Into the Dead 2 v Para Hileli Mod APK Indir

1.63.0

Into the Dead 2 sizi korkunç zombilerin dünyasına götürecek. Görünüşe göre dünya kıyamete giriyor; insanlar artık son derece kıt. Bunun yerine, zombiler her yerde kasıp kavuruyor. Cesur bir tazı ile birlikte doğal bir dövüş yeteneği ile size saldırmaya çalışan ölümsüzlere karşı savaşmanız gerekir. Bir dizi karmaşık zorluk sizi bekliyor ama geri adım atmayın; insan dünyasını korumak için ayağa kalk.
Download APK
4.2/5 Votes: 563
Updated
1/14/2023
Size
1.5 GB
Version
1.63.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

AÇIK BİR HİKAYE

İnsanlar ve ölümsüzler arasındaki savaşın sonu yok gibi görünüyor. Yedi farklı bölüm keşfetmenizi bekliyor; her bölümde onlarca aşama ve yüzlerce farklı zorluk var. Silahlarınızı ve savunmanızı sürekli olarak yükselterek onları kolaydan zora doğru sırayla geçmek zorunda kalacaksınız. Görevler gittikçe daha şiddetli hale gelecek ve ölümsüzler de daha güçlü ve daha çeşitli hale gelecek. Ancak oyunda pek çok farklı dövüş yöntemi var bu yüzden asla sıkılmazsınız.

HAYATTA KALMAK İÇİN HER GÜN YAPIN

Into the Dead 2’de tamamlamanız gereken en önemli görev, hayatta kalmanın bir yolunu bulmaktır. Zombiler çok fazla ve bazen hepsini doğrudan indiremezsiniz. Ölümsüzlere sürekli ateş etmek, bir araba aramak ve yolda görünen tüm insanları buldozerle ezmek veya yavaş zombilerin arasından geçmek için hayatınızı riske atmak gibi seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Hayatınızı koruyabildiğiniz, hepsini yenebildiğiniz veya gerekli süre boyunca hayatta kalabildiğiniz sürece, bir sonraki seviyeye geçme şansınız olacak.

KARAKTERLERİ VE SİLAHLARI SÜREKLİ YÜKSELTİN

Sonraki aşamalar ne kadar ileri giderse, ölümsüzlerle başa çıkmak için o kadar vahşi ve zorlu olur. İlkel silahlarınızla onlarla savaşamazsınız. Bu nedenle, her turdan sonra yapmanız gereken, savunmayı artırmak için zırhı yükseltmenin yanı sıra, saldırı yeteneğini geliştirmek için daha gelişmiş silahlar satın almak veya eski silahları yükseltmektir.

Into the Dead 2 envanterindeki silahlar inanılmaz derecede çeşitlidir. Ne kadar pahalı olurlarsa, o kadar çok zarar verirler. Uzaktan isabetli atış yapmaya hizmet edecek silahlar var, bazıları toplu atışlara hizmet edecek, bazıları oldukça yavaş ateş edecek, ancak her atıştaki hasar son derece korkunç. Ek olarak, savaşınızı daha esnek hale getirmek için baltalar, pençeler gibi bazı yakın dövüş silahları veya mayınlar, bombalar gibi bazı yardımcı öğeler de sağlıyoruz.

FARKLI TERRAFORMLAR

Into the Dead 2’deki deneyiminiz, çeşitli savaş alanları nedeniyle sınırlı olmayacak. Boş bir arazi, terk edilmiş bir askeri bölge, bir çiftlik, bir orman, bir petrol sahası vb. deneyiminizi maksimuma çıkarın.

MİSYONLARI TAMAMLAYIN

Oyundaki görevler sürekli yenileniyor ve bunları tamamlamak için bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Görevleri tamamlamak, sanal para birimi, yeni silahlar ve zırh dahil olmak üzere harika ödüller almanızı sağlar. Bazı özel görevler, zeki av köpeklerine sahip olmanızı da sağlar. Yeni turların kilidini açmak için para biriktirin ve silahlarınızı yükseltin. Çevrimiçi modda, daha fazla ödül almak için daha fazla reklam da izleyebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sürekli gelişen bu anlatıda sayısız sona ulaşmak için 7 aksiyon dolu bölümü, 60 seviyeyi ve yüzlerce engeli tamamlayın.
  • Güçlü silahlar ve mühimmatla donanmış olarak, yakın dövüş silahlarının, tüfeklerin, patlayıcıların ve diğer silahların kilidini açabilir ve yükseltebilirsiniz.
  • Askeri silah mevzilerinden ateş etmek, araçların tepesinden sürüleri öldürmek, hayatta kalmak için onları bıçaklamak ve peşlerinden koşarak hayatınızı riske atmak dahil olmak üzere çeşitli oyun modları mevcuttur.
  • Petrol sahaları ve askeri karakollardan kamp alanlarına ve kırsal tarım yerleşimlerine kadar çeşitli sürükleyici yerleri keşfedin ve sakinleri hakkında bilgi edinin.
  • Zombi tehlikeleri her zaman genişliyor; Zırhlı ve hızla koşan zombiler de dahil olmak üzere çeşitli sürüleri ortadan kaldırmak için stratejilerinizi değiştirmelisiniz!
  • Şiddetli orman yangınlarından buzla kaplı dağ zirvelerine kadar değişen 5 yeni arsa geliştirmesi
  • Günlük ve özel etkinlik modları, yeteneklerinizi göstermenize ve benzersiz ödüller kazanmanıza olanak tanır.
  • Sadık köpek dostları – zombileri uzak tutun ve sahada güvende kalın.
  • Çevrimdışı oynamak, çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duymadan oyununuzu gittiğiniz her yere yanınızda götürmenizi sağlar.

What's new

Ailenizi kurtarmak için bir yarışta zombi kıyametinde yolculuk yapın. Kendinizi güçlü silahlardan oluşan bir cephanelikle donatın ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Ölüleri sakatlayın, biçin ve katledin - hareket etmeye devam etmek için her şey! Kimsenin güvende olmadığı bir dünyada, hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceksin?

Video

Images

Download links

How to install Into the Dead 2 v1.63.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Into the Dead 2 v1.63.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *