Murder in the Alps Rehber Hileli Mod Apk indir

9.0.2

Download
5.0/5 Votes: 674
Updated
1 Day Ago
Size
122.1 MB
Version
9.0.2
Requirements
Android
Downloads
897
Report this app

Description

Murder in Alps’e ayak bastığınızda, oyuncuları bir anda bir duygu seviyesinden başka bir korkuya götüren tersine çevrilmiş pek çok detayla tanışma fırsatı bulacaksınız. Bu, Alpler’deki en güzel ve en sessiz otel olarak kabul edilir. Ancak, kalan ipuçlarını çözmek ve fethetmek ve bu bölgeye barışı geri getirmek için her şeyin arkasında kimin olduğunu bulmak için onu ele geçirmenizi imkansız kılan çok fazla kayıp ve cinayet varken tam bir tatilin tadını çıkaramazsınız.

30’LARA DÖNÜŞ KORKU ROMAN HİKAYESİ

Alplerde Cinayet sizi vahşi katillerin huzurunda korku romanına davet ediyor. Ana karakter olduğunuz filmin sahnesine dalmış görünüyorsunuz. Oyuncu, ipuçlarını arayabilen, gizemli bulmacaları çözebilen ve 1930’ların heyecan verici bir macerasını keşfedebilen bir kahramandır. Pek çok heyecan verici deneyim vaat eden karakterlerle etkileşimleriniz veya hikayeleriniz olacak.

ALPS’İN ŞİİRSEL MANZARASINA KENDİNİZİ KAPATIN.

Murder in Alps’in kullandığı sahne, buraya taşındığınızda en keyifli yerlerden biri olarak adlandırılan, görkemli dağlarda saklanan şirin bir otel. Gözlerinizin önünde birleştiğinde, şehrin temiz havası, gürültüsünün olmaması ve ziyaretçilerin hiç ayrılmak istememesine neden olan inanılmaz derecede büyüleyici doğal manzaralar.

OTELDEKİ BİRÇOK MİSAFİR KAYBOLMUŞ VEYA ÖLDÜ.

Ancak mutluluk uzun sürmedi; her şeyi tamamen değiştiren heyecan verici bir şey oldu. Bahsettiğimiz olay, burayı ziyaret edenlerden birinin iz bırakmadan kaybolmasıdır. Başlangıçta mutlu, neşeli ve huzurlu olan tüm otel, bir anda her zamankinden daha kaotik bir hal aldı. Herkes sürekli endişeli ve bu endişeler, bir dizi kayıp ve cinayetin yanı sıra diğer birçok garip hikayenin varlığına rağmen azalmadı.

YETENEKLİ VE GAZETECİ OLMAK

Murder in Alps, oyuncuları Zürih’ten Anna Myers olarak bilinen bir gazeteci olarak bir karaktere dönüştürmeye götürür. Buraya, buradaki diğer misafirlerle aynı orijinal amaç için geliyorsunuz, doğa keşif gezileri için dinlenmeye zaman ayırıyor, günlük hayatın koşuşturmacasından kaçıyorsunuz. Ancak, yerinde duramaz ve giderek daha fazla misafirin bu şekilde kaybolmasını izleyemezdiniz. Bu yüzden tatili burada durdurmaya karar verdiniz, cevapları aramaya başlayın.

BÜYÜTEÇ VE DEDEKTİF ŞAPKA İLE GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN

Katilin bıraktığı ipuçlarını bulma yolculuğu son derece ürkütücü; barbarlık dolu evlere ve alanlara da hayran kalıyorsunuz. Bununla da kalmıyor, keşfedilmiş ya da keşfedilmemiş güzelliklerden dağ sıralarını da keşfetmeniz gerekiyor. Her planda ustalaşabilmek için, harika bir korku filmi gibi bir büyüteç ve dedektif şapkası olan benzersiz bir silahı yanınızda taşımanız gerekir.

ÖZELLİKLER

ÖZELLİK Tüm Alpler’in en güzel yeri olarak adlandırılan sakin bir otelde uzun tatilinizin tadını çıkaran bir gazeteci olun. Buradaki pek çok misafir iz bırakmadan kaybolunca veya bilinmeyen nedenlerle öldürülünce eğlence tamamen alt üst oldu. Arta kalan ipuçları ve bulmacalar sayesinde tüm bunların arkasında kimin olduğunu bulmak için bir yolculuğa çıkıyorsunuz.
Sorunu çözmek için gazetecilik deneyiminizle birlikte bir büyüteç ve dedektif şapkası kullanın. Hem yönetmen hem de ana karakter olduğunuz korku filminin içine dalmış diğer birçok karakterle doğrudan etkileşim kurma olanağına sahip olun.

Video

Images

Download links

How to install Murder in the Alps 9.0.2 Rehber Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Murder in the Alps 9.0.2 Rehber Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *