Kim Kardashian: Hollywood v Para Hileli Mod APK Indir

13.6.1

Kim Kardashian: Hollywood, oyuncuların dünya çapındaki bir arkadaş topluluğuyla bağlantı kurmasına yardımcı olan sağlıklı bir eğlence oyunudur. Oyunun kendine has özellikleri sayesinde birçok kişinin ilgisini çekmiştir. Hemen şimdi heyecan verici ve çekici oyun ekranının tadını çıkarmak için katılmaya çalışmaktan çekinmeyin! Bununla da kalmayıp, burada sayısız moda hikayesini ve bu karakterlerin özel hayatlarını keşfetme ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 544
Updated
1/3/2023
Size
494M
Version
13.6.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KENDİ HİKAYENİZİ SEÇME HAKKINIZ VAR

Kim Kardashian: Hollywood’a gelince, oyuncular istedikleri hayatı keşfetmekte ve kendileri için bir hayat seçmekte özgürler. Dünyada ünlü ve birçok insan tarafından sevilen bir top modelin rolünü oynayabilirsiniz. Sadece bu da değil, özel basın ve film kapaklarında görünebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı, vizyon sahibi, sürekli güzel ve mükemmel ürünler ortaya çıkaran bir moda tasarımcısı olarak da tanınıyorsunuz. Ayrıca, her gün yatırım yapmayı, çabalamayı ve çabalamayı bilen yetenekli bir iş adamısınız.

DÜNYA ÇAPINDA SEYAHAT ET VE ÇOK GÜZEL YERLERİ KEŞFEDİN

Hem yetenekli hem de güçlü bir insansın, bu yüzden para kazanmak senin için çok kolay. Ruhunuzu eğlendirmek ve rahatlatmak, hayatı daha mutlu kılmak için dünyayı dolaştığınızda, hiçbir ülke ya da ünlü yer ayak izinizi bırakmayacak. Ayrıca, seyahat etmek istediğiniz amaç Tokyo, Paris gibi büyük şehirlerdeki kulüpleri, mağazaları ve lüks villaları veya belki daha fazlasını ziyaret etmektir.

YARATICI BİR SANAL AİLE OLUŞTURUN

Büyüme sürecinde evlenmek göz ardı edilemeyecek bir gerekliliktir. Buradan sanal aile bölümüne katılabilirsiniz. Bu benzersiz işlev sayesinde, Kim Kardashian: Hollywood’da evlenmek, sonra doğum yapmak ve onlara bakmak, mutlu bir aile kurmak için uygun bir nesne seçme hakkına sahipsiniz. Bu, çalınabilen veya çalınamayan bir fonksiyondur.

ARKADAŞLARINLA BİR GRUBUNA KATIL

Bu oyunu oynarken kendinize bir grup bulabilir veya birlikte değerli ödüller, özel görünümler ve daha fazlasını kazanmak için yeni bir grup oluşturabilirsiniz. Kendinize sevimli ve hevesli arkadaşlar bulun ve oyunun getirdiği zorlukların nasıl üstesinden geleceğinizi öğrenin.

ARKADAŞLARA DOSTLARA HEDİYELER GÖNDERİN

Arkadaşlığınızı artırmak ve popülaritenizi yükseltmek için, ilişkinizin daha yakın ve daha iyi olmasına yardımcı olmak için her yerde arkadaşlarınıza düzenli olarak hediyeler göndermelisiniz. Ayrıca, önemsiz olayları giydirme ve kendinizi daha muhteşem hale getirme hakkına sahipsiniz. Ünlü bir halk yıldızı olduğunuzda, imajınız çok önemlidir ve standart bir görünümü nasıl koruyacağınızı ve istenmeyen söylentilerden nasıl kaçınacağınızı bilmelisiniz.

BU OYUNA KATILIRKEN BAZI NOTLAR

Bu ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyundur ve sadece yetişkinler içindir, çocuklar için değildir. Bunun da ötesinde, bu oyunda tüm oyuncular birbirleriyle eğlenceli sohbetler yaparak etkileşime geçebilirler. Ayrıca, Kim Kardashian: Hollywood’un yalnızca internet bağlantısı olduğunda kullanılabileceğini hatırlamanız yardımcı olacaktır. Bu nedenle, sorunsuz ve rahat bir şekilde oynamak istiyorsanız, ağ çökmelerini veya beklenmedik kesintileri önlemek için sağlam bir ağa bağlanın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Moda, ünlü ve romantizm hepsi bu etkileşimli hikayeye dahil! A-listers arasında Hollywood yaşam tarzını yaşayın!
  • Ünlülerin dünyasında bir top model, kapak kızı, film yıldızı, pist moda tasarımcısı ve daha fazlası olun!
  • Dünyayı dolaşın ve Los Angeles, Tokyo, Paris ve daha fazlası gibi şehirlerdeki kulüpleri, mağazaları ve lüks evleri ziyaret edin!
  • Sanal bir süperstarın hayatını yaşayın: evlenin, sanal bir aile kurun ve sanal bir ev inşa edin.
  • Kendi Hollywood hikayenizi yaratın ve kendi pist modanızı oluşturmak için arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
  • Takımlar: Ödüller, özel kıyafetler ve diğer avantajlar almak için bir takıma ait olun.
  • Büyük günler için giyin ve en sevdiğin ünlüye stil ver.
  • Temalara dayalı tasarımcı moda kıyafetleri, ödül kazanma şansı için gönderilebilir.
  • Moda endüstrisine girin ve en ünlü ünlünün kim olduğunu belirlemek için makyajları ve diğer yönleri karşılaştırın!

What's new

Hollywood'da ünlü olun ve kendi moda hikayenizi yaratın! Podyum modası, şöhret ve ünlülerle dolu hikayenizi seçin. Yepyeni bir ünlü görünümü için giyinin, yeni bir ekibe katılın ve moda dünyasını şık bir şekilde fethedin. KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD'da ünlü bir moda ikonu ve film yıldızı olmaya hazır mısınız?

Video

Images

Download links

How to install Kim Kardashian: Hollywood v13.6.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Kim Kardashian: Hollywood v13.6.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *