Jetpack Joyride v Para Hileli Mod APK Indir

1.73.1

Jetpack Joyride, sonsuza koşmaya benzer bir oynanışa sahip bir oyundur ve jetpack ile donatılmış bir karakterle 2 boyutlu bir seviyede gerçekleşir. Karşılık gelen öğeleri tamamen rahat ve verimli bir şekilde toplayabilirsiniz. Aynı zamanda, düşman saldırılarından kaçmak da uzun bir yol kat etmek için göz ardı edemeyeceğiniz gerekli bir faktördür. Hiç şüphesiz kaçıramayacağınız bir oyundur.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/2/2023
Size
168M
Version
1.73.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

LABORATUVARDA YOLCULUK

Jetpack Joyride’da oyuncular, oyun ekranında sürekli hareket etmek için karakterlerini kontrol edecekleri sonsuza koşmaya benzer bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Aynı zamanda birçok farklı buton ile karakteri kontrol etmeye çok fazla odaklanma derdiniz olmayacak. Karakter oyun ekranında otomatik olarak hareket edecek ve siz önünüze çıkan engelleri atlatarak belirli miktarda altın toplamaya çalışacaksınız.

Bu karakter aynı türdeki bazı oyunlardan farklı olacak çünkü sırtına takılı bir jetpack var. Normal durumda karakter yerde koşacak ve jetpack’i başlattığınızda oyuncu hızla uçacak. Belirli bir yükseklikte uçmaya devam edebilir ve karakteri engelleyen unsurlardan kaçabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli oynanış ile oyunda belli bir mesafeye ulaşmak için zaman ayırıyorsunuz.

MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇOK PARA KAZANIN

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Jetpack Joyride’da olabildiğince çok altın para kazanmaya çalışacaksınız ve oyun onları farklı konumlara yerleştirecek. Elbette bu pozisyonlara ulaşmak tamamen kolaydır. Sırtınızda taşıdığınız jetpack, bir atış kuvveti oluşturup yüksekten uçmanıza yardımcı olacak ve kısa bir süre sonra aşağıdaki nesneler saldırıya uğrayacak ve yere serilecektir. Tabii ki kaçıyorsun, bu yüzden her zaman seni durdurmaya çalışan düşman silahları olacak.

Engeller her zaman sonsuza kadar koşan oyunlarda bulunan iyi unsurlardan biridir. Birçok faktör saldırıya uğramanıza ve hemen ardından oyunu durdurmanıza neden olacaktır. Spesifik olarak, bazı lazer ışınları gözlerinizin önünde belirecek ve ışının kısa uzunluğu farklı olacaktır. Ayrıca bazı füzeler size doğru ateşlenecek ama nereye ateşlendiğini bileceksiniz. Ekranın sağ tarafında ünlem işareti olacak ve yanıp sönmeye başladığında füzenin ateşlendiğinin sinyalini verecektir.

Jetpack’i kontrol etmenin ve bu unsurlardan sıyrılmaya çalışmanın yanı sıra oyunda bazı yardımcı özellikler de buluyorsunuz. Spesifik olarak, oyun içinde güçlendirmeler yapabilir ve belirli bir mesafeye hareket edebilirsiniz. Bu oyunda ayrıca herhangi bir element tarafından bir kez saldırıya uğradıktan sonra seviyeye devam etmenizi sağlayan birçok araç olacak. Aynı zamanda araçları kullandığınızda onları karaktere göre donatma anı oldukça havalı olacak ve birçok kişiye sevdirecektir.

FAYDALI OYUN İÇİ ÖĞELER SATIN AL

Jetpack Joyride’da oyuncular kazandıkları parayı oyun içerisinde farklı eşyalar satın almak için kullanabilecekler. Karakterinizin ve jetpack’inizin görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, karakteri desteklemek için belirli yükseltmeleri şüphesiz satın alabileceksiniz. Özellikle, araç takviyelerinin ve yükseltmelerinin kilidini açabileceksiniz. Araçları yükselttiğinizde ilginç bir nokta, renklerinin değişip daha etkileyici hale gelmesidir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Araştırma tesisi çevresinde şık bir jetpack.
 • Wave-rider’ı sörf yaparak tüm görkemiyle deneyimleyin.
 • Sıralamada ilerlemek için tehlikeli görevleri başarıyla tamamlamanız gerekir.
 • Görünüşünüze renk katmak için birkaç tuhaf giysiyi bir araya getirin.
 • Herhangi bir lazer, zapper veya güdümlü füze tarafından vurulmaktan kaçınmaya çalışın.
 • Madeni para toplayarak milyonlarca dolar biriktirebilirsiniz.
 • Büyük makinelerde ve diğer tuhaf araçlarda araştırma tesisine saldırın.
 • Kendinizi yüksek teknolojili aygıtlar ve güçlendirmelerle süsleyin.
 • Başarılar ve övünme hakları için arkadaşlarınıza karşı yarışın.
 • Tek bir dokunuş gerektiren kullanımı kolay kontrollerle reflekslerinizi test edin.
 • Sınırlı süreli etkinlikler sırasında ücretsiz yeni oyun modları tanıtılır.

What's new

Kurşun gücüyle çalışan sırt roketleri! Dev mekanik ejderhalar! Para vuran kuşlar! Fruit Ninja'nın yapımcılarından, sizi koltuğunuzun ucunda tutacak bu çılgın, yüksekten uçan sonsuz koşucu geliyor!
Barry Steakfries'e katılıp havalı jetpack'ler kuşanmanın, şık kostümler giymenin ve bilim adamlarını laboratuvarın sonuna kadar yenmek için bitmek bilmeyen koşu macerasında çılgın araçlara binmenin zamanı geldi.

Video

Images

Download links

How to install Jetpack Joyride v1.73.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Jetpack Joyride v1.73.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *