Merge Dragons v Para Hileli Mod APK Indir

9.6.2

Ejderhaları Birleştir! Ağaçlar ve geride kalan bazı kırık eşyalarla benzersiz bahçe tasarımı. Bulutların altında büyülü kabilenin kıyametinin hikayesi yatıyor. İğrenç zombi ordularıyla şiddetli mücadelelerle karşılaşırlar. Burada ortalığı kasıp kavuruyorlar ve arkalarında enkaz bırakıyorlar. Bu refahı yeniden inşa etmek için aynı türden nesneleri 3'lü bir grupta birleştirin. Yeni sürüm, yumurtadan çıkan daha egzotik ejderhaları destekliyor!
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/1/2023
Size
143M
Version
9.6.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUN ÖZELLİKLERİ

 

Merge Dragons’ta 500’den fazla farklı öğeden oluşan bir koleksiyonla oyuncuların parçaları bulmak, ele geçirmek ve birleştirmek için daha fazla zamanı var! Turlarda belirlenen tüm mücadele sizi zor durumlara sokacaktır. Ancak, oldukça büyülü kombinasyonlar oluşturmak için blokları serbestçe hareket ettirebilirsiniz. Çevrenizi yeni bir seviyeye yükseltin ve farklı amaçlar için kullanın.Life Essence ile karşılaşmak için, enerjisini ve içerdiği her şeyi serbest bırakmak için kapağına hafifçe dokunun.

Her seviyede, daha özel hikayeler içeren gizemli bir Gaia heykeli yer alacak. Kendinize meydan okumak için bu etkinlik dizisinde 900 görevle yüzleşin. Gizli çabukluğunuzu bulmak için testleri zamanlayın. Sınırsız öğe, sınırsız nesne, harika şeyler yaratmak için bir araya geliyor! Bulunacak daha fazla öğe ve tamamlamanız gereken daha çok iş var.

BÜYÜLÜ BİR İMPARATORLUK KUR

 

Merge Dragons’da size ait sihirli kampların görünümü varsa daha iyi olur. Birikmiş sermayeye ve beraberindeki eşyalara göre, bulutların altındaki ilk kaleyi inşa etmeye başlayalım. Görüşünüzü engelleyen korkunç sislere dikkat edin. Bu ölü toprakların restorasyonunu engellemeye çalışan şeytani güçlerle savaşın. Beceri ile büyülü bir imparatorluğu serbest bırakın ve ejderhalar için evler inşa edin!

Bakın, kalan enkaza ek olarak garip desenlere sahip bazı yumurtalar var. En şirin ejderhaları eve getirmek için onları birleştirin ve laboratuvarda yumurtadan çıkın. Onlara sizin tarafınızdan evler verilecek ve ejderha adaları inşa edilecek. Krallığı yok etmeye cesaret edenleri kovarak iyiliğinize karşılık verin. Ek olarak, birçok ejderhanın görünümü de güçlerini sisi itmek için kullandı. 37’den fazla tür ve yüzlerce varyasyon, ejderhalar her yerde bulunur ve insanlara hasat ve savaşmada büyük ölçüde yardımcı olur.

 

ARKADAŞLARLA BAĞLANTI

 

Harici hesapla senkronizasyon adımlarını tamamlayarak Merge Dragons eğlencesini daha dolu yaşayın. Bu topraklarda anlamlı aktiviteler yapın ve ejderha adasını iyileştirin! Yeni yerleri ziyaret ettikten sonra arkadaşlar bulun, stratejilerine danışın ve değerli dersler alın.

 

İNŞA ETMEYE VE TOPLAMAYA BAŞLAYIN

 

Merge Dragons, sizi her zaman harabelerden birlikte yeniden inşa eden unutulmuş diyara hoş geldiniz. Yumurtaları kuluçkaya yatırarak ejderha ırklarını yeniden yaratmanın pratik etkinliği var. Ejderhaya bir çatı verin, en çok üyenin katılımıyla bir ejderha adası yaratın. Posta kutusunda alınan görevleri başlatın ve zorlu seviye sistemimizi yenin. Her deneyimden sonra aşağıya bir inceleme ve yorum bırakabilmeniz harika!

What's new

Merge Dragons dünyasında büyülü bir eğlence ve gizem diyarını keşfedin! yolculuğunuz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerde birleştirebileceğiniz yer.

Video

Images

Download links

How to install Merge Dragons v9.6.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Merge Dragons v9.6.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *