My Talking Angela 2 v Para Hileli Mod APK Indir

1.9.1.17973

Kendiniz için bir evcil hayvan bakmak ve yetiştirmek istiyorsanız, ancak ailenizin ebeveynleri kedi ve köpeklere izin vermiyorsa, Konuşan Angela'm 2'ye gidin. Bu sanal bir evcil hayvan oyunudur; oldukça ünlü ve birçok oyuncu tarafından biliniyor. Oyuncular, evcil hayvanlarıyla birçok heyecan verici seviye alacak; sizin mutlu bir ruha sahip olmanızı ve bu hayatın çok daha anlamlı olduğunu hissetmenizi sağlayacaklar.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/10/2023
Size
152M
Version
1.9.1.17973
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SEVİMLİ KEDİNİZ ANGELA

Bu oyuna gelince, ilgilendiğiniz karakter Angela’dan başkası değil. Olağanüstü nazik ve zarif, neşeli ve esprili bir kişiliğe sahip, sahibini her zaman neşelendiren bir kişidir. Şehirde bir evde yaşıyor ve bu yeni ev, arkadaşlarının evlerinden oldukça uzakta. Bu yüzden kendine dikkat etmesi gerekiyor. O güzel küçük odada her zaman yiyeceklerle dolu bir mutfak var.

Bununla da kalmayıp, boş zamanlarında eğlenceye katılabilmesi için tonlarca oyunun bulunduğu bir kontrol paneli ve ayrıca moda ve moda ile dolu ek bir gardırobuna sahiptir. Sevimli kediniz için özgürce makyaj yapabilir ve birçok güzel tasarım yaratabilirsiniz.

ANGELA ŞEHİRDE YAŞADIĞINDA

Benim Konuşan Angela 2’de, çalışma programı yoğun olduğu için boğulmuş durumda. Zarif dansları öğrenmek ve dans etmek için onu her gün dans stüdyosuna götürmeniz gerekiyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda en iyi arkadaşı için kekler, tatlılar ve diğer birçok özel ikram gibi yiyecekler satın almak için Şekerci Dükkanına gitmesi gerekiyor. Üstelik dilerseniz ona burada yemek yapmayı ya da en sevdiğiniz tatlıları yapmayı öğretebilirsiniz. Angela’nın günlük hayatını eğlenceli hale getirelim ve sadece senin için bir sürü eğlenceli oyun yaratalım!

OYUN EKRANLARI YOLUYLA YETENEKLERİMİZİ VE ZEKÂMIZI MEYDAN OKUYUN

Benim Konuşan Angela 2’ye katıldığınızda, belirli çekici ve heyecan verici seviyelerde kendinize meydan okuma fırsatına sahip olacaksınız. Oyun size benzersiz bulmacalar ve beyin hackleri verecek ve sonuç vermeden önce dikkatlice uygulamanız ve düşünmeniz gerekiyor. Buradaki en yenilikçi ve en yetenekli oyuncu olun; sahip olduğunuz deneyim ve bilgiyle seçici olmalı ve en ilgi çekici oyun stratejilerini geliştirmelisiniz. Bu heyecanlı oyunlarda kafanız çok karışık ve aceleci olmayıp kazanmak için ipuçlarını yavaş yavaş bulmanız size yardımcı olacaktır.

HAYVANLARINIZ İÇİN KENDİN YAP GÜZELLİK

Siz bir moda tutkunusunuz ve evcil hayvanlarınızın her zaman güzel olmasını istiyorsunuz, bu yüzden onlara iyi bakın ve onları güzelleştirin! Angela’yı seçip şık elbiselerle giydirin ve daha modern ve güzel olmak için gözlük, şapka ve çanta gibi aksesuarları birleştirin. Sadece bu da değil, makyajını ve saçını yapmayı da unutma. Ayrıca müşteriler için makyaj ve saç kesme işleriyle mini oyunlar icat etme hakkına sahipsiniz. My Talking Angela 2’deki mini oyun aracılığıyla Angela’nın kendini ifade etmesine yardım edin.

YOUR PETS NEED GOOD FRIENDS TOO

In My Talking Angela 2, you will be taking care of your pets every day, and you understand her personality and boss better than anyone. After days of work and play, Angela also needs to relax and rest. Help her eat whenever she feels hungry and thirsty. At the same time, you should also give her a clean and fragrant bath, don’t forget to help her brush her teeth and wash her face. One last thing you need to help her with is to turn off the lights for her every time she sleeps. Although the actions you do are straightforward and take little effort, they make her have a happy life.

PLEASE TAKE CARE OF YOUR PETS CAREFULLY AND CONTINUOUSLY

Every day, you have to play My Talking Angela 2 once to care for them regularly. That way, they will be healthy and grow up quickly. Every time you feed them or bathe them, you will receive a lot of bonuses. If you take care of them more and more times a day, your premium will increase. From there, you will accumulate some money and can afford to upgrade your Angela. From a child suddenly turned into a pretty and lovely girl. Her growth and development depend on your care.

THIS GAME IS FOR ALL AGES

This is a game that everyone can participate in to entertain and create fun after a hard-working day. Thanks to the mini-games in My Talking Angela 2, you can create your moments of joy and comfort.

What's new

- Harika saç, makyaj ve moda seçenekleri
- Dans, yemek pişirme ve dövüş sanatları gibi destansı aktiviteler
- Lezzetli yemekler ve atıştırmalıklar
- Jet sosyete seyahat seçenekleri
- Mini oyunlar ve bulmacalar becerileri ve refleksleri test eder
- Yepyeni çıkartma koleksiyonları

Video

Images

Download links

How to install My Talking Angela 2 v1.9.1.17973 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded My Talking Angela 2 v1.9.1.17973 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *