Idle Theme Park Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

2.8.4

Idle Theme Park Tycoon-Oyun sizi düzinelerce tehlikeli ve heyecan verici oyunla dünyanın en büyük eğlence parkına götürür. Park, ayrıntılı ve göz alıcı renklerle canlı 3D grafiklerle simüle edilmiştir. Genel bir bakış açısıyla, oyuncuların giren ve çıkan ziyaretçi sayısı, hizmet, personel tutumu vb. konularda neler olup bittiğini objektif ve kapsamlı bir şekilde gözlemlemesine yardımcı olur.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/5/2023
Size
136M
Version
2.8.4
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAVA PARÇALARI

Onu dünya çapında zengin, başarılı ve ünlü yapma misyonuyla bir park yöneticisine dönüşüyorsunuz. Müşterilerinize benzeri görülmemiş deneyimler yaşatmak için yenilikçi oyunlar oluşturmak için çok çalışın ve hizmetlerinize geri dönmeye devam edin. Havada boğulma hissi uyandıran ve yere düşmek üzere olan, müşterilerin stres atmasına yardımcı olan tehlikeli, baş döndürücü bir roller coaster yolculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

KORKUNÇ PERİLİ EV

Burada durmayan Idle Theme Park Tycoon, müşterileri hem çocuklar hem de yetişkinler için Dönme dolap gibi daha nazik oyunlara götürmenize olanak tanır. Salıncak veya hız treni güvenlik sistemimiz son derece güvenlidir, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur. Ya da sadece parkta dolaşmak için tahta bir araba kullanmak istiyorsunuz. Ayrıca korku perili evler de buradan dönüşte size unutulmaz anlar yaşatmayı vadediyor.

EŞSİZ GIDA ALANI

Heyecan verici oyunlara katıldıktan bir süre sonra, uyarıcı oyuncular kesinlikle aç ve susuz kalacaklar, bu nedenle yemek yiyenler için ayrı bir yemek alanı açma stratejisi fena değil. Burada en iyi şeflere yatırım yapar, Avrupa’dan Asya’ya leziz yemekler pişirirsiniz. Sadece bu da değil, Idle Theme Park Tycoon, yiyecek tedarikinin, yiyeceklerin temiz ve taze olduğundan emin olmanızı gerektirir. Servis personeli her zaman güler yüzlü, kibar ve müşteri hizmetlerine özenlidir. En iyi şekilde yararlanmak için bir çalışan eğitim kursu bile açabilirsiniz.

AKILLI BİLET MAĞAZASI

Idle Theme Park Tycoon, oyunların oynandığı yerlerde bilet gişeleri kurmanıza olanak tanır. Oyuna katılmak isteyen yolcuların katılabilmeleri için bilet almaları gerekmektedir. Bu strateji, önemli bir kar elde etmenize yardımcı olacaktır; oyuna göre farklı bilet fiyatları belirleyeceksiniz ama karar vermeden önce piyasa fiyatına bakmayı unutmayın, aksi takdirde yanınızda misafir gelmez. Müşterileri elde tutmak için bayramlarda bile promosyon kampanyaları açabilirsiniz.

PARKI REKLAMLAYAN ÜNLÜLERİ KİRALAYIN

Yüksek kar elde etmek için temel şart, oyunlarda ziyaretçi ve katılımcı sayısının, özellikle fırsat ortaya çıkarsa geri gelmek istiyorlarsa, hatırı sayılır bir sayıya ulaşmasıdır. Bu, Idle Theme Park Tycoon’daki varış noktanızdır ve video çekmek için pazarlama kampanyaları oluşturabilir, medya ile reklam verebilir, oyuncular ve etkili ünlüleri işe alabilirsiniz. Ayrıca, realite programlarına sponsor olmak da kötü bir fikir değil.

UYGUN ARAÇ İNŞAATI

Tema parkınız için mümkün olduğu kadar çok para harcamalarını sağlamak için oyuncuları sonuna kadar elinizde tutun. Bunu yapmak için binlerce araba ve motosikleti barındırabilecek geniş bir park yeri inşa ederek kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaya çalışın. Ayrıca profesyonel güvenlik ekibi, parkın güvenlik sistemi hakkında endişelenmemelerine, sadece tasarladığınız macera ve korku oyunlarının keyfini çıkarmaya odaklanmalarına yardımcı olur.

What's new

Tema parkınızı yönetin ve en zengin yönetici olun! Küçük bir tema parkı ile başlayın ve büyümesini sağlamak için üzerinde çalışın. Ziyaretçilerin hız trenine, dönme dolaba, kütüklere bineceği ve korku evini ziyaret edeceği harika bir eğlence alanı yaratmak için yeni cazibe merkezleri açın

Video

Images

Download links

How to install Idle Theme Park Tycoon v2.8.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Idle Theme Park Tycoon v2.8.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *