Lamar – Idle Vlogger v.ab12store Hızlı Gelişim Hileli Mod APK Indir

136.12-21

Lamar – Idle Vlogger, siz toplumun en altından en tepesine çıkarken oynanışı daha çekici hale getirmek için boş öğelerle birleştirilmiş eğlence ve mizah dolu bir macera oyunudur. Lamar'ın hayatı başlangıçta fakirdi, ancak sizin yardımınızla hızla ilerleyecek ve sıkıcı geçmişinin üstesinden gelmek için yeni bir hayata sahip olacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 567
Updated
12/30/2022
Size
127.6 M
Version
136.12-21
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EGZOTİK İÇERİKLİ VİDEOLAR ÇEKMEYE BAŞLIYOR

Lamar’ın hayatı yokuş aşağı ve toplumun dibinde, ancak video yayınlamadaki yeni fikirlerle para kazanmasına ve kendini desteklemesine yardımcı olabilirsiniz. Bu aynı zamanda bu oyunda önemli bir özelliktir ve tutarlı bir şekilde en iyi videoları üretmek ve tutarlı bir şekilde gelir elde etmek için fikirlere yatırım yapmanız gerekir. Zamanla, video kalitesi önemli ölçüde artabilir ve size diğer içerik oluşturucularla işbirliği yapmak ve gelir artışını artırmak için daha fazla fırsat verebilir.

PARA KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YÜKSELTİN

Yüksek kaliteli bir video oluşturmak için en önemli şey, mükemmel ekipman ve içeriktir ve ekipmanın kalitesini düzenli olarak yükseltmeniz gerekir. Yatırım sistemi, birçok farklı şeyi yükseltmenize izin verir ve gelir üretimini pasif olarak artırmak için birlikte çalışırlar. Pek çok yükseltme, izleyicileri de etkiler ve topluluk üzerinde uzun vadeli büyüme için daha özel bonuslar çekmek üzere bir izlenim yaratırken ortalama görüntüleme sayısını artırmaya yardımcı olabilir.

YENİ CİHAZLAR VEYA TESİS SATIN ALIN

Yükseltmeler büyümeniz için yeterli olmayabilir, bu nedenle yükseltme potansiyelini genişletmek için yeni şeyler satın almak en iyi yoldur. Ekipman sistemi size yeni video kayıt cihazlarına erişmenizi sağlayacak ve hatta videonun kalitesini geçici olarak iyileştirmek için stüdyolar kiralayabilirsiniz. Kayıt materyallerinin yanı sıra, ortam da izleyiciyi büyük ölçüde etkiler ve kendinizi geliştirmek için video içeriğini birçok farklı şekilde kişiselleştirmek için birçok seçeneğiniz olacaktır.

DAHA İYİ UYKU İÇİN YENİ BİR EV ALIN

Lamar eskiden harap ve harap bir evde yatardı ama kariyerinde ilerleme kaydettikçe ona yeni, daha rahat bir ev verebilirsiniz. Oyun içi alışveriş sistemi de ilginç, çünkü Lamar’a değerli bir yaşam yaratmak için evler ve mobilyalar satın alabilirsiniz. Oyunun yeni güncellemelerinde birçok yeni ev karşımıza çıkacak ve her biri Lamar’ın hayatını tamamen değiştirebilmeniz için birçok göz alıcı ve etkileyici tasarıma sahip.

YENİ ARABALAR ALIN VE HURDA BİR ARABADAN KURTULUN

Birçok faktör ortalama izlenme sayısını artırabilir ve araba satın alma işlemleri Lamar’ın büyümesini hızlandıracaktır. Oyun, her video için arka plan olarak kullanmanız için size çok çeşitli pahalı arabalar sunacak, böylece bir vurgu yaratacak veya başarısını videolar aracılığıyla dünyaya gösterecek. Ayrıca Lamar’ın arabaları dekore etmesine ve her videoyu veya daha fazlasını yapmak için en olağanüstü özelleştirmelere sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca kullanılmış arabaları ekstra para karşılığında satabilir veya kullanabilirsiniz.

ZENGİNLER İÇİN EGZOTİK KIYAFETLER GİYİN

Kıyafet kombinasyonları, sıra dışı stiller veya fetişler için benzersiz kıyafet kombinasyonunuzla Lamar’ın daha fazla dikkat çekmesine de yardımcı olur. Kıyafet değiştirmeyle ilgili ilginç olan şey, farklı renklerin veya yaratıcı stillerin olması ve olağanüstü stiller yaratmak için kıyafetleri karıştırıp eşleştirebilmenizdir. Tarz, pahalı kıyafetlerden daha önemlidir, bu nedenle Lamar’ın bir blog yazarı olarak hızla ilerlemesine yardımcı olmak için oyunda yaratıcılığın bir parçası var.

What's new

Hayatınız çok zordu ve artık bir vlogger olmanın tek bir yolu var. Lamar – Idle Vlogger, tüm potansiyelinizi gösterebileceğiniz ve tüm zorlukların üstesinden gelebileceğiniz yerdir. Bu ünlü bir simülasyon oyunu, bu heyecan verici hikayede sizsiniz. Kendi gönderilerinize etkileyici videolar ve şiirsel sahneler ekleyin. Sadece sen kendini zengin edebilir ve rüya gibi bir hayata sahip olabilirsin.

Video

Images

Download links

How to install Lamar - Idle Vlogger v136.12-21.ab12store Hızlı Gelişim Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Lamar - Idle Vlogger v136.12-21.ab12store Hızlı Gelişim Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *