Matchington Mansion v Para Hileli Mod APK Indir

1.125.0

Matchington Mansion, oyuncuların sahip olduğunuz eski bir malikanenin iç mekanında fark yaratmanın yollarını bulacağı yenileme temalı bir oyundur. Geniş alanını keşfedeceksiniz ancak beraberinde gelen eski unsurlar kullanılmaya devam edilemiyor. Aynı zamanda inovasyonu yapacak kaynakları da bulmanız gerekiyor. Yani bu oyunun yeni etkinliğinde sahip olabileceğiniz birçok yeni öğe olacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 548
Updated
1/4/2023
Size
187M
Version
1.125.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MUHTEŞEM ETKİNLİKLERDE YENİ ÖĞELERİN KİLİDİNİ AÇIN

Matchington Malikanesi’nde oyuncular, Denizaltı Laboratuvarı’nı keşfederken ve gözlerinin önünde beliren bulmaca seviyelerini çözerken yolculuklarına devam edecekler. Sayı, kilidini açmak için zaman harcayacağınız 57 seviyeye kadar olabilir. Aynı zamanda oyun, Şükran Günü ve Kara Cuma gibi iki etkinlikle ilgili bazı seviyeleri de açıyor. İçinde, bazı yeni Starling Study mobilyalarının kilidini açabilecek veya üçlü eşleştirme maçlarında güçlendiriciler gibi ödüller bulabileceksiniz.

ŞANS İLE BİR KÖŞK SAHİBİ OLUN

Matchington Malikanesi’nde gördüğünüz ilk sahne, yaşlı bir yazarın bir sandalyeye oturmuş birine mektup yazmasıdır. Mektubu alan karakter, ona roman yazması için ilham veren kişi olarak kabul edilir. Oradan da bir kadın karakterle gelip yaşayacağınız bir konakla mektuba biraz sevgi kattı. Sahip olduğu güzel görünümün yanı sıra içindeki mobilyalar eskidir.

Büyük konağı farklı mobilyalarla yenileyerek vakit geçireceğiniz yeni bir dünyaya gireceksiniz. Aynı zamanda, bu malikanede yaptığınız iş kapsamlıdır çünkü nesnelerin sayısı çeşitlidir ve tamamlamanız gereken gereksinimleri alacaksınız. Genellikle ekranın sol tarafında görünür ve elbette bu yenilemeyi gerçekleştirmek için altın yıldıza sahip olmanız gerekecektir. Onsuz, üçlü eşleştirme seviyelerine katılmak zorunda kalırsınız.

ETKİLEYİCİ ÜÇ SEVİYELİ EŞLEŞMEDE KATIL

Matchington Malikanesi’nin üçlü maç ekranına eriştiğinizde, kurallarında çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz çünkü bu, birçok kişiyle ilişkilendirilen bir oyundur. Bir nesnenin konumunu yalnızca üç veya daha fazla öğeyle eşleştirmek için değiştireceksiniz. Aynı zamanda her ekranın belirli sayıda dönüş için belirlediği gereksinimleri karşılayarak bölümü tamamlamanız gerekecek. Bu gereksinimler tamamen anlaşılır olsa da, oyuncular için bir zorluk teşkil ediyor.

Oyunun ilerleyen seviyelerine geçtikçe, zorlukları artacak ve oyuncu tarafında belirli bir gözlem ve strateji gerektirecektir. Aynı zamanda, dönüşleri kaydetmek ve daha fazla eşleşme öğesinin kaybolmasını sağlamak için çeşitli benzersiz öğeler oluşturmanız gerekir. Bir seviyede başarısız olursunuz ve tekrar oynayabilirsiniz, ancak tekrar oynayabilme sayınız beş defadır. Ayrıca kısa bir süre için sınırsız seviyeleri tekrar oynamanıza izin veren bir unsur olacak ve bu özelliği etkinliklerde elde edebilirsiniz.

NESNELERİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ YENİLEYİN

Matchington Malikanesi malikanesinde yerine getirmeniz gereken gereksinimler, belirli bir nesneyi yenilemek ve bazı nesnelerle ve daha pek çoğuyla etkileşim kurmak gibi tamamen çeşitlidir. Bir şeyi yeniden şekillendirirseniz, görünümde ani bir değişiklik görmezsiniz, ancak seçenekleri görürsünüz. İstediğiniz tarzı seçmeniz gerekiyor ve konağınızda yeni şeyler olduğunda farklılıkları da anlıyorsunuz. Yani bu, tamamlaması zaman alacağınız uzun bir yolculuk.

What's new

Ev dekorasyonu ve eşleşen bulmacalar için bir hüneriniz var mı? Bu eğlenceli 3'lü eşleştirme macerasında bir ev makyajı için yastıkları eşleştirin!
Matchington Mansions'ı Eğlence ve Heyecan Verici Oyun İçin İndirin:
Yastıkları eşleştirin ve büyük malikanenizi dekore edin - inanılmaz güçlendiriciler ve güçlendirme kombinasyonları!
Gizli nesneleri bir araya getirin, oyun içi karakterlerle etkileşime geçin ve gizli hikayeyi ortaya çıkarın
Gizli alanların kilidini açın - düzinelerce oda ve binlerce DIY dekorasyonu!

Video

Images

Download links

How to install Matchington Mansion v1.125.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Matchington Mansion v1.125.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *