My Fishing World v Para Hileli Mod APK Indir

1.15.109

My Fishing World – Realistic, keskin, gerçekçi simülasyon görüntülerine sahip bir balık tutma oyunu serisidir. Balık tutma sürecinde, uzun yıllar balıkçılık tecrübesine sahip balıkçılardan birçok ipucu ve püf noktası alacaksınız. Bu oyun her yaşa uygun olacak şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca oyuncuların kullanması ücretsizdir. Şu anda, sağlayıcı bazı hataları düzeltti ve oynatma arayüzünde istediğiniz gibi yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, dünyadaki birçok farklı balık avlama alanını da keşfedebilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 533
Updated
1/3/2023
Size
50M
Version
1.15.109
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

 

OYUN ÖZELLİKLERİ

My Fishing World’ün balık tutulan gölüne gelirken balık tutma yerlerini kendiniz seçecek, zamanı ve gerçek koşulları kendiniz değiştireceksiniz. Bu, oyuna girdiğinizde en rahat duyguyu getirecektir. Bu arayüzde, ayrıntılara kadar yakın, sezgisel, göz alıcı sahnelerin keyfini çıkaracaksınız.
Bu oyun ayrıca, sizi sıkmayacak bazı küçük zorluklar içeren benzersiz bir oyunla birleştirilmiştir. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok farklı balık tutma yöntemi arasından seçim yapabilir ve oyun stratejisini sürekli olarak değiştirebilirsiniz. Çeşitli balıkları avlamak ve kendinize birçok değerli ödül kazanmak için.

FARKLI YERLER – BALIK TÜRLERİ AÇISINDAN ZENGİN

My Fishing World dünyasında, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da harika sahneleri sizin için seçmeye öncelik verecektir. Örnekler Karayipler, Kantabria ve Akdeniz denizleridir. Ayrıca, kolayca yakalayabilmeniz için keyfi yakınlaştırma ve yakınlaştırma efektleriyle birleştirildi.
Buraya adım attığınızda, çok sayıda balıkla boğulmuş olmalısınız. Tatlı su, acı ve tropikal balıklar gibi çeşitli balıkları toplayın. Ayrıca en değerli balıklar arasında yer alan nadir balıkları da avlayabilirsiniz. Aynı şekilde, büyük miktarda altın ve birikmiş puanlar alacaksınız.
Her gün, bu oyun aldığınız bonusların sayısını artırabilmeniz için bir dizi farklı görev başlatacak. Ve en güçlü oyuncuların başında yer alacaksınız.

KENDİ BAŞARILARINIZI YARATIN

My Fishing World’e katıldığınızda yazılım tarafından size bir liste verilecektir. Orada, aldığınız paranın miktarı, yaptığınız görevler, elde ettiğiniz unvanlar gibi sizinle ilgili her şey olacak…. En uygun aracı hazırlamak için bundan sonra nereye gideceğinizi ve ne tür balıklarla karşılaşacağınızı görmek için bunu temel almanız yeterlidir. Sadece bu da değil, skor tablonuzu herkesin bilmesi için paylaşabilirsiniz ve belki de her mücadelede size eşlik ederler. Bu şekilde her paylaştığınızda, fotoğrafınızı güzelleştirmenin yanı sıra başka öğeler satın almak için belirli miktarda jeton alacaksınız.

OYUNUN EĞLENCELİ ŞEYLERİ

My Fishing World’e geldiğinizde, nazik balıkçılardan çok yardım alacaksınız. Size öğüt verecekler ve sırdaşınız olacaklar. Balıkçıların nezaketine ek olarak, kullanıcılar internet bağlantısı olmadan her yerde oynayabilecekleri için gazı deneyimleyeceğiniz üretici ayrıcalığına da sahip olacaksınız.
Son olarak ses efektleri ve grafik teknikleri olmazsa olmaz parçalardır. Tüm bu etkiler oyunun başarısına katkıda bulundu; kullanıcı bir balık cennetine giriyormuş gibi hisseder; her şey gerçekte olduğu gibidir.

What's new

Canlı grafiklerle gerçekçi konumlar
İyi tasarlanmış görsel efektler
Günün saatinde ve hava koşullarında değişiklik
Sezgisel oyun arayüzü
Düşünceli oyun, sıkılmanıza izin vermeyecek
Balıkçılar ile iletişim için çevrimiçi sohbet
Farklı tür ve amaçlara sahip çok çeşitli olta takımları
Dünyanın en güzel yerleri sizin için hazır
Çok sayıda tatlı su ve tropikal balık
Nadir ve çok değerli canavarları yakalayabilirsiniz.
Bonuslar için çeşitli görev türleri (günlük, koleksiyonlar, epik)
Tüm ödüllerinizi saklamak ve nerede, ne zaman ve ne yakalandığı hakkında ayrıntılı bilgileri görüntülemek için bir albüm
Oyundaki tüm balıklar hakkında gerçek bilgiler
Skor tablosu zirvelerde ilk sıralar için savaşacak
İnternet olmadan oynayabilirsiniz

Video

Images

Download links

How to install My Fishing World v1.15.109 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded My Fishing World v1.15.109 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *