Meow Tower: Nonogram v Para Hileli Mod APK Indir

1.23.5

Meow Tower: Nonogram, sevimli görünümlü evcil hayvanlarla tanışmanızı ve bulmacaları tamamlamanızı sağlayan bir bulmaca oyunudur. Her bulmacanın kareleri vardır ve sizi gerekli sayıda satır ve sütuna karşılık gelen kareleri seçmeye zorlar. Aynı zamanda her seviye, özellikle seviye atladığınızda yeni mobilyaların kilidini açmanıza olanak tanır.
Download APK
4.4/5 Votes: 521
Updated
1/10/2023
Size
95M
Version
1.23.5
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAYVANLARINIZ İÇİN BİR EV YAPIN

Meow Tower: Nonogram’ı denediğinizde sevimli grafiklerden etkileneceksiniz. Bir eviniz olacak ve tabii ki bu evde görünmek için sizi çekebilecek görünüşe sahip daha fazla evcil hayvanınız olacak. Aynı zamanda ev boş olacak ve işiniz bu sevimli evi dekore etmenin bir yolunu bulmak ve bunu başarmak için yapboz seviyelerini geçmek. Bu oyun oyuncuların işini zorlaştıracaktır.

ZORLU BULMACALAR

Meow Tower: Nonogram bulmaca seviyesine başladığınızda, daha küçük karelere bölünmüş büyük bir kare göreceksiniz. Aynı zamanda, oyuncu büyük karenin satır ve sütunuyla ilişkili sayıları görecek ve bu, gereksinimleri karşılayan kareleri seçmeniz için bir ipucu. Bu oyundaki sayı, işaretlenen ve bağlanan küçük karelerin sayısına karşılık gelir ve kalan sayılar için bu işlem yapılır.Oyuncuların bu oyunu deneyimlediklerinde dikkat çeken bir nokta da sayıların gerekliliklerini yerine getirmeniz gerekecek ve seçilen karelerin konumlarının sabit olmayıp sadece aralarında sürekliliği sağlaması gerekiyor. Ayrıca büyük karede doğru pozisyonu seçtiğinizde bazı yasak kareler çıkıyor ve diğer kareleri seçmeye devam etmeniz gerekiyor. Kareler doğru seçildiğinde ve bölüm bittiğinde bu karelerin bir çizim oluşturduğunu anlayacaksınız.

GÖRMEZDEN GEÇİRemeyeceğiniz ÖĞELERİN KİLİDİNİ AÇIN

Meow Tower: Nonogram’ı deneyimlediğinizde, bu oyunun getirdiği nesneleri toplama ve eve sevimli evcil hayvanlar ekleme gibi eğlenceyi göz ardı edemezsiniz. Oyunda ekranı oynatmak seviye atlamanıza yardımcı olacak ve bu da yeni dekoratif öğelere erişmenize yardımcı olacak koşuldur. Böylece oyuncular hem bulmacaları çözecek hem de sevdikleri şeylerin kilidini açmaya çalışacak ve sevimli evcil hayvanların ifadelerini görecekler.

Oyuncular sevimli unsurlarla oyundan gözlerini alamayacaklar:

  • Etkileyici bir görünüme sahip bir tesis karşınıza çıkıyor, evcil hayvanlar ve mobilyaların eklenmesi sizin sorumluluğunuzda.
  • Oyuncuların, onları gerekli kareleri seçmeye zorlayan sayıları içeren bulmaca seviyelerine katılmaları gerekecek.
  • Bu gereksinimler tam olarak karşılanacak ve seviye tamamlandığında seçilen kareler etkileyici bir resim oluşturacaktır.
  • Zamanla, birçok zorlu seviyeyi aşmanız ve evcil hayvan tabanınıza eklemek için yeni mobilyalar kazanmanız gerekecek.
  • Bulmaca seviyelerini tamamlamak, bitirmek için önemli bir koşuldur ve elbette yüksek seviyelere ulaşacak ve daha fazla yeni öğenin kilidini açacaksınız.

What's new

Nasıl oynanır:
• Para ödülü kazanmak için Nonogram'ı (a.k.a Picross) çözün.
• Ödül paranızı mobilya satın almak ve kedilerin odalarını dekore etmek için kullanın.
• Kedilerin dilek listesini tamamlarsanız, size ilginç sırlar verebilirler.

Video

Images

Download links

How to install Meow Tower: Nonogram v1.23.5 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Meow Tower: Nonogram v1.23.5 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *