My Talking Tom Friends APK Indir v

2.6.3.8260

Herkesin yaşadığı ortak alana dikkat edin. Tüm alanlar değiştirilebilir. Mobilyalar da öyle. Mutfağı banyonun yanına veya yatak odasını oturma odasına yakın yerleştirmek gibi istediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 568
Updated
12/29/2022
Size
138.62 MB
Version
2.6.3.8260
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Konuşan Tom Arkadaşlarım MOD APK (Sınırsız Para) Android cihazlar için indirilebilir. Bu oyun yakında sanal evcil hayvan yetiştirme trendini yaratacak ve bunu ilk deneyimleyenlerden biri olacaksınız.

Konuşan Tom Arkadaşlarım hakkında tanıtın

Sanal evcil hayvan oyunları uzun zamandır popüler. Bu kategoride lider, Outfit7 geliştiricisinden Benim Konuşan Angela’m ve Konuşan Tom’um 2. Oyuncularını daha memnun etmek için, My Talking Tom Friends’in bir versiyonunu daha eklediler. Konuşan Tom kedisinin artık yeni arkadaşları var ve onlarla ilgilenmek için muhtemelen daha çok çalışacaksınız!

Daha fazla evcil hayvan, daha fazla eğlence

Önceki tek evcil hayvan oyunlarından farklı olarak Konuşan Tom Arkadaşlarım’da Tom, Hank, Angela, Ginger, Ben ve Becca dahil birçok evcil hayvan bulunur. Güzel bir günde daha çok eğlenmek için aynı eve taşınmaya karar vermişler. Evcil hayvanlarınızı birlikte oynarken görmek sizi mutlu edeceğini düşünüyorum.

Fakat…

Bir evcil hayvanla ilgilenmek ve onunla oynamak epey zamanınızı almış gibi görünüyor. Bu yüzden arkadaşlarıyla birlikte Tom’a bakmak seni daha da zorlaştıracak.

Evcil hayvanların kendi kişilikleri ve ilgi alanları vardır. Tom müzik çalmayı ve futbol oynamayı sever. Angela dışarıdaki parka gitmeyi tercih ediyor ve bulmaca oynuyor, Hank ise satranç oynamayı seviyor ve günde birçok kez yıkanmaktan keyif alıyor. Birisi bir şeyi arzuladığında, başında o arzuyu gösteren sembol olacaktır. Ya da bazen yorgun bir ifade var, bir yerde hareketsiz yatıyorlar ve şikayetçi bir ses çıkarıyorlar.
Tüm bu sorunları çözün ve onları sevdiğinizi gösterin. Hank’e dokunun ve onu banyoya getirmek için ekranı sürükleyin. Müzik sevgisini tatmin etmek için Tom’a bir gitar alın ya da Ginger’ı bahçeye götürün, böylece babasını takip ederek yetenekli bir çiftçi olabilir.
Bazen çok oynamaktan dolayı bir evcil hayvanın sağlığı bozulur ve hastalanır. Belirli ilaçları aramak için lütfen tıbbi kutuya gidin. Herhangi bir hastalığı tedavi edebilen sihirli iksir almak için masaj yapmak veya tanıtım videoları izlemek için şırıngalar, su şişeleri, havalı çekiçler.

Hayvanlar çok yaramaz

Evet, çok yaramazlar. Bu sadece direncin azalmasına yol açmaz, aynı zamanda kendilerini aç ve kirli hissetmelerine neden olur. Bu durumda, itaat etmedikleri için bir ceza olarak onu uyumaya zorlayabilir veya yere atabilirsiniz.

What's new

Konuşan Tom Arkadaşlarım MOD APK (Sınırsız Para) Android cihazlar için indirilebilir. Bu oyun yakında sanal evcil hayvan yetiştirme trendini yaratacak ve bunu ilk deneyimleyenlerden biri olacaksınız.

Video

Images

Download links

How to install My Talking Tom Friends APK Indir v2.6.3.8260 APK?

1. Tap the downloaded My Talking Tom Friends APK Indir v2.6.3.8260 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *