Kingdom Wars v2.4.0 Para Hileli Mod APK Indir

2.8.9

Bu oyuna geldiğinizde, sağladığı benzersiz özelliklerle şok olacak ve sevineceksiniz. Burada, Orc'un kulesine hızlı bir şekilde saldırmak için tüm düşmanları yenme hakkınız var. Ayrıca, bu oyun, harika bir eğlence alanının tadını çıkarma fırsatına sahip olmak için hemen katılmaya çalışmadan, içindeki gizemleri, daha da utanç verici olanı bulmak için zeki ve aktif bir zihin gerektirir.
Download APK
4.1/5 Votes: 532
Updated
1/17/2023
Size
47M
Version
2.8.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

AKILLI BİR KOMUTAN OLUN

Krallık Savaşlarına katılırken, kalenizi savunmak ve Kingdom Wars APK  düşmanı yenmek gibi asil bir görevle bir orduyu kontrol etme ve yönetme fırsatına sahip olacaksınız. Onları doğru ve akıllıca stratejilere göre yönetirseniz yardımcı olur. Saldırmak için doğru zamanın ne olduğunu bilmeli ve her zaman nasıl blok ve savunma yapacağınızı öğrenmelisiniz. Bilgeliğiniz sayesinde, düşman kulesini hızlı ve kolay bir şekilde yok etmek için çeşitli stratejiler ve planlar geliştirdiniz. Birlikte pozitif olalım ve görevlerimizi iyi tamamlamak için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

KULENİZİN ASKERLERİNİ VE SİLAHLARINI YÜKSELTİN

Krallık Savaşları, savaşlarda size çok fazla eğlence getirecek. Savaşta hizmet etmek zorunda olduğunuz ordu ve silah sistemini yükseltip yenilemelisiniz. Ayrıca, diğer güçlü kahramanları işe alabilir ve yiyecek stoklarını artırabilirsiniz. Güçlü bir ordu, hem güce, hem fikir birliğine hem de dayanıklılığa sahip bir ordudur, bu nedenle, olağanüstü kahraman yüzlere sahip mükemmel bir birlik yaratmanız gerekir. Ekibiniz kesinlikle böyle güçlü bir ruhla tüm düşmanları kazanacak ve yenecektir.

HER BİR KAHRAMAN Kingdom Wars APK KARAKTERİNİ KEŞFEDİN VE ÖĞRENİN

Yüzlerce çatışma, size birçok benzersiz karakterle tanışma ve tanıma fırsatı sağlayacaktır. Hepsi vatansever kalplere sahip yiğit savaşçılardır. Yapımcının yarattığı karakter portreleri harika ve büyüleyici. Her figürün kendi şekli ve kişiliği vardır. Onların arkadaşı olabilir ve tüm hikayelerini paylaşabilirsiniz. Sonuç olarak, komutanın askerlerle olan bağı daha güçlü ve daha yakın hale gelecektir. Ayrıca birbiriniz hakkında daha çok şey öğrenebilir, kendi kusurlarınızı ve yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

YÜZLERCE YABANCI VE TEHLİKELİ DÜŞMAN BİRİMLERİYLE KARŞILAŞIN

Krallık Savaşlarında, etrafınızda her zaman birliklerinizin savaş faaliyetlerini izleyen çok sayıda içeriden kişi vardır, böylece korktuğunuzda saldırırlar. Bu yüzden tetikte olmanız ve yüzlerce tehlikeli ve acımasız düşmanla yüzleşmeniz gerekiyor. Onlar bizi en basit şekilde yenebilecek güçlü rakiplerdir. Bununla birlikte, her zaman korkmamaya ve düşmanın önünde sendelememeye çalışmalıyız. Aksine, birliklerimizi en dayanıklı olanla savaşmaya da motive ediyor.

HER SEVİYEDEN SONRA HAZİNELERİ VE HEYECAN VERİCİ ÖDÜLLERİ TOPLA

Kingdom Wars’a gelince, oyunun sunduğu tüm heyecan verici ödülleri almanıza ve benzersiz hazineler toplamanıza izin verilecek. Aldığınız şey mücadele sürecinde sizin için çok anlamlı ve çok faydalı. Ayrıca, diğer birçok rakipten birçok değerli ders alacak ve kendinize biraz daha fazla dövüş deneyimi biriktireceksiniz. Krallığınızı yalnızca siz kurtarabilirsiniz ve denemezseniz, her şey düşmanın eline geçecek gibi görünecek.

Bazı özellikler

  • Becerikli ve zeki bir komutan olabilme yeteneği.
  • Ordunuzu ve oyundaki her silahı düzenli olarak yükseltin.
  • Her kahraman karakterin kişiliğini öğrenin.
  • Yüzlerce tehlikeli ve acımasız düşmanla yüzleşin.
  • Önemli seviyelerden sonra birçok heyecan verici ödül kazanın.
  • Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir alanda eğlencenin tadını çıkarın.

What's new

Eğlenceli Kule Savunma oyunu. Orc'un kulesine saldırmak için en iyi stratejiyi bulun. Ya onları yenin ya da yenilin. Bu, kolay görünen ancak önemli miktarda beyin gücü gerektiren gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Stratejik becerilerinizi ve karar verme becerilerinizi ayaklarınızın üzerinde test etmeye istekli misiniz? Kule savunma oyunlarının çoğu eğlenceli ama bu oyun başka bir seviyede. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir kule savunma oyunu, katılmanızı bekliyor.

Video

Images

Download links

How to install Kingdom Wars v2.4.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Kingdom Wars v2.4.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *