Merge Gardens v Para Hileli Mod APK Indir

1.9.4

Merge Gardens, bahçeyi restore etme ve dönüştürme, ödüller için meyve toplama, vahşi hayvanlarla ilgilenme vb. tonlarca benzersiz özellikle tasarlanmış bir bahçe oyunudur. Bulmacaları eşleştirerek ve tamamlayarak kendi bahçesinde büyülü ve mistik öğelerden oluşan bir dünya. Kendinizi bir çiftçiye dönüştürün ve bu terk edilmiş boş araziyi hayata geçirin.
Download APK
4.5/5 Votes: 523
Updated
1/10/2023
Size
220M
Version
1.9.4
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

UNUTULMUŞ BAHÇEYİ YENİLEYİN VE TASARLAYIN

Lüks evinizin kapısında küçük ve yönetilebilir bir arsa yaparak tadilatınıza başlayın. Yepyeni keşiflerle dolu uçsuz bucaksız genişliklerle yeni alanların içindeki sırları açığa çıkarmak için sisi temizleyin.
Bahçenizi istediğiniz gibi özelleştirin. Süslü yerine antikayı mı tercih edersiniz? Veya belki de tarzınız gelenekselden daha modern? Harika bir yer inşa etmek için dekorasyonları seçin!

KADIN BAHÇESİNİ YÜKSELTMEK İÇİN KAZANIN

Bahçenizi canlandıran ödülleri kazanmak için ilgi çekici bir bulmaca macerasında lezzetli elmaları, armutları, limonları ve üzümleri değiştirin ve eşleştirin. Hedeflerinizi parçalayın ve lezzetli gökkuşağı çağlayanlarıyla ödüllendirilin! Arka arkaya üç veya daha fazla meyveyi eşleştirerek hamlelerinizi akıllıca planlayın.
Lezzetli meyveleri eşleştirerek zorlu seviyeleri çözün ve geçin. Her seviyeden sonra bahçenizi geliştirmek için gizemli engeller ve egzotik yaban hayatı gibi lüks ödülleri seçin.

KOZMETİKLERİN TOPLANMASI VE MÜLKİYETİ

Bitkileri, ağaçları ve ekinleri hasat etmenize ve bahçenizi parıldayıp çiçek açmanıza yardımcı olması için Merge Gardens’ta vahşi yaşamı toplayın ve besleyin. Vahşi yaşamınızın büyümesini izleyin! Mülkünüzde yaşamak için nadir yaratıkları birleştirin ve siz yokken arazinizle ilgilenin. Daha fazla şifa ile efsaneler yaratmak için kuşlarınızı ve böceklerinizi yükseltin ve geliştirin.
Sihirli kamışlar, pelüş barikatlar ve hatta tatlı altın bal küpleri gibi bir sürü güzel nesneyi, eşleşen öğeleri kazanın ve düzenleyin. Güzel veya eğlenceli yumurtalardan oluşan bir koleksiyonu stoklayın ve bunlarla etkileşim kurun ve değerli efsanevi yaratıkları yumurtadan çıkarın; mağazadan daha fazla ürün satın almak için değerli taşlar, madeni paralar ve odun kazanın.

EĞLENCELİ SORULAR, SADECE ZORLUKLAR

Merge Gardens’a gelin, üç seviyede yüzlerce zorlu karşılaşmayı ve neredeyse sınırsız özelleştirmeye sahip bulmacalarla dolu bir kamp bulmacasını tamamlamak için bulmaca çözme becerilerinizi test edin. Yüzlerce öğeden kaç tane kombinasyon yapabilirsiniz? Noktaları patlatmak, kaldırmak veya değiştirmek ve daha da büyük kombinasyonlar oluşturmak için benzersiz güçlendiriciler edinin.

What's new

- Yüzlerce harika öğeyi keşfedin ve eşsiz güzellikte bir bahçe yaratın.
- İstediğiniz gibi dekore edin. Üstün öğelere dönüştürmek için üç türünü birleştirin!
- Nazik bahçenin gizli dünyasını, kayıp nesneleri ve gizemli yumurtaları ortaya çıkararak yeni toprakları iyileştirin.
- Her gün birleştirici hazinelerle dolu ücretsiz bir ödül sandığı açın.
- Daha da fazla ödül kazanmak için malikanenizin bahçesinin ötesindeki görevleri tamamlayarak zihninize meydan okuyun

Video

Images

Download links

How to install Merge Gardens v1.9.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Merge Gardens v1.9.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *