Medieval Merge Adventure APK Indir v

1.29.1

Medieval Merge, rahatlamanız veya tamamen keşfetmeniz için tehlikeler ve sürprizlerle dolu bir fantezi dünyasında yeni bir yolculuktur. Oyunla ilgili etkileyici olan şey, içeriğin düzenli olarak genişletilmesi, birçok benzersiz oyun öğesi ve deneyimi yeni ve zengin kılan benzersiz bir grafik stili ile birleştirilmesidir.
Download APK
4.5/5 Votes: 567
Updated
12/29/2022
Size
75M
Version
1.29.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Fantastik macera unsuru popüler hale geldi ve yaygın olarak görüldü, ancak bu oyun, yolculuğu daha keyifli hale getirmek için birçok ortaçağ unsurunu kullandığı için tamamen farklı. Ana karakterimiz aynı zamanda arkadaş canlısı bir kişiliğe sahiptir ve insanların barışçıl toprakları geri kazanmasına yardım etmeye hazırdır. Ayrıca, yeni buluşmaları çeşitlendirmek için içerik veya etkinliklerde sonsuz genişleme ile tamamen yeni ve yenilikçi bir birleştirme sistemine erişiminiz olacak. Ek olarak, oyun benzersiz bir komik grafik motoru kullanır ve her karakteri, ortamı ve karakteri yolculuk boyunca öne çıkarır. Keşfetmek için eğlence ve sonsuz içerikle dolu bir oyun arıyorsanız, bu oyun unutulmaz fantezi güzelliği ile harika bir dünyayı yeniden inşa etmeniz için mükemmel olacaktır.

 

MASUMLARI KURTARMAK İÇİN YENİ BİR YOLCULUĞA ÇIKIN

 

Yolculuğunuz, barışı korumak için masum insanlara yardım eden ve canavarları öldüren birçok ilginç yeteneğe sahip büyülü bir mühendis kıza eşlik edecek. Aynı zamanda köylerin ve yolların yeniden inşasını ve geçtiği yerlerin orijinal güzelliğini restore etmeyi de içeriyor. Görevleri veya her yerde karşınıza çıkan insanlardan gelen istekleri tamamlamaya devam ederken, her şey yeniden inşa etmek ve umudu bulmak, oyunu güzel ve ilgi çekici hale getirmekle ilgili.

 

BÜYÜLEYİCİ BİRLEŞTİRME SİSTEMİ OYNANIŞI

 

Oyunun ana unsuru, gözlerinizin önüne gelen her şeyi sürekli olarak yeniden inşa edebilmeniz için çeşitli öğelere ve içeriğe sahip çok yönlü bir birleştirme sistemidir. İlginç bir şekilde, her öğenin bir kullanımı vardır ve yalnızca birleştirilmiş tahtada belirli kaynaklarda görünür. Öğelerin kullanışlılığı farklıdır ve belirli durumlarda kullanılır, ancak bu, birleştirme öğesini daha benzersiz ve benzersiz kılarak oyunu daha keyifli hale getirir ve oyunculara çok fazla yaratıcılık verir.

HER ŞEYİ YENİLEMEK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

 

Görevler dünya çapında sürekli olarak ortaya çıkacak ve konumların gerçek renklerinin veya şekillerinin görünmesini sağlamak ve tamamlamak için ilgili öğeye ihtiyacınız var. Görevlerin içeriği basittir, ancak genellikle size pek çok sürpriz getirir ve oyun ilerlemesini zenginleştirir. Mühendisin gittiği yerlere bağlı olarak, görev içeriği her zaman daha yaratıcı ve canlı olacak ve daha hızlı veya daha verimli bir şekilde birleştirmek için daha fazla ödül veya öğe verecek.

 

KÖYLERİNİZİ YENİ GÖRÜNÜMLERLE YÜKSELTİN

 

Yükseltme sistemi, mevcut binaları daha muhteşem hale getirmek için çeşitli öğeleri doğrudan inşa etmenize veya onlara uygulamanıza olanak tanır. Ayrıca köylülerin sevgisini büyük ölçüde artırır ve oyunu uzatmanıza yardımcı olacak veya bir yükseltmeyi tamamlarken size çok fazla rahatlama sağlayacak birçok manevi ödül verir. Pek çok yeni alanda yükseltme seçenekleri olacak ve görevi tamamlamak veya gereksinimleri karşılamak için gerekli araçlara sahip olana kadar birleştirmeye devam etmeniz gerekiyor.

 

BİRLEŞTİRİLMEK VE KİLİDİNİ AÇMAK İÇİN ÇEŞİTLİ ÖĞELER

 

Birleştirme sisteminde kullanılan araçlar, tesisler, ekipman ve daha ilginç şeyler gibi öğeler farklı düzeylerde kategorilere ayrılır. Ancak, yeni seviyelerin kilidini açana ve hikayede ilerleyene kadar sürekli olarak eşleştireceğiniz yeni bir öğe birimini çağırmak için bir enerji puanı harcamanız gerekecek. Gelecekte, enerjiden veya talep edilen ürünleri birleştirmek için gereken süreden tasarruf etmek amacıyla daha iyi ürünler üretmek için malzemelerinizi yükseltebilirsiniz.

BİNLERCE ETKİNLİK VE MÜCADELEYİ TAMAMLA

 

Tüm ödüllere katılmanız veya tüm ödüllerden yararlanmanız için etkinlikler veya meydan okumalar dünya çapında düzenli olarak farklı biçimlerde veya tarzlarda görünecektir. Ödüllerin değeri sık sık değişir, ancak getirdikleri eğlence harikadır ve genellikle dünyada ilerlemek için ek fırsatlar sunar. Oyunun etkinliklere katılım sınırı bile yoktur, bu nedenle birçok seviyede veya ölçekte tüm ödüllerden veya bonuslardan yararlanmanız için harika fırsatlardır.

KALELERDE HEYECAN VERİCİ GİZEMLERİ ÇÖZÜN

 

Kalelerdeki sırlar, karmaşık bir dizi bulmacadır ve hepsi, oyunu daha teşvik edici hale getirmek için titizlikle oluşturulmuştur. Gizli bulmacaları tamamlamak için, birleştirme faktörünü birden fazla boyutta veya yaklaşımda dikkatli ve tutarlı bir şekilde kullanmalısınız. Kalelerin yapısı rastgeledir ve yalnızca büyük olaylar sırasında ortaya çıkar ve mühendisin canlı etkileşimi de dahil olmak üzere keşif unsurunu bir sonraki seviyeye taşır.

KORKUNÇ YARATILARA KARŞI MÜCADELE

 

Fantezi diyarı korkutucu ve keşfedilecek şeylerle dolu, ancak mühendisle savaşmanız için her zaman yeni canavarlar ortaya çıkacak. Türlerin ve canlıların çeşitliliği dünyayı daha canlı kılar; ejderhalar, periler ve tek boynuzlu atlar gibi efsanevi gerçek dışı türler bile birçok gizli alanda ortaya çıkıyor. Ayrıca dünyayı daha iyi anlamak için onlarla savaşma veya sohbet etme şansınız olacak ve yenilikçi birleştirme sistemi her şeyi mükemmel bir şekilde uyguluyor.

What's new

Yolculuğunuz, barışı korumak için masum insanlara yardım eden ve canavarları öldüren birçok ilginç yeteneğe sahip büyülü bir mühendis kıza eşlik edecek. Aynı zamanda köylerin ve yolların yeniden inşasını ve geçtiği yerlerin orijinal güzelliğini restore etmeyi de içeriyor. Görevleri veya her yerde karşınıza çıkan insanlardan gelen istekleri tamamlamaya devam ederken, her şey yeniden inşa etmek ve umudu bulmak, oyunu güzel ve ilgi çekici hale getirmekle ilgili.

Video

Images

Download links

How to install Medieval Merge Adventure APK Indir v1.29.1 APK?

1. Tap the downloaded Medieval Merge Adventure APK Indir v1.29.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *