Life of Mellow v Para Hileli Mod APK Indir

0.61

Life of Mellow gerçekçilikle dolu bir simülasyon oyunudur ve aynı zamanda hayatta kalma unsurlarını birleştirerek oyunculara güzel bir köy inşa ederken en rahatlatıcı deneyimi sunar. Oynanışı, büyülenmeyi ve daldırmayı sonuna kadar geliştirmek için yatıştırıcı seslerin eşlik ettiği yavaş tempolu. Her şeyden önce oyun, oyuncunun hayatta kalma deneyimini veya köy kurma sürecini yeni zirvelere çeşitlendirmek için dört sezonluk bir sistem uyguluyor.
Download APK
4.4/5 Votes: 564
Updated
1/10/2023
Size
86M
Version
0.61
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MALZEMELERİ TOPLAMAYA BAŞLAYIN

Oyuncunun Life of Mellow’a başlangıcı, köyün temelini oluşturmak için kaynakları toplamak ve araziyi genişletmek yoluyla nazik ve kolaydır. Bununla birlikte, kaynak toplamak aynı zamanda uygun insan kaynakları veya araçları da gerektirir, bu nedenle oyuncuların üretkenliği artırmak için ilkel zanaat sistemi ile koordineli çalışması gerekir. Kaynak toplama hiç bitmez ve köy gelişiminde sürekli olarak yeni potansiyelleri genişletir.

YATIŞTIRICI VE RAHATLATICI OYUN

Oyunun oyuncu için herhangi bir amacı veya dürtüsü yoktur. Bunun yerine, her anın tadını sonuna kadar çıkarmalarını ister. Her evin veya tesisin ayrı bir canlılığı vardır ve köye birçok fayda sağlamak için her zaman aktiftirler. Ayrıca oyuncular her zaman tüm nüfusun ihtiyaçlarını karşılamalı ve insanların yaşam kalitesini asil bir görev olarak sürekli olarak iyileştirmelidir.

BASİT AMA ESNEK EL İŞİ SİSTEMİ

Life of Mellow’daki zanaatkarlık sistemi, oyuncuların ev inşa etmek için aletler, silahlar, mobilyalar ve yapılar gibi her şeyi yaratmaları için en önemli kaynaktır. Zamanla, oyuncular yeni kaynaklar topladıkça veya NPC’ler ve daha fazlası gibi birden fazla kaynak aracılığıyla tarifler öğrendikçe sistem kademeli olarak genişleyecektir. Bu sistem sayesinde, oyuncunun köy inşası ilerlemesi önemli ölçüde azaltılarak parlak bir renk ve stil yaratılacak.

GÜZEL KÖYÜNÜZÜ GELİŞTİRİN

Oyuncu gerekli tesisleri veya temelleri oluşturmazsa bir köy tam olarak çalışmayacaktır. Çeşitli benzersiz binalar, köye rafine malzemeler oluşturmak için ahşap, demir cevheri ve daha fazlasını işlemek gibi birçok kolaylık veya yeni kullanım sağlayacaktır. Zamanla oyuncular daha yeni işlevsel binalar açabilir ve birçok farklı meslekle nüfusu artırabilir.

DİĞER KÖYLERLE ETKİLEŞİM

Life of Mellow’daki takas sistemi dinamiktir, birçok köyün aynı anda birleşmesi, hatta karmaşık ve heterojen bir ekonomi yaratmasıdır. Oyuncunun köyü, diğer köylerden kervanlarla değiş tokuş edilmek üzere çeşitli benzersiz ürünler yaratmaya başlayabilir. Ayrıca daha fazla kar elde etmek ve müreffeh bir köy geliştirmek için ekonomideki boşluklardan yararlanabilirler.

SEZON BOYUNCA HAYATTA KAL

Dünyadaki mevsimlerin her biri, oyuncunun hayatta kalma sürecini daha müreffeh ve eğlenceli hale getiren özelliklere sahiptir. Mevsime bağlı olarak bitki örtüsü veya ağaç türleri değişerek köyün çevresinde daha da karmaşıklık yaratacak. Neyse ki, oyuncular tüm bir köyü destekleyebilir veya her sakinin her mevsimi, en sert kışı bile atlatmasına yardımcı olmak için daha fazla işlev inşa edebilir.

Her sezon Life of Mellow’daki rahatlama ve huzur, oyunculara her zaman köylerini inşa etmeleri için birçok muhteşem fikir verecektir. İçerik ve oyun öğeleri de basit ve arkadaş canlısıdır ve yalnızca küçük ve sıcak bir köyde bulabilecekleri en iyi hayatın tadını çıkarmak için doğru koşulları yaratır.

What's new

Life of Mellow'daki takas sistemi dinamiktir, birçok köyün aynı anda birleşmesi, hatta karmaşık ve heterojen bir ekonomi yaratmasıdır. Oyuncunun köyü, diğer köylerden kervanlarla değiş tokuş edilmek üzere çeşitli benzersiz ürünler yaratmaya başlayabilir. Ayrıca daha fazla kar elde etmek ve müreffeh bir köy geliştirmek için ekonomideki boşluklardan yararlanabilirler.

Video

Images

Download links

How to install Life of Mellow v0.61 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Life of Mellow v0.61 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *