June’s Journey – Hidden Object v Para Hileli Mod APK Indir

2.72.4

June's Journey, keskinliğinizi ve ayrıntılı gözleminizi önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olan cennetlerden biri olarak kabul edilir. Sebebi ise bu dünyaya geldiğinizde asıl göreviniz aramak ve aramaktır. Bu zengin ve antik konakta tüm etkinlikleri ve eşsiz odaları deneyimlemeniz için bizden her seviye için talepler alacaksınız. Bulduğunuz ipuçları sayesinde, önünüzdeki durumun nasıl geliştiğini cevaplayabileceksiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/5/2023
Size
99M
Version
2.72.4
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜNLÜK ZORLUKLAR VE AYLIK ETKİNLİKLERLE ÜSTLENMEYE HAZIR

Bu oyunu seçmekten asla sıkılmayacaksınız, çünkü her hafta yayınlanan etkinlikler size bir an bile çıkamayacak tuhaf, büyüleyici deneyimler sunuyor. Orada durmadan, her hafta kulüpteki yarışmalarda veya dünyanın her yerinden arkadaşlarınızda size meydan okunacak. Ayrıca yıl içinde önemli festivallere her geldiğinizde, tüm ay boyunca o şenlik havasının cesur renkleriyle birbirinden güzel süslemeler alacaksınız.

ADADAKİ GÜZEL ARKADAŞLARI ZİYARET ET VE ONLARA HEDİYELER VER

Ayrıca, keşfetmek için June’s Journey’i seçerken yalnız değilsiniz. Bu güzel dünyada farklı adalarda arkadaşlarınız olacak. Arkadaşlarınızı ziyaret etmenize izin veriyoruz ve onlara dekorasyon için güzel bitkiler verebiliriz. Nezaketiniz ve sevginiz için minnettarlığımızı göstermek için kısa bir süre sonra size bazı ödüller vereceğiz. Ayrıca, rakiplerle arama sürecinde belirli farklılıkları bulmak için dedektif turnuvalarında onlara meydan okuyabilir ve onlarla etkileşim kurabilirsiniz.

PROFİLLERİ ÖZGÜRCE DEĞİŞTİRME VE ARKADAŞLARINIZA GÖSTERME YETENEĞİ

Oyuncu profilleri, istediğiniz görüntüye göre beğeninize göre özelleştirilebilir. Adınızı ve takma adınızı veya sizi temsil eden resimleri değiştirmeye devam edebilirsiniz, ardından yalnızca kişisel profilinizi görmek yerine, June’s Journey onları en iyi arkadaşımla da göstermenize olanak tanır. Ayrıca iki yeni oyun modu ziyaret etmenizi bekliyor: Farkı Bul ve Zamana Hücum.

KESKİN GÖZLERE SAHİP YETENEKLİ BİR DEDEKTÖR KAHRAMAN OLUN

Bir asilzade gibi dekore edilmiş lüks bir malikaneye uzayda gidiş-dönüş bileti almaya benziyorsunuz. Buraya geldiğinizde, aramanız gereken tüm ipuçlarını, görüntüleri ve miktarları ortaya çıkarabildiğinizde sofistike bir dedektife dönüşeceksiniz. İster bir kum tanesi kadar küçük, ister bir kedi kadar büyük olsun, her ayrıntıyı gözlemlemek için gözlerinizi kullanın.

ÖZELLİKLERİ

  • Oyunun daha önce resim ve miktarlarla sağladığı ipuçlarını arayan özel bir dedektife dönüşürken gözleri daha keskin eğitme fırsatı.
  • Karakterlerle romantik aşk hikayelerine dalın veya ofiste acımasız katliam sahnesine tanık olun.
  • Mükemmel incelemeler ve ödüller almak için profilinizi özelleştirin ve arkadaşlarınıza göstermeye başlayın.
  • Yılın her özel etkinliği ve festivali için, hatta belki de adalardaki arkadaşlarınız için süslemeler alın.
  • Güçlendirmeleri alacak en hızlı ve en güvenilir özel dedektifin kim olacağını görmek için görevlerde arkadaşlarınıza meydan okuyun.

 

What's new

Keskin gözlü dedektifler, meseleyi kendi elinize alın! June's Journey, beklediğiniz heyecan verici bir macera. 20'li yıllardan kalma bu heyecan verici gizli nesne oyununda romantizm, entrika ve gizem dolu bir hikaye ile rahatlayın!

Video

Images

Download links

How to install June's Journey - Hidden Object v2.72.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded June's Journey - Hidden Object v2.72.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *