Johnny Trigger v Para Hileli Mod APK Indir

1.12.21

Johnny Trigger, oyuncuların sürekli hareket eden ve önündeki düşmanları yere seren Johnny'yi kontrol edeceği bir platform nişancı oyunudur. Karakterlerin performanslarının baş döndürücü olduğunu göreceksiniz ve onların doğru şekilde uygulanmasına katkıda bulunacak kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda oyunda birçok farklı düşmanla karşılaşacaksınız ve savaşta yeni silahları donatmak için çok para getirecekler.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/2/2023
Size
84M
Version
1.12.21
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

JOHNNY’NİN YOLCULUĞU YERALTI DÜNYASINI YOK EDER

Johnny Trigger’da oyuncular, yelek giyen ve yanında her zaman silah taşıyan Johnny adında bir karakteri kolayca bulacaklar. Aynı zamanda amacı, yeraltı dünyasındaki kötü adamlarla savaşmak ve rehineleri onlardan kurtarmaktır. Bu karakteri bir platform dünyasında kontrol edeceksiniz ve farklı atışlarla düşmanlarınızı alt edeceksiniz. Gerçekten de, bu oyunu deneyimlerken belirli zorluklar ve eğlence bulacaksınız.

Kontrol ettiğiniz karakter sürekli hareket edecek ve düşmanlarını görecek. Dans hareketleri yapacak ve kırmızı bir lazer belirecek. Aynı zamanda silahtan attığınız merminin hareket edeceği atış hattı olarak da görülebilir. Ayrıca ilk atışları kaçırırsanız düşmana arka arkaya birden fazla mermi atma işlemini de gerçekleştirebiliyorsunuz. Elbette cephane miktarı da sahip olduğunuz silaha göre değişiklik gösterecektir.

ÇOK PARA KAZANMAK İÇİN DÜŞMANLARI YENİLMEK

Johnny Trigger’da birçok seviyeden geçeceksiniz ve sizi mermileriyle yere sermeye hazır birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Önünüzde belirli düşmanlar varsa ve hepsini vuramazsanız, kısa süre sonra sizi yere sererler. Bu nedenle, atış yaparken ve doğru miktarda mühimmat kullanırken çok dikkatli olmayı gerektirir. Ateş etmeyi hedeflediğiniz an, düşman giderek hızlanacak ve lazerin daha hızlı hareket etmesini sağlayacaktır. Oradan, Johnny’nin hareket hızına uyum sağlamanız gerekecek.

Bazı durumlarda, bir depo benzin gibi aynı anda birden fazla düşmana saldırmanıza yardımcı olabilecek bazı ek unsurlarla karşılaşacaksınız. Özelliği, ona vurursanız, etrafındaki herkesin aynı anda havaya uçurulabilmesidir. Böylece düşmanlarınızı daha hızlı alt edebileceksiniz, ancak benzin deposunun yanında bir rehine duruyorsa, bu rehineyi kurtarmak için her bir düşmanı çıkarmalısınız. Kurtarma oyunda önemlidir.

Seviyelerde ilerledikçe ve farklı düşmanları yendikçe, nihai hedef mümkün olduğunca çok para kazanmaktır. Özellikle mafya patronlarıyla karşılaşacağınız farklı ödüller içeren çeşitli seviyeler olacak. Aynı zamanda, bazı seviyelerde, beğendiğiniz eşyaları satın alabileceğiniz silah satan bazı dükkanlara rastlayabileceksiniz. Oyundaki silahların sayısı da kullanmanız için tamamen farklı türlerdedir.

 JOHNNY’NİN ÜSSÜNÜN VE KIYAFETİNİN KİLİDİNİ AÇ

Johnny Trigger’da bölümü tamamladıktan sonra yavaş yavaş dolacak bir bar göreceksiniz ve bu bar dolduğunda karşınıza sürpriz bir kıyafet çıkacak ve karakter için açıp açmamayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda hayranlık uyandıran tasarımlara sahip çok çeşitli kıyafetler bulmak da mümkün. Ayrıca Johnny için bir üssün kilidini açabilirsin ve kilit açma işlemi tamamlandığında, bazı mobilyalar ekleyerek onu da yenilemen gerekir.

What's new

Bir bilardo topu kadar şık, ölümcül ve akıcı Johnny Trigger, aksiyonun hiç bitmediği bu kesintisiz platform nişancı oyununda görev başında bir adam. Mafyanın yeraltı dünyasını yıkmak için gerekenlere sahip misiniz? "Daha az konuşma, daha çok kurşun" - Johnny koşarken, zıplarken, dönerken, kayarken ve her kötü adam tozu ısırana kadar ateş etmeye devam ederken sloganı budur.

Video

Images

Download links

How to install Johnny Trigger v1.12.21 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Johnny Trigger v1.12.21 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *