My Mini Mart v1.15.11 Para Hileli Mod APK Indir

v1.15.13

My Mini Mart MOD APK oynarken Mini Mart’ınızı çalıştırma yolculuğuna çıkacaksınız. Mini Mart’ı ülke çapında bir imparatorluğa dönüştürmek için birçok farklı şekilde geliştirecek, inşa edecek ve genişleteceksiniz.
Download APK
4.1/5 Votes: 564
Developer
APK DAYI
Updated
28-12-2022
Size
64MB
Version
v1.15.13
Requirements
Android 5.1
Downloads
781
Get it on
Google Play
Report this app

Description

oyun endüstrisinde oldukça iş odaklı olan birçok adam var ve onlar gelişen işler yapmak için gerekli olan süreç ve prosedürleri ilerletmek ve öğrenmek için bazı ilginç konuları ve iş kavramlarını ele almak istiyorlar. tüm arka uç kurulumlarıyla mümkündür. Çünkü gerçekte işletmelerin işleyiş süreci karmaşıktır ve çok az kişi bunun farkındadır. Oyunun başlangıcında, kullanıcılara, büyük bir insan nüfusuna hizmet edecek kadar büyük bir pazarın inşasına giren arazi alanını, haritaları ve diğer değişkenleri seçebilmeleri ve tüm görevlerini yerine getirebilmeleri için güç verilir. Gereksinimler. İnşaata ilk başladığınızda her şeyin halledildiğinden emin olun ve ardından ürünleri uygun şekilde paketleyin ve iyi ve taze kalmalarını sağlayacak şekilde düzenleyin.

my mini mart apk

My Mini Mart Mod APK

Size uygun ihtiyaçları bir tepside getirebilmeleri için çok sayıda işçi ve uzmanı işe almak gerekliydi. Faturalandırma, dağıtımlar ve ulaşım ağları için uygun yazılımlar sağlayarak üretkenliklerini artırmak doğru yönde atılmış bir adımdır. Ürünlerin sıralı montajında ​​ilerleme kaydedilebilmesi için göreve dahil edilecek yeni aksesuarlar ve makine parçaları satın alın. My mini mart mod apk’da başarılı olmak için hem gözlerinizi açık tutmanız hem de dikkatinizi her zaman her şeye odaklamanız gerekiyor. Uygun zincirlere ve ağlara sahipseniz, kitlelerin ihtiyaçlarını karşılamak size finansal ve profesyonel başarı getirecektir. Her şeyi düzenlemek, taze üretim için kendi bahçenizi ve çiftliklerinizi kurmak, nihai tüketim için ürünleri hasat etmek, temizlemek, nakletmek ve paketlemek, parayı, muhasebeyi ve nakit akışını yönetmek ve daha fazla genişleme için çeşitli şirket planlarını uygulamak.

Özellikleri

Orijinal uygulamanın alternatif, değiştirilmiş bir versiyonu olan my mini mart mod apk, iş odaklı bireylere, sırasıyla işlerini ve işlerini artırma sürecinde büyük fayda sağlayabilecek küçük bir yardım sağlar. Üretim, tedarik zinciri, montaj, ulaşım, çiftçilik ve makine gibi alanlarda yatırım için sonsuz bir para arzı olsaydı. Şirketiniz baş döndürücü bir hızla gelişme potansiyeline sahiptir ve size hızlı ve kolay bir şekilde büyük zenginlik sağlayacaktır. Bu mod sürümü, makine ve ekipman için ücretsiz alışveriş sunmanın yanı sıra, öğeler ve gerekli malzemeler açısından bir dizi yardım sağlar. Kilidi açılmış hammadde, tohumlar, mahsuller, tarım alanları ve işgücü kiralama yeteneği; tazminat yapısına daha az vurgu; pazar düzenlemesine artan vurgu. Kuruluşunuzu benzeri görülmemiş bir şekilde genişletmek için size para, maliyet düşürme önerileri ve çok çeşitli fırsatlar sağlayarak maliyetleri düşürmek. Size sonsuz bir heyecan kaynağı ve çeşitli avantajlar getiriyor.

Çözüm

my mini mart mod apk’yı indirerek ve tüketicilere aynı zamanda taze ve risksiz en yüksek kaliteli ürünleri sunarak tamamen mart işinizi genişletmeye ve sürdürmeye odaklanarak kendinizi iş dünyasına kaptırabilirsiniz. Kendi çiftçilik ve bahçıvanlık çabalarınızı koordine etmeyi ve ürünlerinizi müşterilerin en yüksek kalitede malzeme ve mallara erişmesini sağlayacak şekilde dağıtmayı içeren taze malzemelerle talep ve tüketim sağlamak için bir son zincir oluşturmak. Bu mod sürümü, şirket için gereksinimlerini basitleştirmeye yardımcı olmak için çok çeşitli premium aksesuarlar ve sınırsız miktarda para sağlar.

What's new

My Mini Mart oyunuyla bir manav işleterek ürünlerinizi ekin, yetiştirin ve olgunlaşınca müşterilere satın. Hızlı oynanış yapısıyla gündelik kategorisinde oldukça keyifli bir deneyimi bizlere sunuyor.

Video

Images

Download links

How to install My Mini Mart v1.15.11 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded My Mini Mart v1.15.11 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *