Murder in the Alps APK Indir Free Download

v9.0.1

Murder in the Alps MOD APK (Tümünün Kilidi Açılmış) sürümü, tüm içeriğin kilidini açarak tüm ücretli içeriği ücretsiz olarak oynamanıza izin verir. Oyunu buradan indirin ve hemen Android cihazınıza kurun!
Download APK
4.5/5 Votes: 568
Updated
12/29/2022
Size
108M
Version
v9.0.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Alplerde Cinayet hakkında tanıtın

Hikaye tabanlı bulmaca oyunlarını seviyorsanız Murder in the Alps’i en az bir kez deneyimlemelisiniz. Dedektiflik ve suç temalı yeni içerikli oyun olarak tanımlanıyor. 1930’lara dönecek, bir dizi çözülmemiş gizemi çözecek ve klasik Batı atmosferinin tadını çıkaracaksınız.

Açılış sahnesi

Alplerde Cinayet’in geçtiği yer 1930’larda, Alpler’in en güzel yerlerinden birinde bulunan bir otelde geçiyor. Bu yer zaten ziyaretçilerle dolu, ancak özellikle gizemli kayıp misafirlerin dahil olduğu bir dizi olay burayı ıssız hale getirdi. Anna Myers, bu oyunun ana karakteridir. Zürih’ten bir gazeteci olarak tanıtıldı. Alplerde tatilinin tadını çıkarıyor. Ancak kaldığı otelde başına gelen garip olaylar bir gazetecinin merakını uyandırır. Myers tesadüfen her şeyin otel sahibinin anlattığı gibi olmadığını keşfetti. Konuklardan bazılarının çok şüpheci bir ifadesi vardı. Genç gazetecinin dikkatini çektiler.

Oynanış

Bu oyunda Anna Myers olarak oynayacaksınız. Bir gazeteci olarak, oteldeki gizemleri aydınlatmak için araştırma yapma ve bilgi toplama konusundaki merakınızı ve yeteneğinizi göstereceksiniz. Cevap mümkün olan en kısa sürede açık olmalıdır. Her geçen gün daha gizemli hikayeler, daha fazla kayıp misafir ve daha tuhaf olaylar yaşanıyor.

Murder in the Alps, HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure) unsurları içeren bir oyundur. Bu nedenle, zamanınızın çoğunu ayrıntıları gözlemleyerek, ipuçlarını ve gizli öğeleri arayarak geçireceksiniz. Çoğu, gizemleri çözmenize yardımcı olabilecek bazı bilgiler ve mantık sağlar.

Oyunun içeriğinde birçok bölüm yer almaktadır. Herhangi bir bulmacayı kaçırmamak için, araştırdığınız bulmacayla ilgili veya yararlı görünen nesneler için her zaman çevrenizi kontrol etmelisiniz. Bulduğunuz her şey kişisel eşya çantanızda saklanacaktır. Tabii ki, bunları gerektiği gibi kullanabilirsiniz.

Android için Alplerde Cinayet MOD APK’sını indirin

Murder in the Alps, derin bir hikayesi ve ilginç bir bulmaca oyunu olan bir oyundur. Geliştirici ayrıca Alpler’in büyüleyici manzarasını ve 1930’lardan kalma Batı mimarisini vurgulayarak grafik yönüne de odaklanıyor. Lütfen Murder in the Alps’i indirin, genç gazeteci Anna Myers olarak oynayın ve bu oyundaki gizemli olayları araştırın!

What's new

Alplerde Cinayet'in geçtiği yer 1930'larda, Alpler'in en güzel yerlerinden birinde bulunan bir otelde geçiyor. Burası zaten ziyaretçilerle dolu, ancak özellikle gizemli kayıp misafirlerin dahil olduğu bir dizi olay orayı ıssız hale getirdi.

Video

Images

Download links

How to install Murder in the Alps APK Indir Free Download v9.0.1 APK?

1. Tap the downloaded Murder in the Alps APK Indir Free Download v9.0.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *