Lily’s Garden v Para Hileli Mod APK Indir

2.39.5

Lily's Garden'daki yeni ÜCRETSİZ öfke oyunumuzda ellerini kirletiyor! Lily'nin büyük teyzesinin bahçesini eski görkemine kavuşturmasına ve köklerini yeniden
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
12/31/2022
Size
150M
Version
2.39.5
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

LILY İLE BAHÇEYİ GELİŞTİRMEK İÇİN BİRLİKTE

Lily’s Garden’a gelen oyuncular, güzel Lily’ye teyzesinin bahçesini orijinal güzelliğine geri getirmesi için yardım etme görevine sahip olacak. Bu süreçte, bu oyun oyunculara meydan okumak için bulmacalar sunacak, oyunun sunduğu bilmeceleri çözmek için çiçeklerin kombinasyonunu kullanacak. Bulmacaları birlikte aşın, Lily’nin romantizm dolu ama birçok sorunu gizleyen bir aşk hikayesini anlatmasını dinleyin.

Bahçeyi temizlemeye ve yeniden dekore etmeye devam edin. Bahçeyi süslemek için daha fazla çiçek dikin veya oyuncu bahçeyi oyunun desenlerine göre yenileyerek bahçenin olabildiğince güzel ve görkemli olmasını sağlayın. Oyuncular gizemli alanları deneyimleyecek ve keşfedecekler. Oyuncuların bahçelerini yenileme ve dekorasyon projeleri için seçebilecekleri yüzlerce farklı renkte yüzlerce çiçek olacak.

BAZI İLGİNÇ ÖZELLİKLER

Lily’s Garden’daki bahçe tamamen yenilenecek; bahçe genişletilecek, yeni ve benzersiz dekorasyonlarla oyuncuların seçebileceği daha fazla yer olacak. Her şeyi kendi tarzında yeniden inşa etmeye hazır mısın? Burada çiçeklerle dolu bir bahçe, güzel çeşmeler ve köpekler, kediler gibi sevimli evcil hayvanlarla mülkünüzü yönetebileceksiniz.

Seviye atlamak için oyunun sunduğu kafa karıştırıcı ama heyecan verici bulmacaların üstesinden gelmeniz gerekecek. Bu bulmacaların üstesinden gelmek için, tasarım fikirlerinizi aşmak ve tamamlamak için zekanızı ve şanslı yıldızlarınızı kullanın. Ayrıca güzel hikayeler duyacaksınız ve Lily diyor ki; Bu diyaloglar, kendinizi Lily ile romantik bahçeye kaptırmak için sizi mutlu ve rahat hissettirecek.

SICAK ETKİNLİKLER VE ÖDÜLLER

Sadece oyuna katılmakla kalmayacak, diğer birçok oyuncuyla tanışacak ve tanıyacaksınız. Her gün, oyunun sunduğu etkinlikler olacak. Bu etkinlikte ödül kazanmak için oyuncuların diğer birçok oyuncuyu yarışmak üzere bir araya getiren yarışmalara katılmaları gerekir. Kazanmaya çalışın ve ödülü sevgili bahçenize geri getirin.

Lily’s Garden, oyuncular için hem eğlence hem de çekicilik ve romantizm ve dinlendirici anlarla dolu bir duygu getirecek; burada oyuncular nihayetinde yeni arkadaşlar bulabilir, tanışabilir, birbirleriyle etkileşime girebilir, herkesle çalışabilir. Güzel bahçeyi birlikte yenileyin ve yeniden dekore edin, eve pek çok heyecan verici hediye getirmek için bulmacaların ve zorlukların üstesinden gelin. Oyun, oyuncuların deneyimlemesi için daha fazla bulmaca ve birçok iyi özellik ile güncellenmeye devam edecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Diğer oyuncularla etkileşim kurmak, onlarla iletişim kurmak ve canları ve oyun güçlendiricileri takas etmek için bir aileye katılın!
  • Harika ödüller kazanmak için günlük özel etkinliklere katılın! Kazanma şansınızı artırmak için turnuvalara katılın.
  • Rahatlayın ve kendinizi eğlenceli ve anlamlı sohbetlerle dolu bir aşk romantizmine bırakın!
  • Bahçeyi keşfederken gizli eserleri, yüzlerce çiçeği ve gizli bölgeleri keşfedin.
  • Gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarırken hikayenin kıvrımlı kıvrımlarının tadını çıkarın!
  • Bu bağımlılık yapan yıldırım bulmaca oyununda çiçekleri eşleştirin ve yüzlerce seviyeyi tamamlayın!
  • Arsa ile ilgili türünün tek örneği yerleri kullanarak bahçenizi yenileyin, dekore edin ve büyütün!

What's new

Büyük bir bahçeyle kendi ellerinizle ilgilenirken, iyi ve heyecan verici bulmacalar çözerken romantik bir öğeye sahip bir oyun arıyorsanız, Lily's Garden mükemmel bir seçimdir. Oyun tamamen ücretsizdir ve yaşlıdan gence her yaş için uygundur. Oyunun amacı, şiir ve romantizm dolu bahçeyle ilgilenmek ve oyunun sunduğu zorlu bulmacaları çözmektir.

Video

Images

Download links

How to install Lily's Garden v2.39.5 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Lily's Garden v2.39.5 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *