Last Day on Earth: Survival v Para Hileli Mod APK Indir

1.20.1

Last Day on Earth (LDOE), oyuncuları kıyamet sonrası geniş bir dünyaya çekmek için yukarıdan aşağıya macera unsurlarını kullanan gerçekçi bir aksiyon-hayatta kalma oyunudur. Etkileyici noktaları, işçiliği, seviye atlaması ve zindan sistemleridir, ancak ödülleri ve etkinlikleri değerlidir. Ayrıca oyuncuların üsler inşa etmek için birlikte çalışmasına veya hayatta kalmak için ekstra kaynaklar ve öğeler için başkalarına baskın yapmasına olanak tanır.
Download APK
4.5/5 Votes: 544
Updated
1/1/2023
Size
611M
Version
1.20.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GENİŞ DÜNYA VE KONUMLAR

Last Day on Earth’ün tüm dünyası bir üst dünya olarak tasarlandı ve oyuncular her konumu değiştirmek istiyorlarsa zaman veya dayanıklılık harcamak zorunda kalacaklar. Kaynakların, yiyeceklerin, minerallerin ve çevrenin çeşitliliği dikkate alınarak haritadaki her yer titizlikle tasarlanmıştır. Zindanlar ve daha fazlası gibi bazı tehlikeli yerler, zanaat malzemeleri bulmak veya zombilerle sayısız savaşta seviye atlamak için de iyi yerlerdir.

BASİT VE İLGİNÇ HAYATTA KALMA OYNANIŞI

Oyun yukarıdan aşağıya bir tarz benimsemesine rağmen, kontrol mekanikleri ve özellikleri gerçek hayatta kalma unsurunu harekete geçiriyor. Hayatta kalma sırasında oyuncu, yaşam kalitesini artırmak için ahşap, demir ve eşyalar gibi çeşitli şeyler toplamalı ve hatta üsse vardıklarında tüm zombi saldırılarını savuşturmalıdır. Sadece bu da değil, aynı zamanda modern silahlar ve teçhizat yapmak için daha uzak diyarlara açılmak ve daha gelişmiş malzemeler bulmak zorundalar.

EN SAĞLAM TABANI YAPIN

Temel oluşturma mekanizması, Last Day on Earth’ün en yenilikçi ve seçkin mekanizmasıdır ve oyuncuların yaşam alanlarını çeşitli şekillerde tasarlamalarına olanak tanır. Oyuncu, taban aracılığıyla sayısız malzemeyi rafine edebilir ve işçilik veya üretim için parçalar oluşturabilir. Ayrıca tüm tesisleri, yapıları ve duvarları yenileri yerine daha iyi malzemelerle yükseltebilirler, hatta ev çeşitliliği için mobilya veya istasyonlar yerleştirebilirler.

DERİNLEMESİNE İŞLEME SİSTEMİ

Oyunda bir beceri sistemi veya buna benzer bir şey olmamasına rağmen, her oyuncunun zaman içinde zanaatkarlık ilerlemesinin kilidini açar. Tüm araçların veya silahların kendi ilerlemeleri ve eşya veya malzeme üretimi de dahil olmak üzere farklı seviyeleri vardır. Bu sistem aynı zamanda oyunculara daha kaliteli malzemeleri ve daha fazlasını işlemelerine yardımcı olan yeni ve daha modern üretim istasyonlarına erişim sağlar.

DERİN VE KARANLIK SIĞINAK

Sığınaklar, Last Day on Earth’e özel zindanlar olarak görülüyor ve burada oyuncu yerin derinliklerine indikçe gerçek zorluklar ortaya çıkıyor. Ancak, bir hafta sonra tüm ilerlemeyi otomatik olarak sıfırlar, böylece oyuncu ne kadar derine inerse o kadar fazla ödül alır. Sığınaklar ayrıca, oyuncular yeni silahlara sahip olduklarında oynanışı daha heyecanlı ve yoğun hale getirmek için yeni canavar türlerini ilk tanıtan yerler olacak.

HAVA KAZASINDA TİCARET VE YAĞMALAMA

Ticaret, kıyamet sonrası dünyanın kalan tüccarlarının tanıdık bir faaliyetidir, ancak oyunculara asla gerekli şeyleri vermezler. Tüccardan gelen her şey rastgeledir ancak oldukça değerlidir ve yalnızca bazı benzersiz öğeleri hava kazalarından yağmalayabilirler. Oyuncular dünyada maceraya atılırken bazen büyük kazalar görecekler ve bunlar mutlak tehlikeyle gelen bol ganimete sahip yerlerdir.

Last Day on Earth, kıyamet sonrası hayatta kalma türü için herkese daha eğlenceli içerik getirmeyi vaat ediyor. Bunun da ötesinde, herkesin güçlü hayatta kalma toplulukları geliştirmek ve yeni diyarlarda heyecan verici maceralar yaşamak için birlikte çalışmasına olanak tanıyan bir kooperatif işlevine de sahiptir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Bir karakter oluşturun ve bölgeyi keşfedin. Bir ev, giysi, silah ve arazi aracı inşa etmek burada yapılabilir.
 • Seviye atladıkça, daha fazla tarife ve plana erişebilirsiniz. Evinizi özelleştirerek başlayın, ardından beceriler ekleyin, silahları yükseltin ve eğlenin.
 • Evcil hayvanlar, zombi dünyasında bir umut ışığıdır. Dış yapraklar ve çoban köpekleri, yüksek yerlerden eşyaları kurtarmanıza seve seve yardımcı olabilir.
 • Uzak konumlara ulaşmak için hızlı bir Helikopter, ATV veya deniz aracı oluşturun. Zorlu işler için nadir bulunan malzemeler ücretsiz değildir. Mekanik benliğinizi uyandırmanın zamanı geldi
 • Ortak oyun oynamayı seviyorsanız Crater City’ye gidin. O zaman PvP değerinizin farkına varacaksınız. Bir klana katılın ve sürü yakınlığının tadını çıkarın!
 • Survivor, buralara kadar gelebildiysen tecrübeli bir oyuncuyu imrendirecek bir silah cephaneliğine sahipsin.
 • Yarasalar, minigunlar, M16, AK-47, Harç, C4 ve çok daha fazlası.
  Su kütleleri, zombiler, akıncılar ve diğer garip toplar. Zorla ya da kaç. Ne pahasına olursa olsun hayatta kalın!
  Başardın. Kim olduğun veya olduğun önemli değil. Merhaba, korkunç dünya…

What's new

Last Day on Earth hayatta kalma nişancı oyununda kıyametle uyandığınızı hayal edin. Zorlu bir ortamda gerçek hayatta kalma sürecinden kaynaklanan korku ve adrenalini hissedin! Zombi sürülerinin sizi öldürme içgüdüsünün susuzluk veya açlık kadar güçlü olduğu dünyayla tanışın. Hemen şimdi hayatta kalma atmosferine inin veya size bazı temel özelliklerden bahsedeceğim bu açıklamayı okuduktan sonra Last Day on Earth'e başlayın.

Video

Images

Download links

How to install Last Day on Earth: Survival v1.20.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Last Day on Earth: Survival v1.20.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *