Mutant Fighting Cup 2 v Para Hileli Mod APK Indir

66.0.9

Kanlı aksiyon oyunlarına ilginiz varsa Mutant Fighting Cup 2 sizin için makul bir seçim. Oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli çekici ve heyecan verici unsurlar sunar. Devasa, şiddetli canavarların gözlerini kamaştırmanız ve oyunculara daha fazla heyecan ve heyecan vermeniz gerekecek. Oyuncuların, dövüş yeteneklerini güçlendirmek ve geliştirmek için canavarlarını geliştirmelerine ve mutasyona uğratmalarına izin verilir. Harika ödüller kazanmak, vahşi düşmanları yok etmek ve rakipleri yenmek için canavarlarınızla birlikte gidin.
Download APK
4.1/5 Votes: 655
Updated
1/12/2023
Size
86M
Version
66.0.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YABANCI VE HEYECAN VERİCİ SAVAŞLAR AÇIN

Mutant Fighting Cup 2’ye gelin; oyuncular vahşi canavarların dünyasına dalmış durumda. Oyuncuların değerli ödüller kazanmak için oyunun yarattığı heyecan verici maçları kazanması gerekir. Ayrıca oyuncular kendi maçlarını oluşturabilir ve diğer oyuncuları savaşmaya davet edebilir. Son derece kanlı savaşlar, dövüş yeteneğinize meydan okumak için sürekli olarak gerçekleşir. Bazı maçlarda oldukça çetin rakiplerle karşılaşmanız gerekir. Savaşa daha fazla katılmak için vizyonunuzu ve heyecanınızı değiştirebilmeniz için maçlar birçok farklı yerde yapılıyor.

HAREKETİNİZ VE SAVAŞINIZ İÇİN ARAÇLAR SAĞLAYIN

Konuma daha hızlı ve rahat hareket edebilmek için oyun size birçok farklı türde araç sağladı. Mutant Fighting Cup 2’nin getirdiği araç çeşitliliği ile kendinize en uygun yolu özgürce seçebilirsiniz. Ayrıca, hayvanlarınızı da seçebilir ve savaş sırasında onlara komuta edebilirsiniz. Oyuncuların ayrıca daha etkili bir savaş başlatabilmek için canavarlarını modern silahlar ve diğer gerekli öğelerle donatmaları gerekiyor.

CANAVARLARINIZI GÜÇLENDİRMEK İÇİN GELİŞTİRİN

Akıllı zihniniz ve yaratıcı düşüncelerinizle, cinsi değiştirmek ve mükemmel ve daha güçlü canavarlar yaratmak için mutant genleri kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni yaratıkların kilidini açmak için genleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Bu tür bir evrim ve mutasyon, canavarlarınızın gelişmesine ve daha fazla dövüş becerisine sahip olmasına yardımcı olur. Ya da becerilerinde ustalaşabilmeleri ve kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için o canavarları kazıp eğitebilirsiniz.

MAKUL SAVAŞ STRATEJİLERİ OLUŞTURUN

Strateji, maçta galibiyet veya yenilgiyi belirleyen temel bir faktördür. Oyuncuların daha hızlı kazanmak için kendi yönlerine ve benzersiz ve makul stratejilerine sahip olmaları gerekir. Mutant Fighting Cup 2’nin getirdiği savaşları kazanmak için oyuncuların becerilerini ve güçlerini parlak ve yenilikçi bir şekilde kullanmaları gerekiyor. Bu şekilde düşmanları yenebilir ve şampiyonluğu kazanabilirsiniz.

DİĞER OYUNCULARLA ŞİDDETLİ REKABET ET

Bu oyuna katılırken, oyuncular serbestçe birbirlerine meydan okuyabilirler. Birlikte, birbirinizin yeteneklerine ve dövüş becerilerine meydan okumak için kanlı, heyecan verici maçlar yaratın ve kimin en güçlü olduğunu ve liderlik tablosunda zirveye çıkmayı hak ettiğini öğrenin. Oyuncular, ikili veya üçlü maçlar veya daha fazlasını oluşturmakta özgürdür.

DEĞERLİ ÖDÜLLER ALIN

Diğer oyuncuları kazandıktan sonra birçok şanslı hediye ve son derece prestijli unvanlar alacaksınız. Sizi liderlik tablolarında yukarı taşımak için başarı puanlarına güvenin. Mutant Fighting Cup 2 ayrıca daha fazla insanı oyuna katılmaya çekmek için birçok çekici hediye yaratır. Yetenek ve çabayla, mümkün olan en kısa sürede daha yüksek seviyelere çıkabilmeyi sürekli olarak öğrenmeye çalışın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dikkatlice silahlanmış, farklı renk, şekil ve boyutlardaki dev canavarların dünyasına dalın.
  • Genleri birlikte üreterek veya mutasyona uğramış genleri kullanarak güçlü, vahşi ve yetenekli canavarlar yaratın.
  • Becerileri esnek bir şekilde uygulamak ve oyuncuların muhteşem zaferler kazanmasına yardımcı olacak mükemmel ve makul stratejiler oluşturmak için yaratıcı zihninizi kullanın.
  • Kazanmak ve şampiyon olmak için diğer oyuncularla yoğun bir şekilde rekabet edin ve prestijli liderlik tablosunda zirveye ulaşın.
  • Maçları ideal bir şekilde kazanın ve birçok değerli ödül ve kupa kazanın.

What's new

Canavarlar Mutant Fighting Cup 2'ye geri döndü! DAHA BÜYÜK! DAHA İYİ! HER ZAMANKİNDEN DAHA KORKUNÇ! Zorlu, acımasız sıra tabanlı strateji savaşlarında canavar şampiyonasını kazanmak için canavarlarınızı geliştirin, mutasyona uğratın ve eğitin!
KAVGA! Dünyanın dört bir yanındaki canavarca rakiplere ve güçlü patronlara meydan okuyun!
TREN! Köpeğinizi veya kedi hayvanınızı seçin ve onlara savaşta komuta edin!
GELİŞMEK! Cinsi değiştirmek ve harika yeni yetenekler kazanmak için mutant genleri kullanın!

Video

Images

Download links

How to install Mutant Fighting Cup 2 v66.0.9 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Mutant Fighting Cup 2 v66.0.9 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *