Melon Playground v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

13.0

Melon Playground'un ilhamı, oyun dünyasında uzun süre yankı uyandıran efsanevi sandbox'lardan alınmıştır. Bu, oyuncuların karakterleri yaratıcı bir şekilde birçok farklı şekle sokmasına ve oluşturmasına izin veren ücretsiz bir dünya olarak adlandırılır. Bunun yanı sıra, yolunuzu tıkayan rastgele engelleri ortadan kaldırmak için birçok benzersiz silaha sahip olma yeteneği var. Sınırsız olarak genişletilmiş bir harita, oyuncuların gelişini memnuniyetle karşılar.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/11/2023
Size
27M
Version
13.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KARAKTER ZİNCİRDEN YAPILANDIRILIR

Önünüzde beliren, kendine özgü yeşil bir çöp adamın görüntüsüdür. Birçok farklı şekilden özel olarak oluşan bir karakterdir. Her karakterin zinciri, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak diğer parçaları birleştirmek için demonte edilebilir. Ayrıca, oyuncu doğru ve geçerli strateji ve düzenlemeyi bulmak için önündeki yola güvenmelidir.

DURMAKTAN HAREKETE GEÇEN ENGELLERİ AŞMAK

Karşınızda, yoldaki engellerin görünümü var. Görevleri, adımlarınızın ilerlemesini engellemektir. Bu, engelin hareketsiz durduğu ve hareket etmediği durumlarda geçerlidir. Ancak, daha yüksek seviyelere çıktıkça, engeller hala hareket etme kabiliyetini taşıdığında çok büyük zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda, oyuncuyu silah kullanarak saldırmak ve hepsine acımasızca yok etmek için bir araya getirmelisiniz.

Sadece bu değil, Melon Playground ayrıca rakibiniz kendinizin tam bir versiyonu olduğunda size birçok başka sürpriz de sunuyor. Aptalca geliyor ama şimdi kendinle savaşma zamanı. Oyuncular koleksiyondaki herhangi bir silahı kullanabilir ve önlerindeki düşmanı fethetmek için karakteri kontrol etmeye ve kontrol etmeye başlayabilir. Özellikle, bu düşman öldürürse, oyuncu kendini güçlendirmek için kendi parçalarını alabilir.

SİHİRLİ ŞIRINGA DÜŞMANLARI SANİYEDE YOK EDER

Melon Playground’un oyunculara sunduğu güçlü silahlardan biri de şırınga. Bununla birlikte, herhangi birine dokunabilirsiniz ve atışınız düşmana isabet ederse, kısa sürede eriyip dumana dönüşecek ve hiçbir yerde kaybolarak sizin için boş ve pürüzsüz yola geri dönecektir. Bununla da kalmıyor, size en destansı el bombası fırlatıcılarını da getiriyoruz.

ÖZEL KOSTÜMLERLE GÖRÜNÜMÜNÜ DEĞİŞTİR

Melon Playground, gücün yanı sıra görünüş dahil her ayrıntıda oyuncuları önemsiyor. Spesifik olarak, farklı tarzlara sahip birçok görüntü oluşturmak için aralarından seçim yapabileceğiniz yeni kıyafetler sürekli olarak sunulmaktadır. Ayrıca dondurma sistemi, hareket halindeki düşmanların üstesinden gelmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Sadece onu kullanarak, haritanın bu noktasındaki zaman duracak ve hızlı bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır.

YENİ PERSONEL SİZE HER ZAMAN SADIKTIR

  • Melon Playground, oyunculara en yeni ve en benzersiz deneyimleri sunmak için sürekli olarak gelişir. Artık birçok kartalı geçme ve yaratıcılığınızı zorlama maceranızda yalnız olmayacaksınız çünkü size eşsiz bir personel sistemi getirdik. Onlar, her zaman basmakalıp bir şekilde emirlerinizi yerine getiren, size en ufak bir şeyde bile asla itaatsizlik etmeyen, evrendeki en itaatkar karakterlerdir.
  • Yaratıcı, zeki bir zihinle kendinizi katı hareket eden çöp adamın dünyasına bırakın.
  • Etkileyici bağlantılar aracılığıyla yeşilin her bir bölümünü değiştirmeye devam edin.
  • Haritadaki yolu olabildiğince uzağa taşıyabilmek için oyuncunun gücünü yükseltmek için silahlar ekleyin.
  • Bıçak darbeleri veya mermilerle size sorun çıkaran engellerin üstesinden gelin.
  • Doğaçlama bir strateji ile çalışanları katı emirlerinize yönlendirin.

What's new

Emrinizdeki çok çeşitli öğelerle hayal gücünüzü serbest bırakın: yakın dövüş silahları, silahlar ve hatta namlular!

Video

Images

Download links

How to install Melon Playground v13.0 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Melon Playground v13.0 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *