Little Big Snake v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

2.6.72

Little Big Snake, oyuncuların yırtıcı bir yılanı kontrol ettiği ve kazanan olmak için diğer oyuncularla yüzleştiği bir oyundur. Deneyimlemeye uygun olduğunu düşündüğünüz modu seçebilir ve oyunu kazanmak için diğer oyuncularla koordinasyon sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok yeni öğenin kilidini açabilir ve oyun sırasında oyunculara yeni bir deneyim getirebilirsiniz. Yani bu arkadaşlarla oynamak için uygun bir oyundur.
Download APK
4.4/5 Votes: 546
Updated
1/16/2023
Size
103M
Version
2.6.72
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YILAN HAYATTA KALMA SAVAŞINA KATILIN

Little Big Snake’i deneyimlediğinizde, yırtıcı bir yılanın tamamen basit ama bir o kadar da zorlu oynanışını deneyimleyeceksiniz. Bir yılanı kontrol ederek bölüm içerisinde elementler toplayacak ve diğer oyunculardan kaçınacaksınız. Aynı zamanda oyunda yiyecek toplarken bedeniniz tamamen büyüyecek. Bu nedenle, her seviye, oyuncunun diğer oyuncuları yenmesi için çok fazla konsantrasyon ve taktik gerektirir.

Oyunda basit bir joystick ile karakteri kontrol edeceksiniz. 2 boyutlu bir ortamda hareket edeceksiniz ve kontrolde çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Ancak bu oyun hareket halindeyken taktik ve deneyim gerektirecektir. Yani zamanla oyundaki bölümleri geçecek ve farklı oyuncularla karşılaşacaksınız. Sizin için uygun olan yolu seçecek ve arkadaşlarınızla zorlu seviyeleri aşabileceksiniz.

ZORLU DÜZEYLERİ AŞMAK

Little Big Snake’de tek başınıza mı yoksa arkadaşlarınızla mı oynayacağınızı seçebileceksiniz. Her mod, deneyimleyebileceğiniz eğlenceyi getirir. Tek başınıza oynadığınızda gözünüzü oyun ekranından ayırmayacak ve olabildiğince isabetli hareket etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda topladığınız eşyalar dışında oyun içerisinde herhangi bir karaktere çarpmanız durumunda öldürüleceksiniz. Yani etkileyici bir boyuta ulaştığınızda, daha heyecan verici taktikler uygulayabileceksiniz.

Daha küçük boyutlu karakterleri çevreleyebilirsiniz ve düşmanlarınız yenildiğinde topladıkları eşyalar ortaya çıkar ve onları almak için fırsat kollarsınız. Ayrıca her seviyede arkadaşınızla birlikte oynayabileceksiniz ve karşılıklı saldırı özelliği sizin için geçerli olmayacak. Böylece arkadaşlarınızla birlikte birçok farklı seviyeden geçebilecek ve diğer oyuncuları yenebileceksiniz. Yenildiğinizde böcek şeklini alacak ve keşif ve uçuşunuza başlayacaksınız.

YILANIN ÖZELLİKLERİNİ YÜKSELTİN

Little Big Snake’de beceri ve boyut gibi pek çok şey kesinlikle etkileyici sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Sizi nihai olarak destekleyebilecek bir başka faktör de evrim özelliğidir. Evrimde farklı destekler bulacaksınız ve oyun tarzınıza uygun desteği seçebilirsiniz. Elbette, oyunu kazanmak için gerekli olduğunu düşündüğünüz unsurlara öncelik vermekte özgür olduğunuz unsurlar yoktur.

Bu özelliklerin yanı sıra yılanınıza uygulayabileceğiniz derileri de göz ardı edemezsiniz. Sadece bir yılanın yaratılmasında kapsüllenmeyen, farklı tasarımlara sahip çeşitli görünümler olacak. Pek çok görünüm, oyuncuların seviyelerde denemek için zaman harcayacakları motivasyonlardan biri olacak. Aynı zamanda skin faktörünün yanı sıra başarı sistemi de motive edici faktörlerden biridir. Kaçırmayacağınız bir oyundur.

What's new

Çukurdaki en büyük yılan olmak için diğer oyunculara her gün meydan okuyun. Düşmanlarınızı etraflarında dolaşarak ve size çarpmalarını sağlayarak yok edin. Arkalarında kalan nefis nektarı yiyin ve seviyelerin, görevlerin ve müttefiklerin kilidini açmak için anahtarlar, eserler ve diğer öğeleri toplayın. Küçük Büyük Yılan, mobil cihazlarda en üst düzey yılan tarzı oyundur, çukura hoş geldiniz!

Video

Images

Download links

How to install Little Big Snake v2.6.72 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Little Big Snake v2.6.72 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *