Mutiny: Pirate Survival RPG Para Hileli Mod Apk indir

0.42.0

Download
345/5 Votes: 3
Updated
2 Day Ago
Size
465.3 MB
Version
0.42.0
Requirements
Android
Downloads
896
Report this app

Description

Mutiny: Pirate Survival RPG, adaları ve üs inşa etmeyi keşfetmek için özel görevlere sahip bir Karayip rol yapma hayatta kalma oyunudur. Buraya sürükleniyorsunuz, yaşam ve ölüm sınırının önünde duruyorsunuz ama buradan adayı keşfetme yolculuğunuz resmen size birçok yeni şey getirmeye başlıyor. Tüm bir korsan ordusunu yönetebilir, hatta güvenli üsler kurabilir veya çeteyi büyütmek için özel karlı anlaşmalar yapabilirsiniz.

GÜVENLİ ASKERİ ÜSLER YAPIN

İyi kara kuşları tüner, bu yüzden kariyerinizi geliştirmek ve bu uçsuz bucaksız okyanusta hayatta kalmak için Mutiny’de kendinize sağlam bir sığınak inşa etmeniz gerekiyor. Beklenmedik bir şekilde yağmur yağdığında kaçma sahnesinden kaçmakla kalmayacak, uzun bir günün ardından dönebileceğiniz bir yeriniz de olacak. Bir kale, vahşi hayvanların ve düşmanların saldırısından kaçınmak için sağlam ve güvenli olmalıdır. Burası, hazineleri ve kişisel eşyaları saklamanız için gizli bir oda olacak.

BAŞLARKEN ZOR AY VE GÜNLERDE BAŞARILI OLUN

Burada pek çok sürprizle sürüklenmeye başlarken Mutiny size adada hayatta kalabilmeniz için yaşanabilecek en basit şeyleri veriyor. Maceraya en zorlu günlerden başlayabilmek için yaratıcı olmalısınız. Bu zorlu günleri atlattıktan sonra hak ettiğinizin tadını çıkaracaksınız. Basit, yırtık bir gömlekle, vücudunuzu örtmek ve güvende kalmak için dikişi değiştirebilirsiniz. Ayrıca sadece bir tabanca ile işgalcilere doğrudan saldıracaksınız.

GENEL EKİP LİDERİ

Rol yapma hayatta kalma savaşında ilk kez, Mutiny oyunculara tam bir korsan çetesi veriyor. İnanılmaz derecede sadıklar ve ordunuzu güç ve ekonomide güçlü kılmak için emirlerinizi takip edin, kontrol edin ve kontrol edin. Onlara yemek pişirmekten, üssü savunmaktan eşya yapmaya kadar görevler verin.

DEĞERLİ KAYNAKLAR TOPLAYIN

Ayrıca haritaya bir göz atın, gizli hazineleri bulmak için bu adayı keşfedin. Hazine avı çok zor olacak ama başarılı olursa korsan çetesinin hayatı daha mutlu ve rahat hale gelecek. Sadece bu da değil, komşu ormanlarda madencilik yaparak odun depolayabilir, ev yapımı teknelerle üsse nakledebilirsiniz. Orada durmadan, savaş yenildikten sonra diğer korsan çeteleri silah bırakacaklar, o yüzden onları arayalım ve arayalım.

YİNE HAKKA KARŞI

Mutiny’deki Karayip Adaları altın çağa giriyor ve size keşfetmeniz için pek çok kapı açıyor. O halde maceraya çevredeki adaları keşfederek başlayalım; Şaşıracaksın. Mevcut korsanlık şiddetleniyor ve bu, diğer çetelerle savaşmanız ve tanışmanız için bir fırsat olacak. Bir dost ya da düşman olabilir; eğer bir düşmansa, silah ve zırh çalmak için onları ortadan kaldırmak için bir ordu organize edin ve yönetin.

TEKNEDE TİCARET ORGANİZASYONU

Taino Kızılderilileri, onlardan daha fazla fayda ve yardım almak için arkadaş olabileceğiniz bir ordudur. Kızılderililerle iletişim kurabilirseniz, köpekbalığı istilasına uğramış bu denizin etrafındaki tehlikeler, onların buradaki etkileri sayesinde biraz azaldı. Ayrıca topladığınız mülkler tekne üzerinde işlem yapılarak satılabilir.

ANA ÖZELLİKLER

Kaçırılmaması gereken etkinlikler. Dünya üzerinde bir Enkaz Gemisi Adası bulun. İki gemiyle savaşabilir ve gemiye binerek harika ürünler elde edebilirsiniz. Gelmek için daha fazla!
Nadir kaynaklar, nadir teçhizat ve karakter özelleştirme satışı. Deniz aracınızı geliştirmek için harita boyunca tüccarlar bulun.
PVP savaşında harita komşularınızla yüzleşin! Hazine kutularına gidin, hayatınız için savaşın ve talihin gülümsemesine izin verin!
Karayipler’deki Korsanlığın Altın Çağı PVP oyunlarını keşfedin! Terk edilmiş adaları keşfedin, Taino Kızılderilileriyle tanışın ve köpekbalıklarıyla yüzün.
Temel araçları ve sığınağı stoklayın, ardından daha gelişmiş silahlar için madenciliğe gidin. Yeni zenginlikler ve adalar bulun. Yiyecek ve nadir eşyalar için hayvanları avlayın.
Artık hayatta kalma konusunda bir takıma komuta ediyorsunuz. Onları zanaat veya kale savunma işlerine atayın. Maceralar ve korsan zenginlikleri sizi bekliyor. Denizleri keşfedin. En iyi ada kaptanlarını işe alın!

 

 

Video

Images

Download links

How to install Mutiny: Pirate Survival RPG 0.42.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Mutiny: Pirate Survival RPG 0.42.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *