Mech Wars APK Download v

1.433

Robotların dünyası resmen yeni bir yol açtı ve Mech Wars tam potansiyelinizi keşfedebileceğiniz yerdir. Bu yeni aksiyon oyunu, yeni bağlamlar yaratmanın yanı sıra oyunculardan büyük sevgi kazanıyor. Oyuncular hem tüm yeteneklerini gösterecek hem de büyük güç savaşları yaratacak. Bu gücü takım arkadaşlarınızla birleştirin ve manganızı dünyanın en güçlüsü yapmak için yeni alanları süpürün.
Download APK
4.4/5 Votes: 580
Updated
12/29/2022
Size
86M
Version
1.433
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EN GÜÇLÜ ROBOT EKİBİNİ SEÇİN

Robotların dünyasına girerken, robotların enginliği ve büyümesi karşısında şaşkına döneceksiniz. Esas olarak, farklı robot mangaları arasında kavgalar var ve buna kendiniz inanamıyorsunuz. Şimdi savaşta hizmet etmek için en güçlü, tam yetenekli robot savaşçıları seçmeniz gerekiyor. Ekibinizin en güçlüyü geliştirmek ve rakibi yok etmek için savaşabilmek için birbirini tamamlamaya yetecek kadar 6 robota sahip olması gerekir.

Güçlü bir robot kadrosu kurduktan sonra pozitif enerji vermek gerekiyor. Pili tam olarak şarj etmeli ve robota, şiddetli koşullara dayanmalarına yardımcı olacak kadar pozitif enerji aktarmalısınız. Daha spesifik olarak, bu güçlü rakipleri vurabilmek için yeni sihirli silahlar da eklemelisiniz. Ayrıca otomatik akü şarj sistemini de devreye sokmalı ve onu koruma altına almalısınız ki robotların dönecekleri bir yer olsun.

TÜM DİĞER RAKİPLERLE MÜCADELE

Bu heyecan verici savaşa başlamak için gerekli silahlarla tamamen hazırsınız. Oyuncuların farklı alanlara gitmek ve belirleyici savaşlar yürütmek için robotları ayırması gerekiyor. Atılan atışların hedefi vurması ve onları mümkün olduğunca çabuk yok etmesi gerekecek. Ayrıca o robotların pil miktarına veya enerjisine de dikkat etmeniz gerekiyor; eğer enerjileri azsa çabuk yok edilmeleri gerekir çünkü kolayca hayatlarını kaybederler.

Enerji toplamak için tenha alanlara gitmek de bu oyunda yapmanız gerekenlerden. Özellikle robotunuzun bir sorunu olursa veya gücü biterse hemen müdahale etmelisiniz. Robotunuzun yakıt ikmali yapmasına ve en iyi forma geri dönmesine yardımcı olmak için koruyucu membranlar kullanacaksınız. Oyuncuların, güçlü olmak için takımlarının yok ettiği robotlara da dikkat etmesi gerekiyor.

SİLAHLARI DOLDUR VE DOLDUR

Bu kıyasıya savaşlara adım attıktan sonra umut verici dersler alacak ve böylece zorlukların üstesinden kendi başınıza gelebileceksiniz. Oyuncuların ayrıca inatçı rakipleri vurmak için robotlara otantik silahlar eklemeleri gerekir. Kötü şöhretli rakiplerle karşılaşmaktan kaçınmak için robotunuzun hızla hareket etmesine ve saklanmasına yardımcı olacak bir dizi değerli araç da kullanırsanız yardımcı olur. Uzun savaşlara hizmet etmek için pili tamamen şarj etmenize yardımcı olacak farklı kullanışlı yakıt ikmal sistemleri de kullanıyorsunuz.

Ekibiniz ses getiren başarılar kazanacak ve bu başarılar sayesinde daha heyecan verici yükseltmelere sahip olacaksınız. Bu yükseltmeler sayesinde oyuncular ayrıca çeşitli gelişmiş silahlar ekleyebilecekler. Bu silahlar sayesinde robotların gücünün önemli ölçüde arttığını görebilirsiniz. Ayrıca, kendi yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için enerji deposu da verilecektir. Ayrıca savaşlarda değerli dersler alacak ve oyunu çok daha çekici bulacaksınız.

Savaşlar size her zaman heyecan verir ve Mech Wars’da belirli bir çekicilik gösterir. Her robot savaşçı gücü temsil eder ve yalnızca bir araya geldiklerinde ilerleme cesaretine sahip olabilirler. Aynı zamanda, en güçlü savunmanın yanı sıra bir alarm sistemini de yükseltmeniz gerekiyor. Oyuncular, bu robot dünyasında daha fazla gizem keşfetmek için arkadaş ekleyebilir.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Taraftaki zorlu rakipleri yenmek için çeşitli bir takım oluşturmak için robot savaşçıları seçin.
  • Diğer grupların rakiplerini yenmek için her alanı çevirin ve onları aciz bırakmak için güçlü kıvılcımlar kullanın.
  • Acil bir durumda yeniden şarj olmak için geri çekilebilmeniz için önemli alanları savunun ve kurtarma
  • merkezini koruyun.
  • Pozitif enerjiyi kanalize etmek için koruma sistemini kullanarak arkadaşlarınıza enerji verin.
  • Savaşçıların bir dizi birinci sınıf süper silaha sahip olma hakkına sahip olması için en geniş silah yelpazesini ekleyin

What's new

Mech Wars Mod APK welcomes you back to a unique and artistic robot world. You should upgrade the defense system as well as create mighty robot armies to fight with other armies.

Video

Images

Download links

How to install Mech Wars APK Download v1.433 APK?

1. Tap the downloaded Mech Wars APK Download v1.433 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *