan tasarlama ve inşa etme yolu vardır.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/2/2023
Size
549M
Version
1.0.24
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KARAKTERLERİNİZ İÇİN EN İYİ GİYSİLERİ DÜŞÜNÜN VE BULUN

My Town World’e gelen oyuncular, birçok benzersiz ve eğlenceli karakterle tanışma ve etkileşimde bulunma hakkına sahip olacak. Onları güzel prenseslere dönüştürmek için güzel kostümler arıyorsun ve onları giydiriyorsun. Ayrıca, her karakterin ilgi alanları ve kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Sadece bu da değil, eğlenmek için onları kaykay parklarına davet edebilirsiniz. Lütfen bu heyecan verici yolculukta onlara eşlik etmesi için en sevdiğiniz karakteri seçin.

DÜNYAYI KURTARMAK İÇİN BENZERSİZ GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

My Town World, oyunculara son derece yeni zorluklar sunacak ve verecek ve seviyelerini test etmeyi amaçlayacaktır. Cesur ve çalışkan bir itfaiyeci olarak rol yapacaksın. Verilen tüm görevleri hızlı ve verimli bir şekilde her zaman iyi yaparsınız, bu nedenle birçok kişi tarafından beğenildiniz ve sevildiniz. Becerilerinizden yararlanın ve o oyun için en yenilikçi hamleleri geliştirmek için değerli deneyiminizin bir kısmını kullanın.

YENİ BİR KÜÇÜK DÜNYAYI KEŞFEDİN

My Town World’e katıldığınızda, etrafınızdaki dünyaya gözlerinizi en eğlenceli ve heyecan verici şekilde açabileceksiniz. Ayrıca, oyunculara mutluluk ve daha fazla zevk hissi veren birçok inanılmaz manzaraya hayran kalacaksınız. Ayrıca kendi hikayelerinizi oluşturabilirsiniz. Her seviyede oyuncak bebek evlerinde veya ünlü moda mağazalarında birçok oyuncuyla tanışacaksınız. Ayrıca bebek ailesindeki herkesi düzenli olarak ziyaret edebilir ve her kişinin kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

HER HAFTA SÜRPRİZ HEDİYELER BULUN

My Town World, sizi bir sürprizden diğerine heyecan verici bir şekilde keşfetmenizi sağlayacak. Görevlerde size hizmet edecek birçok ödül ve en anlamlı hediyeler alacaksınız. Bir görevi tamamladıktan sonra birçok değerli ders ve bir dizi derin deneyim alacaksınız. Bu sayede bir dahaki sefere daha iyi ve daha akıllıca oynayacaksın. Pek çok proje, önemli faydalar elde etmek için gelip inşa etmenizi bekliyor.

KİTLELERDE ÜNLÜ ŞAHISLAR OLUN

Bu oyun size birçok farklı seçenek sunacak. Bir doktor, öğretmen veya başka herhangi bir istisnai iş seçebilirsiniz. Kendi hikayelerinizi en eğlenceli şekilde yaratın ve oynayın. Ayrıca, dünyanızı farklı temel kurallarla inşa etmek için birçok zorluğun üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Gelin bu araziyi büyük ve modern bir kentsel alana dönüştürelim. Apartmanlar ve fabrikalar hızla çoğaldı ve oldukça gelişmiş bir şehir yarattı.

GÖRDÜĞÜNÜZ MUHTEŞEM HARİTAYI KEŞFEDİN

My Town World, oyuncular için ayrıntılarla ve her yer ve yerle dolu geniş bir harita oluşturur. Her şey haritada net bir şekilde gösteriliyor ve oyuncuların kaynakları daha dikkatli bir şekilde tahsis etmesini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

What's new

Bir mega şehri keşfedin ve tüm My Town ve My City oyunlarının ve oyun evlerinin kilidini açın! Kuralsız şehir hayatı hikayeleri yaratın ve oynayın. Beğendiğiniz herhangi bir My Town ve My City oyun karakteriyle oynayın ve istediğiniz oyun evlerini ekleyerek dünya yaratın.

Video

Images

Download links

How to install My Town World - Games for Kids v1.0.24 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded My Town World - Games for Kids v1.0.24 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *