Mine Survival v Para Hileli Mod APK Indir

2.5.0

Oyuncular, Mine Survival oynanışına kolayca erişecek ve günlerce hayatta kalmak için canlarının istediğini yapacaklar. Çevre ile etkileşime girecek ve gerekli kaynakları bulacaksınız. Aynı zamanda farklı canavar türlerine karşı da dikkatli olmanız gerekecek.
Download APK
4.1/5 Votes: 524
Updated
1/10/2023
Size
76M
Version
2.5.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TUHAF BİR TOPRAKTA GÖRÜN VE HAYATTA KAL

Oyuncular, bir alanda bilinçsizce yatan gizemli bir figür gördüklerinde Mine Survival’daki yolculuğu deneyimleyecekler. Bir süre bilinçsiz kaldıktan sonra kısa süre sonra uyanır ve yaşamı sürdürme yolculuğuna başlar. Aynı zamanda burası, oyuncuların kolayca bulabileceği birçok farklı alana sahip müreffeh bir ülke olarak görülebilir. Oradan, oyuncuların ihtiyaç duyduklarını düşündükleri nesneleri toplamaları ve yenilemeleri için her zaman kaynaklar olacaktır.

Oyuncular, hareket etmek için joystick ve ilgili düğmelerle karakteri 2.5D ortamında hareket ettirecekler. Aynı zamanda ilginç olan nokta, otomatik nişan alma faktörü nedeniyle karakteri kontrol etmede ve onu kullanmada rahat olacaksınız. Harekete geçirilebilir bir öğeye yaklaştığınızda bir kare göreceksiniz ve yalnızca karakteri tanımladığınız anda harekete geçmeniz gerekiyor. Bu garip ülkede nasıl hayatta kalacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.

BULDUĞUNUZ KAYNAKLARI TOPLAYIN

Mine Survival’da karakteri nasıl kontrol edeceğinizi öğrendikten sonra hayatta kalma sürecinize başlayacaksınız. Karakter, temel ihtiyaçlara karşılık gelen istatistiklere sahip olacak, bu nedenle kaynak toplamaya ek olarak, karakterin sağlığını korumak için yiyecek toplamak mutlak bir zorunluluktur. Aynı zamanda, madencilik yaptığınız öğelerin özelliklerine bağlı olarak, onları toplamak ve süreci hızlandırmak için karşılık gelen sayıda araca ihtiyacınız olacak.

Bir ağacı çıplak ellerinizle kıracaksınız ama bu zaman alacak ve aynı zamanda elde edebileceğiniz ilk temel unsurdur. Spesifik olarak, önce inşa etmeniz gereken bir nesne, topladığınız öğelerin envantere yerleştirildiği bir sandıktır. Çantanın belirli bir sınırı olacak, böylece sık kullanılmayan şeyleri bırakabilirsiniz. Ayrıca madencilik araçlarını edindikten sonra, güvenli üssünüzü oluşturmak için daha nadir kaynaklarda madencilik yapacak ve yüksek kaliteli araçlar üreteceksiniz.

GECE GECE TEHLİKELİ DÜŞMANLARLA YÜZLEŞİN

Oyuncuların dikkat etmesi gereken heyecan verici ama aynı zamanda zorlayıcı bir nokta da Mine Survival’da gece ve gündüz döngüsü olacak. Gece olduğunda görüş alanınız minimum düzeyde olacak ve karanlıkta aydınlatmak için şenlik ateşi veya meşale gibi nesnelere ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda gece tehlikede olacağınız bir zamandır çünkü gündüz kaçmaya çalıştığınız bazı canavarlar aniden size saldırabilir. Gün boyunca buna hazırlanmak için çok şey inşa etmeniz gerekecek.

Kaynak toplama ve yerinizi inşa etme araçlarının yanı sıra, tamamen farklı niteliklere sahip silahlar da bulacaksınız. Bu, oyunda kazandığınız minerallerin türüne bağlıdır çünkü ne kadar nadir bulunurlarsa, silah kaliteniz o kadar artacaktır. Aynı zamanda, tek başınıza savaşmayacaksınız, ancak devasa canavarlarla yüzleşmek için size katılmaya hazır, muazzam yıkıcı güce sahip kuleler olacak. Bu nedenle, bir alana bazı kuleler yerleştirebilmeli ve topyekun bir saldırı için patronu oraya çekebilmelisiniz.

Sürükleyici bir hayatta kalma deneyimi bulacaksınız:

  • Garip ve gizemli bir dünya, oyuncuları meraklarını gidermek için her zaman arkasındaki gizemleri keşfetmeye teşvik eder.
  • Kendinizi günler boyunca ve korkunç canavarlara karşı sürdürmek için gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyleri toplayın.
  • Sahip olduğunuz her şeyle güvenli bir yer yaratacak ve güçlü düşmanları alt etmek için ihtiyacınız olan silahlarla kendinizi donatacaksınız.
  • Hayatta kalan günler, gece çöktüğünde ortaya çıkacak tehlikelerle tekrarlanan bir gündüz-gece döngüsüne sahiptir.
  • Güçlü patronlarla saldırıya geçmeden önce taktiksel olarak savunma unsurlarını dikkatlice seçiyorsunuz.

What's new

Koleksiyonlar ve avlanma yoluyla araçlar ve binalar oluşturabilirsiniz.
Bunun sayesinde kendinizi zombilerden koruyun ve uzun süre hayatta kalın.
Beş mod ortamına uyarlanmış, Kendinizi zombilerden koruyan bir alan yaratın!
■ Suyun bol olduğu bir yer bulun ve bir yerleşim yeri kurun!
■ Toplama ve avlama yoluyla çeşitli öğeler ve binalar inşa edin!
■ Geceleri zombiler ortaya çıkıyor!
■ Duvarlar, tuzaklar, Kuleler ve Toplar kurarak zombileri durdurabilirsiniz!
■ Vücut ısısı, açlık, su ve kaka yönetimi çok önemlidir! Açlıktan ölme!
■ Onu sunağa koyun, çağırın, onunla savaşın! Bir sonraki mod için anahtarı alabilirsiniz!
■ Bir sunak inşa edin, onu çağırın ve savaşın!

Video

Images

Download links

How to install Mine Survival v2.5.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Mine Survival v2.5.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *