Lemon Box Simulator v Para Hileli Mod APK Indir

6.0.1.2

Brawl Stars için Lemon Box Simulator, oyuncuların Brawl Stars içindeki kutuları açabilecekleri ve toplama hislerini tatmin edebilecekleri bir oyundur. Aynı zamanda, etkileyici ödüller alabilmeniz için karakter yükseltme mekanizması, savaş bileti gibi bazı mekanikler aynı kalır. Ayrıca bu sadece kutu açma hissini yaşayabileceğiniz bir oyun yani kaynak aktarımı olmuyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 541
Updated
1/7/2023
Size
83M
Version
6.0.1.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DENEYİM AÇMA KUTULARI

Brawl Stars’ta kutu açmayı seviyorsanız ancak yeterli kaynağınız yoksa, Brawl Stars için Lemon Box Simulator’dan yararlanabilirsiniz. Bu oyunun içindeki bulması tamamen kolay kaynaklarla gördüğünüz herhangi bir kutuyu açabilmeniz özelliği basittir. Aynı zamanda karakter yükseltme gibi bazı özellikler tamamen korunur bu sayede açtığınız karakterler ve potansiyelleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bu oyuna erişmeye başladığınızda orijinal oyuna benzer tamamen tanıdık bir arayüz bulacaksınız. Aynı zamanda önünüzde bu oyunda açabileceğiniz kutular var ve bunları açabilmek için ilgili kaynakları görebileceksiniz.

İSTEDİĞİNİZ KUTUYU AÇIN

Brawl Stars için Lemon Box Simulator’a eriştiğinizde, gördüğünüz kutuları deneyimlemeye ve dilediğiniz gibi açmaya başlayacaksınız. Açmadan önce, ilk nokta, daha kaliteli kutuları açmak için belirli kaynaklar bulmanız gerektiğidir. Aynı zamanda, bu oyunun geçişlerini toplayan veya geçen mini oyunlara katılarak da kolayca açılabilir. Elbette toplama oranı, deneyimlediğiniz Brawl Stars’tan daha fazla artacaktır.

Kendinize belirli miktarda kaynağa sahip olduğunuzda, açılış sürecine başlayacaksınız. Hangi ödülleri açacağınızı bilmeyeceğiniz zaman hala sürpriz unsuru var. Dolayısıyla bu, stresli zamanların ardından eğlendirmek için kutuyu açmayı sevenler için mükemmel bir oyun. Ayrıca oyunun geçişlerinde oyunda belirli bir seviyeye ulaştığınızda ödül veren kutular da olacak.

Oyuncunun istediğiniz seviyelerin kilidini açabilmesi için oyunun savaş geçişleri de görünür. Oyunun oynanış limiti nedeniyle, seviyeleri artırmanın etkili bir yolu, istediğiniz konumlara ulaşmak için elmasları kullanmaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, ilgili kilometre taşlarında ödüllerle dilediğiniz kutuları alacak ve istediğiniz şeyleri açmak için harcamaya devam edeceksiniz.

KARAKTERLER İÇİN YÜKSELTME İSTATİSTİKLERİ

Brawl Stars için Lemon Box Simulator’da bir karakterin kilidini açtığınızda, parçalarından kaçının görüneceğini göreceksiniz ve kopyaları açarsanız açıklıklarınıza eklenecektir. Aynı zamanda istediğiniz karakterin statlarını hedeflemek ve arttırmak için kullanılır. Böylece bir karakterin sahip olabileceği istatistikleri ve potansiyeli tam olarak göreceksiniz. Bir noktaya dikkat etmeniz gerekiyor ki bu oyun hackleme değil kutu açma hissini yaşamanıza yardımcı olan bir oyun.

Oyun, Brawl Stars oyuncuları için aşağıdakiler gibi ilginç özelliklere sahiptir:

Açabileceğiniz ve tamamen beklenmedik eşyalara sahip olabileceğiniz farklı niteliklerde kutular bulabileceksiniz.
Oyunda yüksek kaliteli kutuları açmak için kaynak toplamak üzere içinden geçebileceğiniz heyecan verici mini oyunlar.
Brawl Stars içinde bulunan özellikler, farklı kilometre taşlarına ulaştığınızda ödüller alabilmeniz için savaş bileti olarak da korunur.
Kutudan çıkarma yoluyla karşılık gelen sayıda parça topladığınızda karakter yükseltme mekanizması uygulanacaktır.
Bu oyun, kutuları açmanın heyecan verici hissini yaşamanıza yardımcı olur, bu nedenle sahip olduğunuz öğeleri Brawl Stars’a aktarmak imkansızdır.

What's new

Dövüşçüleri toplayın ve yükseltin, gadget'lar, yıldız güçleri alın ve teçhizat satın alın!
Yeni Lemon Pass, özel görünümler, profil simgeleri ve daha fazlasını edinin!
Görevleri tamamlayın, mini oyunlar oynayın ve iyi vakit geçirin.

Video

Images

Download links

How to install Lemon Box Simulator v6.0.1.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Lemon Box Simulator v6.0.1.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *