Magnum Gun Custom Simulator Para Hileli Mod Apk indir

1.0562

Download
5.0/5 Votes: 986
Updated
2 Day Ago
Size
51.5 MB
Version
1.0562
Requirements
Android
Downloads
899
Report this app

Description

Ateş eden silahlara yoğun bir meraklıysanız, Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörünü hemen keşfetmekten çekinmeyin. Burası, silah tasarımı simülasyonu ve ayrıntılı atış deneyimi dünyasının kapılarını açıyor. Burada herhangi bir rakibiniz olmayacak; aşmanız gereken kişi kendi cesaretiniz ve ilerlemenizdir. Bu oyun, eksiksiz bir silah oluşturabilmek için her bir parçayı doğrudan birleştirebildiğiniz, türünün tek örneği eğitim kursları açan tek portaldır.

TİTİZ VE GELİŞMİŞ AYRINTILARLA KENDİNİZİ GÖRSELLERE KAPATIN

Magnum 3.0 Gun Custom Simulator’a geldiğinizde hayranlıkla izlediğiniz görüntü, kelimelerle anlatılamayacak kadar çok, her bir parçasında gerçeğinden hiçbir farkı olmayan, en ince ayrıntısına kadar net bir şekilde resmedilmiş kısımlar gözlerinizin önünde beliriyor. Spesifik olarak, mermilerin üzerindeki her çıkıntı ve hatta diğer silahları tasvir eden bilgiler, titizliğimizle sizi şaşırtacak.

SİLAHA DOKUNURKEN GERÇEK HİSSEYİ YAŞAYIN

Bununla da kalmayıp, oyuncunun gerçek bir silaha dokunduğu andaki gerçek his, ses sisteminden gelen büyük desteğe de bağlıdır. Oyun boyunca bir film müziğinin yanı sıra, hassas silah montaj manevraları yaparken farklı seslerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Cephane çubuğuna bir silah tuttuğunuzda veya mühimmat yüklediğinizde, her ses mükemmel bir şekilde birbirine uyuyor ve oyuncuyu son derece heyecanlı hissettiriyor.

ÖDÜL VE PUAN KAZANMAK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Bir silahı mükemmelleştirme sürecini keşfetmeye ve fethetmeye başlamadan önce, size her seviye için silahlarla birlikte hedefler vereceğiz. Tamamladıktan sonra hedefi vurmakla birlikte doğru işlemleri yaptığınızı varsayalım. O halde oyun size gurur verici bonus puanlar vermekten pişman olmayacak ve sürekli olarak artacak beceri puanları ilerki rauntlarda sizin için son derece faydalı olacaktır.

DENEMEYE DEĞER SİLAH YÜKSELTMELERİ

Belirli bir seviyeye ulaştığınızda elde ettiğiniz puanlarla Magnum 3.0 Gun Custom Simulator, puanları daha yeni, daha karmaşık silahlar karşılığında kullanmanıza yardımcı olabilir. Bu özelliklerinin yanı sıra yok etme gücü de çok daha üstündür. Bununla da kalmayarak tarihe geçmiş efsanevi silahları da sizlerle buluşturabiliriz. Daha da şaşırtıcı olanı, onlara sahip olup sahibi olarak kullanabileceğiniz zamandır. Bu sayede, silahınızı yeni zirvelere çıkarmanın itibarı ve seviyesi.

EFSANEVİ SİLAHLARIN GÖRÜNÜŞÜ

Silah türlerine ve Magnum 3.0 Gun Custom Simulator’ın sahip olduğu en ünlü silah serilerine bir göz atalım. Taurus Raging Bull, S&W M29 gibi birçok ünlü isme sahip Revolver silahlarının varlığı dahil. Ayrıca oyun size birçok Yarı Otomatik Tabanca veya tabanca ve hafif makineli tüfek türü de veriyor. Özellikle oyun boyunca, kişisel renginizle benzersiz silahlar yaratacak olan parçaları beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Size gerçekçi bir deneyim sunmak için basitten karmaşığa yüzlerce profesyonel silahla laboratuvara girin. Silah sökme ya da mühimmat bölmesine mühimmat yerleştirme eylemlerini gerçekleştirebilecek ve güzel görüntülerin güzel seslerle bir araya gelmesinin keyfini çıkarabileceksiniz. Oyuncu, yepyeni parçalar ekleyerek veya çıkararak orijinal parçaların yapısını ve düzenini değiştirme veya özelleştirme hakkına sahiptir. Doğru gereksinimleri ve en isabetli silah operasyonlarını tamamladıktan sonra bonus puanların yanı sıra sınırsız birikim puanı kazanın. Daha fazla yeni silah, daha modern, daha güçlü ve eşit derecede karmaşık yeni parçalar satın almak için ödülleri kullanın. Silahları sökme veya mühimmat bölmesine mühimmat yerleştirme eylemlerini gerçekleştirebilecek ve güzel seslerle birleşen güzel görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz. Oyuncu, yepyeni parçalar ekleyerek veya çıkararak orijinal parçaların yapısını ve düzenini değiştirme veya özelleştirme hakkına sahiptir.
Doğru gereksinimleri ve en isabetli silah operasyonlarını tamamladıktan sonra bonus puanların yanı sıra sınırsız birikim puanı kazanın.

 

Images

Download links

How to install Magnum Gun Custom Simulator 1.0562 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Magnum Gun Custom Simulator 1.0562 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *