Last Pirate: Survival Island Adventure v Para Hileli Mod APK Indir

1.7.1

Last Pirate: Survival Island Adventure macera, keşif ve macerayı sevenler için bir hayatta kalma ve korsan oyunudur. En özgün haliyle oyun dünyasının içinde kaybolacak ve tabii ki hayattan bahsedeceksiniz. Hayatta kalırsanız, size herhangi bir alet veya yiyecek verilmeyecek; hayatta kalmak için, kendi başınıza yiyecek bulmanız ve bu tehlikeli ıssız adada uzun süre hayatta kalmak için bir basamak taşı olarak basit araçlar yaratmanız gerekir.
Download APK
4.5/5 Votes: 547
Updated
1/2/2023
Size
171M
Version
1.7.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAYATTA KALMAK İSTİYORSANIZ MACERA BECERİLERE SAHİP OLMANIZI GEREKTİRİR

Oyun ile başlayan oyun sizi dış dünyadan izole edilmiş ıssız bir adaya götürecek. Gizli vahşi ada, gizlenen sayısız tehlike içerir. İşiniz korkmamak ve bu gizemli ıssız adada ölmek istemiyorsanız, önce su ve yiyecek bulmalı, su almak için ormandaki dereleri kullanmalı ve balık tutmak için basit bir sal yapmalısınız. ertesi gün için enerji sağlamak için yiyecek.Ayrıca

Godzilla, sizi yemek isteyen vahşi ayılar ve geceleri hayatınızı tehdit edecek zombiler gibi tehlikeli şeylerle de uğraşmanız gerekiyor. Bir savaşçı gibi savaşma zamanı. Hayatta kalmak için onları yenmek için her şeyi yapmalısın. Silah olarak adada bulunan bir balta veya başka herhangi bir eşya yapın.

YETENEKLİ BİR HAYATTA KALMAK

Uzun bir süre korku ve açlıkla savaştıktan sonra artık hayatta kalma becerileri yüksek bir insansınız. Oradan, yeni hayatta kalma mücadelelerinin önünüzde sizi beklediğini ve devam eden zorlukların size meydan okumaya geleceğini anlıyorsunuz

Oyun size gerçek bir göçebe olma, yiyecek ve su bulma, balık yakalamak için sal yapma, canavarları kovalamak için silah yapma vb. birincil hedefi hayatta kalmaktır.

Last Pirate: Survival Island Adventure’daki deneyimle, sonunda gerçek hayatta kendi hayatta kalma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda deneyimlediklerinizi uygulamaktan size büyük yaşam becerileri oluşturmak için. Ömrü son günlerine kadar uzatmak için her şeyi yapmayı biliyorsun.

SES, GERÇEK GRAFİKLER VE BİRÇOK YENİ ÖZELLİK

Size gerçek bir hayat deneyimi yaşatan grafikler, karakterin nefes alışından, mimiklerine, hayatta kalma hareketlerinden denizin sesine, karanlık ormandan canavarlara, barbar hayvanlara kadar gerçeği temsil eden sesler eşliğinde sizi daha ilgi çekici hissettirecek, oyuna girerken daha çekici. Oyun içi mağazalar ve öğeler gibi yeni özelliklerin yanı sıra eklenen yeni tehlikeler, yeni ada patronları, eklenen paSon Korsan: Hayatta Kalma Adası Macerası gerçekten deneyime değer.

Gerçek bir hayatta kalma uzmanı olma zamanı. Oyun tarzı, çevredeki manzaranın ve karakterlerin görüntü ve seslerinin özgünlüğünü yaratarak, oyuncuyu oyunu kaptırmış ve oyunun ana karakterine dönüşmüş gibi hissettirir. Bu oyun yürütücüsünün hayatta kalmasını iyileştirmek için. Hayatı son günlere kadar uzatarak yetenekli hayatta kalma yeteneğinizi göstermek için oyunu hemen indirin.ra birimi, işçilik dengesi ayarlamaları, ekstralar, yeni kostümler ve panzehirler.

What's new

Hayatta kalmanız kayıp adada başladı. Öbür dünyadan gelen tehlikeli yaratıkların, kraken, godzilla gibi deniz canavarlarının farkında olun.
Hayatta kalmak ister misin? Bir sal yap ve balığa çık. Godzilla, ayılar ve öbür dünya zombilerinden kendinizi korumak için gemi yapın. Mürettebatınızın vebadan kurtulup kurtulmadığını görün!
Öfkeli bir göçebe gibi savaşın ve düşmanlarınızı bir mordhau veya cinayet vuruşuyla öldürün. Birçok gün geçti, artık yetenekli bir kurtulansın. Bu nedenle, ölmekte olan ışıkta yeni hayatta kalma mücadeleleri sizi bekliyor: adayı bir göçebe gibi keşfedin, salla yelken açın ve balık tutma hayatı sürün, godzilla ve kraken ile savaşın. Hayatta kalmak senin hedefin!

Video

Images

Download links

How to install Last Pirate: Survival Island Adventure v1.7.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Last Pirate: Survival Island Adventure v1.7.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *