Kitty in the Box Balık Hileli Mod Apk indir

1.4.8

Download
3.0/5 Votes: 678
Updated
1 Day Ago
Size
50.6 MB
Version
1.4.8
Requirements
Android
Downloads
567
Report this app

Description

Kitty in the Box 2 resmi olarak geri döndü ve şimdi bu süper ürün size pek çok benzersiz izlenim veriyor. Bu harika bir macera oyunudur; oyuncu, bir dizi önemli görevi gerçekleştirmek için kediyi kontrol edecek. Yol boyunca yeni arkadaşlarla da tanışacaksınız; daha fazla zorluğun üstesinden gelmeye devam etmek için daha fazla motivasyon kazanmanıza yardımcı olacaklar. Oyun ayrıca, geçmeniz gereken büyük bir dönüm noktası olan bir zaman düzenlemesine sahip olacak.

ETKİLEYİCİ MACERAYA DEVAM ET

Bu macerada size eşlik edecek kedinin şeklini seçebileceksiniz. Seçim yaptıktan sonra, ilk mücadeleye başlamak için kediyi getireceksiniz. Bu macera sürelidir, bu yüzden zaman dolmadan şanslı kutuları da kazanmanız gerekir. Sabit bir durumu korumaya çalışın ve ilk turda elenmekten kaçınmak için mücadeleyi hızlı bir şekilde tamamlayın. Ayrıca güvenli bir topraklama nesnesi yapmak için kullandığınız panolara da dikkat etmeniz gerekiyor.

HARİKA YÜKSELTMELER KAZANIN

Maceraya attığınız yolda parlak yıldızlar olacak ve onları kazanmaya çalışmalısınız. Her yıldız belirli sayıda noktaya yakınsayacak ve ayrıca zaman ekleyen yıldızları da göreceksiniz. Özellikle o yolda karşınıza kutular da çıkacak ve o kutuları kazanma şansınız olursa belki daha heyecanlı yükseltmeler kazanacaksınız. Oyuncular için fark yaratan yükseltmelerdir.

EN BÜYÜK KAZANIR

Bu yükseltmeler, oyunun sunduğu gizli odaların kilidini açmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kürk değiştirmek ve yeni ilginç tasmalar eklemek gibi kedinizin görünümünü değiştirmeye de devam edebilirsiniz. Oyuncuların ayrıca en büyük galibiyeti elde etmek için süre dolmadan zorlukları tamamlaması gerekecek. Ayrıca, mücadelelerde daha da büyük ödüller kazanabilmek için yeni otomatik yürütme özellikleri eklemeniz gerekecek.

BAZI ÖZELLİKLER

Eşsiz macera yolunda bir dizi zorlukla sevimli kedimizi kontrol edin.
En heyecan verici yükseltmeleri kazanmak için macera yolundaki kutulara girmeye çalışın. Heyecan verici yükseltme anlarının keyfini çıkarın ve kediyi eskisinden bir fark yaratacak şekilde geliştirin. Maceraya daha fazla yıldız alın, çünkü bu yıldızlar mücadeleyi uzatmanıza yardımcı olur. Görünümünüzü değiştirin ve en büyük kazanç için bir dizi otomatik atlama özelliği eklemeye devam edin.

Video

Images

Download links

How to install Kitty in the Box 1.4.8 Balık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Kitty in the Box 1.4.8 Balık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *