MOD-MASTER for Minecraft PE Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

v4.7.9

Minecraft PE, birçok kişi tarafından sevilen, oyuncuların istedikleri her şeyi yapmaktan ve inşa etmekten zevk alabilecekleri bir tür hayatta kalma oyunudur. Ancak bu oyun telefonlara yeni çıktığı için PC'deki kadar çok özelliği yok. Bu nedenle yayıncı, Minecraft PE oyunu oyuncuları için kullanışlı bir yardımcı program olan MOD-MASTER for Minecraft PE yardımcı programını başlattı. Burada birçok farklı özellik ile desteklenecek ve orijinalinde olmayanları deneyimleyeceksiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/10/2023
Size
35M
Version
v4.7.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRÇOK YENİ TOHUM İLE SEÇEBİLECEĞİNİZ BİRDEN FAZLA HARİTA

Haritalar ücretsizdir ve çok sayıda oyuncuyu barındırır. Hayatta kalma ve yaratıcılık için haritalar, Parkour için haritalar,… Ek olarak araç, oyunculara mini oyunlar için haritalar ve sayısız başka haritalar da sağlar. Ağaçlar, evler, şehirler,…

BAŞARILI BİR ŞEKİLDE OYNAMANIZA YARDIMCI OLACAK BİRDEN FAZLA FARKLI MOD VE EKLENTİ

Bu yeni sürüm, tüm vahşi hayal gücünüzü serbest bırakan, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı özelliğe sahiptir; evler ve araçlar için modlar. Evler, hayvanlar ve daha fazlası için modlar keşfetmenizi bekliyor.

ZENGİN OYUN GÖRÜNÜMLERİ

MOD-MASTER’da her zaman en popülerden nadir ve bulması zor olana kadar farklı görünümler vardır. Erkekler için dış görünümler, kadınlar için dış görünümler, çocuklar için dış görünümler… Ayrıca, 360 derece döndürme, 3D görüntülerin ön izlemesi gibi kullanıcıların en iyi şekilde deneyimlediği başka işlevler de vardır…

KEŞFETMENİZ GEREKEN ÇOKLU ÖZELLİKLER

İstediğiniz türde sunucuyu değiştirin: mini oyunlar içeren sunucular, kişi ve kişi içeren sunucular… Tüm bu tür sunucular, halka sunulmadan önce kararlılık ve deneme amaçlı olarak test edilir. Binalar, binalar, malzemeler vb. gibi yüzlerce başka tasarımın tümü oyun süreciniz için yararlıdır.

Bu MOD-MASTER’da seçim yapabileceğiniz çok şey olacak.

Çok sayıda indiriciyi kendine çekiyor, oyuncuların oyuna en hızlı şekilde ulaşmasını kolaylaştırıyor, keyifli ve rahat bir deneyim ve atmosfer sağlıyor. Hemen şimdi birçok harika tasarım oluşturalım. Burada, yaş veya meslek ne olursa olsun, bu oyun türüne tutkun olanlar içindir. Oyuncuların her saat çalıştıktan veya çalıştıktan sonra stresi ve yorgunluğu azaltmasına yardımcı olun. Burada yepyeni bir sürümü keşfedin.

What's new

MCPE Haritaları ve Tohumları
- Birden fazla oyuncu için çok oyunculu MultiCraft için Ücretsiz ve En İyi Haritalar.
- Hayatta Kalma ve Macera için Haritalar
- Yaratıcılık ve Oluşturma için Haritalar
- Mini Oyunlar ve Parkur için Haritalar
- PVP ve Saklambaç için Haritalar
Ve çok daha fazlası Tepeler, Bitkiler, Evler, Şehirler, Redstone, Uçan Ada, Korkular, Hapishanelerden Kaçış, Polisler ve Haydutlar.

Video

Images

Download links

How to install MOD-MASTER for Minecraft PE v4.7.9 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded MOD-MASTER for Minecraft PE v4.7.9 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *