My Little Universe Reklamsız Hileli Mod Apk indir

1.24.5

Download
0.0/5 Votes: 680
Updated
1 Day Ago
Size
396.8 MB
Version
1.24.5
Requirements
Android
Downloads
567
Report this app

Description

Yeni bir ortama uyum sağlamak Yeni bir ortama uyum sağlamak zordur, bu nedenle kendi dünyanızı yaratmak kolay değildir. My Little Universe size her türlü farklı aktiviteyi yapmanız için araçlar sunar. Yoğun bir çalışma ile her şeyi kendi başınıza inşa edeceksiniz ve tamamlanması çok zaman alacaktır. Ek olarak, protozoa olan çeşitli faktörler tarafından engelleneceksiniz. ortam zordur, bu nedenle kendi dünyanızı yaratmak kolay değildir. My Little Universe size her türlü farklı aktiviteyi yapmanız için araçlar sunar. Yoğun bir çalışma ile her şeyi kendi başınıza inşa edeceksiniz ve tamamlanması çok zaman alacaktır. Ek olarak, protozoa olan çeşitli faktörler tarafından engelleneceksiniz.

YENİ BİR GEZEGEN İNŞA ETMEK İÇİN ZENGİN KAYNAKLARIM

My Little Universe’de size eşlik edecek alet, farklı alanlardaki kaynakları araştırmanıza yardımcı olmak için koldan fiziksel güce sahip bir kazmadır. Taşlar, kristaller, elmaslar, altın, gümüş ve çok daha fazlası gibi keşfetmeniz için farklı konumlarda bulunan 15’ten fazla kaynak türü vardır. Mümkün olduğu kadar çok kaynak çıkarmak ve dünyanızı geliştirmek için kazmanızı kullanacaksınız. İlahi planınızı sona erdirmek için proto-yaşayan yaratıklara karşı madencilik yapmanız, üretmeniz ve onlara karşı savaşmanız için kaynaklar bol miktarda bulunur. Ek olarak, orada çeşitli kaynaklarla mükemmel bir gezegen yaratmak için bahçe yapacaksınız.

KEŞFETMEK İÇİN ZENGİN ORTAM

Farklı ve güzel renklerle tasarlanmış on farklı ortam türü vardır. Buna doğal ortam, kaya ortamı, toprak vb. dahildir ve her ortam türünün kendine has özellikleri olan birçok kaynak türü olacaktır. Örneğin, doğal ortam ağırlıklı olarak odun kaynakları iken, kara ortamı taş ve altın kaynaklarına sahip olacak ve geri kalan ortamlar diğer nadir ve değerli kaynakları içerecektir. Başlangıç ​​noktanız doğal ortam olacak; ardından bölgenizi genişletmeyi ve daha fazla kaynak türüyle yeni ortamların kilidini açmayı keşfedeceksiniz. Her bir doğa alanında yeterli kaynak toplandığında yeni bir arsa açılacaktır. Her yeni ortamda evreniniz için benzersiz şeyler keşfetmeniz ve yaratmanız için birçok yeni kaynak olacaktır. Yavaş yavaş, her türlü farklı kaynağı toplayacak ve kendi dünyanızı yaratacaksınız.

FARKLI TÜR DÜŞMANLARLA MÜCADELE

Kaynak çıkarma yolculuklarında karşılaşacağınız başlıca düşmanlar ilkel yaratıklardır. Birçok farklı ortamda rastgele çok sayıda görünecekler. Kaynakları incelerken size saldırmak için acele edecekler, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Karşılaşacağınız sekiz tür yaratık arasında kardan adamlar, uzaylı mantarlar, kılıçlılar, dev karıncalar vb. Ne zaman bir düşman ortaya çıksa, hayatta kalmak için onlarla savaşmaktan başka seçeneğin yok.

ANA ÖZELLİKLER

Grafikler basit ama keskin ve canlı bir tasarımla son derece çekici. Ayrıca, zengin ses düzeni, oyunun daha fazla oyuncu çekmesine ve kendine ait yaratıcı bir dünya yaratmasına yardımcı olur.
Gezegeninizi genişletin ve on farklı ortam türüyle çeşitlendirin, inşa edin, keşfedin ve hayallerinizdeki gezegen cennetini yaratmak için kaynaklarımı kullanın.
Canavarlarla savaşın: Kardan adamlar, karıncalar ve mantar düşmanları da dahil olmak üzere sekizden fazla düşman türü, ilahi niyetlerinizi durdurmaya ve her an size saldırmaya her zaman hazırdır. Metalleri eritmek, mineralleri işlemek ve düşmanlarınızı yenmek ve korkunç rakiplerin korkusundan kaçmak için kullanmak üzere silahlar yapmak için endüstriyel tesisler kurun.
Güçlü ama basit bir çekiç, canavarlarla savaşmanıza, kayaları kırmanıza, mineralleri kazmanıza ve gelişmiş endüstriyel tesislerin inşasına hizmet etmek için nadir kaynaklardan yararlanmanıza yardımcı olarak tanrının üretkenliğini artırır.

Video

Images

Download links

How to install My Little Universe 1.24.5 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded My Little Universe 1.24.5 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *