My Cafe Para Hileli Mod Apk indir

2023.1.0.0

Download
5.0/5 Votes: 678
Updated
2 Day Ago
Size
187.7 MB
Version
2023.1.0.0
Requirements
Android
Downloads
890
Report this app

Description

My Cafe, oyuncuların kahve dükkanına sahip olacağı ve onu geliştirmek için zaman harcayacağı hizmet temalı bir oyundur. Kendinize oldukça mütevazı bir kahve dükkanınız olacak, bu yüzden onu etkileyici bir ölçeğe büyütmeniz ve birçok farklı misafire hizmet vermeniz zaman alacaktır. Aynı zamanda ikram ettiğiniz tatlı veya içeceklerden ne kadar kazanacağınıza da siz karar vereceksiniz. Harika bir deneyim olacak.

KAFE GELİŞTİRME YOLCULUĞU

My Cafe’de oyuncular kendi evi olan ve burayı kahve dükkanı yapmak için kullanan bir kız rolünü oynayacak. Ancak şöyle bir sorun var ki evin alanı oldukça geniş olmasına rağmen kahve yapma veya misafirlere ikram etme ile ilgili mobilyalar oldukça sınırlı. Ana karakterin birçok ziyaretçiyi çekmesine ve mağazasını geliştirmek için çok para kazanmasına yardımcı olacak kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda bunun oyuncular için uzun bir yolculuk olduğu da söylenebilir. Mevcut Cadılar Bayramı etkinliği sırasında oyuncular büyüleyici yeni müşteriler bulacaklar. Misafirleriniz vampirler, kurtadamlar ve diğer birçok heyecan verici varlık gibi mitlerden karakterler olduğunda şaşıracaksınız. Ayrıca hepsi etkileyici şekillere sahip olduğu için kafeniz için bazı dekoratif objeler de toplayabilirsiniz. Kafenizin etrafındaki manzara da Cadılar Bayramı etkinliğine uyacak şekilde değişir.

MÜŞTERİLERİNİZE DÜŞÜNCELİ HİZMET VERİN

My Cafe’yi başlatırken, kullanıcının bir kahve makinesi ve belirli bir konuğa hizmet verecek bir masası olacaktır. Böylece konuk geldiğinde, ana karakter onlar için otomatik olarak doğru içeceği hazırlayacak ve sizin sadece etkileşimlerini izlemeniz gerekiyor. Konuşmalardaki bazı bilgileri göz ardı etmemeniz yardımcı olacaktır çünkü bu, araçsaldır ve ne yapmanız gerektiğini bilmenizi sağlar. Müşteri sayısı arttıkça yeni mobilya satın alabileceksiniz.

YOLUNUZDA ÇOK PARA KAZANIN

Bir karakter talep ettiğinizde, My Cafe’de bir miktar para ve deneyim alacaksınız. Yeni öğelerin, tatlıların ve içeceklerin kilidini açmak için seviyenizi yükseltebilirsiniz, böylece hizmetinizden gözlerinizi alamayacaksınız. Aynı zamanda kazandığınız para, kafenizin alanını doldurmak için beğendiğiniz şeyleri satın almak için kullanılabilir. Oyunda bulabileceğiniz para kazanmanın birçok yolu olacak. Bu oyunda para kazanmanıza yardımcı olmanın bir yolu misafirlere hizmet etmektir, ancak servis ettiğiniz tatlı ve içeceklerin listesini gözden geçirmeniz gerekecek. Ekte başkalarının ödemesi gereken tutarı görürsünüz ve bunları belirli bir standarda yükseltebilirsiniz. Arttırdığınız miktarın arka plan rengi yeşil ise müşteri için uygun bir fiyattır. Sarı, müşterilerin satın almayı düşündüğüne işaret edecek ve kırmızı, kimsenin satın almamasına neden olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Tasarım için doğal bir yeteneğiniz var mı? İç tasarım yeteneklerinizi geliştirin! Bu aşçılık simülasyonunda, çeşitli iç tasarım stilleri arasından seçim yapabilir, mobilyaları uygun gördüğünüz şekilde düzenleyebilir ve kişiliğinizi yansıtan şeyler ekleyerek bir kafeyi benzersiz kişiliğinizi yansıtacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Eşsiz kahve tarifleri geliştirin ve yaratıcı kahve içeceği kombinasyonlarıyla kafenizdeki herkesin hayatını renklendirmek için kullanın. Tüm ziyaretçileriniz için benzersiz kahve ve çay karışımları yapmak için barista süper güçlerinizi kullanın. Birlikte festival sorumluluklarını tamamlayın ve şehrinizi başarıya götürün! Dostane bir rekabette diğer kahve dükkanı sahiplerine karşı rekabet etmek için arkadaşlarınızla My Cafe oynayın ve benzer düşünen kahve tutkunlarıyla tanışın. İyi bir şovu sever misin? Romantik? My Cafe’de karar tamamen size kalmış! Gerçek bir kahve dükkanı sahibi olarak, hayatın her kesiminden insanlarla tanışma ve onların hayatlarını yönlendirmelerine yardımcı olma fırsatına sahip olacaksınız. Bu restoran simülasyonu, müşterilerle çeşitli etkileşim hatları arasında seçim yapmanızı ve hikayenin sizi nereye götürdüğünü keşfetmenizi sağlar!

Video

Images

Download links

How to install My Cafe 2023.1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded My Cafe 2023.1.0.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *