My Friend Pedro v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.12

Arkadaşım Pedro sadece bir arkadaşının ailesinin trajik hikayesiyle yetinmiyor ve bu aynı zamanda Pedro'ya özel becerilerinin gösterildiği zamandır. Savaş, birçok gözün gözetiminde gerçekleşir, ancak sizin için zorlaştıran şey bu değildir. Oyuncular onlarca farklı canavara karşı yalnız kalacak. Her arazi türünde aracı seçebilir ve stratejide esnek değişiklikler yapabilirsiniz. Hazır olun ve yaklaşan intikam kampanyası için özel beceriler hazırlayın!
Download APK
4.6/5 Votes: 565
Updated
1/1/2023
Size
92M
Version
1.12
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜNCELLENMİŞ VERSİYONU ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA İLGİNÇ NOKTALAR

Sistem, Arkadaşım Pedro’nun kalitesinde bazı arzu edilen değişiklikler yaptı. İçerikle ilgili oyuncu geri bildirimlerinin çoğu ayarlandı. Oyuncular, tek bir kontrol noktasından ücretsiz olarak heyecan verici aksiyon sekanslarına başlayabilir. Geliştirilmiş sürüm, reklamsız bir deneyim sağlamak için yayınlandı. Yolculuğunuz artık Blood Rush adlı heyecan dolu yeni bir modun varlığına sahip.

İNTİKAM İÇİN DÜZİNLERCE SEVİYEDEN GEÇİN

En erişilebilir seviyeden başlayarak Arkadaşım Pedro, oyunun hızını birçok yöntemle deneyimlemenize yardımcı olacak. Oyuncular, düşmanın ortaya çıkmasını beklerken aksiyon modellerine aşinadır; saldırılarda kararlı olmanız ve birinci sınıf atış becerilerine sahip olmanız gerekiyor. Sizi gizemli odalar veya bombalarla dolu bir cadde gibi farklı harita konumlarına götürecek kolaydan karmaşığa 37 seviye vardır. Rakibe isabetli bir şekilde nişan alma becerisini uyguladığınızda, eldeki silah daha çok yardımcı olacaktır. Oyunda ortaya çıkan zorluklarla karşı karşıya kaldığınızda ne yapmanız gerekecek?

BİR SAVAŞÇININ ÖZEL BECERİLERİNİ KULLANIN

My Friend Pedro’da sizi bekleyen canavarlar son derece güçlü ve her zaman size gönderecek tehlikeli tuzakları olan gizemli bir organizasyon için çalışıyorlar. Bu, bir dövüşçü olarak yeteneğinizi ve tekniğinizi göstermek için mükemmel bir fırsat olacaktır. Farklı beceri türleri, sistemin zorluklarını aşmanıza yardımcı olur ve bir ip, bir yerden bir yere hızlı bir şekilde hareket etmenize yardımcı olabilir. Açık hava savaşları ve tüneller için kaykaylar veya motosikletler daha uygun olacaktır.

Gerçekten yeni ve heyecan verici bir deneyim sunan oyun, aynı zamanda kendi aksiyon ve animasyon koleksiyonunu da sunuyor. Karakter, karanlığa kolayca girmek için koleksiyondan siyah bir takım elbise ile donatılmıştır. Oyunun arazisindeki engellere dayalı yeni beceri setlerinin ve eylemlerin kilidini açmak için puanlar ve bonus jetonlar biriktirebilirsiniz. Savaşta, özellikle sonraki maçlarda yardımcı olacaklar. Dev kodamanlarla heyecan verici karşılaşmalar yaratmak için zihinsel olarak iyi hazırlanın.

MUHTEŞEM DENEYİMİNİZİ TAMAMLAYIN

Arkadaşım Pedro, kaliteli içerik ve yapımcıdan olumlu değişikliklerle harika bir eğlence alanı yaratıyor. Bu, görevleri tamamlayan ve karanlık örgütün üyeleriyle yüzleşen muazzam ölçekte bir intikam kampanyası olacak. Önünüzde heyecan verici şeyler sizi bekliyor ve doğru atış yapıldığında size hazine sandığı ödülleri verilecek. Her şey beklediğiniz gibi olacak mı? Deneyin ve yorumunuzu bırakın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Ölümsüz savaşçı için özel bir beceri seti edinerek oyunda dramatik aksiyon gerçekleştirin.
  • Koleksiyona yeni farklı eylemler ekleyin ve bunları etkileyici bir performans için eylemleri birleştirerek bir sonraki oyunda gerçekleştirin.
  • Madeni para, elmas veya mücevher gibi hazine sandıklarından birçok benzersiz ödül alın. Güç kartları veya beceri setleri de sağlanır.
  • Bir arkadaşınızın intikamını almak için bir görevi tamamlayın ve sanal dünyadaki en etkili kuruluşlarla yüzleşme fırsatını deneyimleyin.
  • Oyunda kapalı bir oda, bir tünel veya pek çok engelle dolu geniş bir arazi gibi farklı ortamlarla tanışın.

What's new

Karısını ve çocuklarını kaçırıp ölüme terk ettiler. Ama bu muzun ailesini bölmek için bundan fazlası gerekecek. Arkadaşın Pedro'nun üzerine kurşun serpiştirerek buz gibi soğuk bir intikam almasına yardım et!
Arkadaşım Pedro kan, kurşun ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil maceraya geri döndü! Yaya, motosiklet ve hatta kaykay üzerinde 37 aksiyon dolu seviyede çevirin ve ateş edin. En iyi skorlar için yüksek kalibreli koreografinizi planlayın ve cildiniz yeterince sağlamsa, Blood Rush modunda becerilerinizi test edin.

Video

Images

Download links

How to install My Friend Pedro v1.12 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded My Friend Pedro v1.12 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *