Make More! Para Hileli Mod Apk indir

3.5.14

Download
78823/5 Votes: 3
Updated
1 Day Ago
Size
38.4 MB
Version
3.5.14
Requirements
Android
Downloads
456
Report this app

Description

Fabrika işi dünyası, Make More’un bu ilginç mobil başlığıyla mobil cihazınızda başlayacak. Basit kurulumlar ve komik işlemlerle kendi ilginç fabrikanızı işleterek eğlenin. Kâr sağlayabildikleri sürece oyun içi fabrikalarla istediğinizi yapın. Oyun içi mekanikle çalışırken eğlenin ve işçileri daha hızlı çalışmaya ve daha fazla kar elde etmeye motive etmek için sonsuz tıklama oyununun tadını çıkarın. Pek çok ilginç oyun içi öğeyle çalışırken eğlenin ve kendi ilginç fabrika kurulumlarınızı oluşturun. Sektörleri farklı yönlerden yönetin ve oyunu oynamadığınız zamanlarda bile pasif gelir elde etmenin keyfini çıkarın. Ve en önemlisi, Make More, tüm oyuncuların bağ kurabileceği ve keyfini çıkarabileceği basit ama son derece eğlenceli gündelik simülasyon oynanışını sunacak. Derinlemesine incelemelerimizle Bad Crane’in bu harika mobil oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oynanış

Make More’da, Android oyuncuları iş adamı olma ve kendi fabrikalarını yönetme şansına sahip olacaklar. Çalışanları motive etmek için sürekli ekrana dokunarak işinizle ilgilenin. Ne kadar hızlı dokunursanız, çalışanlarınız tarafından o kadar fazla ürün üretilebilir. Ve en önemlisi, sonsuz yükseltmelerle çalışanlarınızın performanslarını her zaman geliştirebilir ve mevcut işinizden daha fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıca, paranız arttıkça Android oyuncularının Make More’da yeni işler edinmesi ve yaptığınız işten daha fazla kazanmaya başlaması da mümkündür. Para toplayın, tesislerinizi yükseltin ve işletmelerinizi yeni seviyelerine taşıyın. Çalışanlarını çok çalışmaya zorlayacak ve onları harika ödüllerle ödüllendirecek o kaçık patron olun.

Özellikler

Başlangıç ​​olarak, Make More’daki Android oyuncuları, oyunlarından hızlı ve rahat bir şekilde keyif almalarını sağlayacak basit tıklama mekaniğiyle kolayca çalışabilir. Patronun masasını parçalamasına izin vererek onları daha hızlı ve daha sıkı çalışmaya zorlamak için ekrana olabildiğince çok dokunmanız yeterlidir. Bunu istediğiniz kadar yapmaktan çekinmeyin ve fabrikanız için büyük gelir artışı elde edin.

Boşta yönetici mekaniğinin keyfini çıkarın

Ve aynı zamanda boşta kalan yönetici mekaniği sayesinde oyuncular boşta kalan yönetici mekaniği ile rahat bir şekilde çalışabilir, bu da siz onları zorlamadığınız zamanlarda bile işlerin devam edeceğini garanti eder. Başka bir şey yaparken eğlenin ve oyuna yalnızca bazı basit yönetim işleri için geri dönün.

Çeşitli etkilere sahip ilginç güçlendiriciler

İlgilenenleriniz için artık Make More’da size harika bonus efektler sağlayacak ilginç güçlendiricilerin tadını çıkarabilirsiniz. Çalışan performanslarını artırın ve her saniye daha fazla para kazanmalarını sağlayın. Veya süreli bonus ile gelirinizi ikiye katlayın. Çabalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bunları iyi ve etkili bir şekilde kullanın.

Oynaması ücretsiz

Tüm heyecan verici oyun içi özelliklerine rağmen Make More, Android oyuncularının rahatça çalışabilmeleri için ücretsiz oynanışını sunmaya devam ediyor. Sonuç olarak, harika özelliklerinin çoğuyla ücretsiz olarak eğlenebilirsiniz. Ancak sınırsız deneyimle oyunun tamamının tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman reklamlar ve uygulama içi satın alımlar muhtemelen sizi rahatsız edecektir.

Son düşünce

Klasik Idle Miner Tycoon hayranları artık Make More ile bir başka harika mobil oyunun keyfini çıkarma şansına sahip olacak. Heyecan verici boşta simülasyon oyununuza dalmaktan çekinmeyin. Fabrika işiniz üzerinde çalışırken eğlenin ve oyunda kendi hızınızda ilerleyin.

 

Video

Images

Download links

How to install Make More! 3.5.14 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Make More! 3.5.14 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *