Idle Streamer Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

1.30

Idle Streamer, oyuncuların en zor aşamalardan geçerek ünlü yayıncılar olmaya başlamaları için sonsuz içeriğe sahip basit bir simülasyon oyunudur. Bu süreç çok fazla yaratıcılık ve sabır gerektirir ve hatta en iyi performansı elde etmek için her zaman ekipman veya becerilerde çok fazla genişlemeye sahip olmaları gerekir. Ana işe odaklanmanın yanı sıra, oyuncuların birçok büyük sözleşme imzalarken uzun vadeli gelişim için bağış almak için birçok aktiviteyi tamamlaması gerekiyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 522
Updated
1/9/2023
Size
67M
Version
1.30
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ DOĞAN BİR YAYINCI OLARAK İLK GÜNE BAŞLAYIN

Şöhret yolculuğu birçok aşamadan geçer ve oyuncuların daha fazla görüntüleme veya takipçi çekmek için en temel şeylerle başlaması gerekir. Ancak, akışlarını olabildiğince sorunsuz ve başarılı hale getirmek için birden fazla sistemden yararlanmaları ve her zaman yeni içerik geliştirmeleri gerekir. Zamanla, yeni içerik yavaş yavaş oyunculara açılacak ve onlara kanalı büyütmek veya yayının daha fazla ilgi veya bağış çekmesini sağlamak için daha fazla fikir verecektir.

ÇEŞİTLİ İÇERİK VE ÖZELLİKLERE YÜKSELTİN VEYA YATIRIM YAPIN

Oyuncular sofistike olmak veya çok sayıda bağış almak için yüksek kaliteli akışlara sahip olmak istiyorsa, fiziksel koşullara yatırım yapmak veya bunları yükseltmek çok önemlidir. Oyundaki yükseltme sistemi neredeyse sonsuzdur, ancak her ayrıntı etkileyicidir ve kullanıcıların daha iyi performans istiyorlarsa her yükseltmeyi dikkatlice düşünmelerini sağlar. Materyalleri yükseltmenin yanı sıra, kullanıcılar kanal arayüzünü değiştirebilir veya akış ve daha fazla alan için yeni bir his yaratabilir.

GÜNLÜK BAĞIŞLAR KAZANIN VE HEDEFLENEN HEDEFLERE VEYA YARDIMCILARA ULAŞIN

Idle Streamer’daki bir oyuncunun her akışında sistem, oyuncuların her akışta başarması için birçok zorluk ve karmaşık problemler ortaya çıkaracaktır. Görevleri her zaman izleyicileri memnun etmek, böylece kanalı veya maddi hayatı yeni zirvelere taşımak için çok sayıda bağış almak veya daha fazla abone çekmek. Hedeflerdeki veya bonuslardaki değişiklikler, herkes için harika koşullar ve sistemden gelen daha fazla ek ödül alma fırsatıdır.

BİLGİSAYAR DONANIMI İÇİN YENİ EKİPMAN VEYA BÖLMELER SATIN ALIN

Akış ekipmanını yükseltmek veya yenilemek kritik öneme sahiptir ve oyuncular daha karmaşık oyunlara erişmek istiyorsa sürekli olarak iyileştirilmesi gerekir. Ekipmandaki değişiklik aynı zamanda yeni bileşenlerin satın alınmasını veya her akışı yüksek kalitede veya daha fazla hale getirmek için gerekli öğelerin eklenmesini içerir. Bunun da ötesinde, cihazların görünümünü veya rengini değiştirmek de yararlıdır ve insanlara en heyecan verici bir yayıncı olma deneyimini veya hissini verecektir.

ODANIZI VEYA OFİSİNİZİ ATMOSFERİ YÜKSELTMEK İÇİN DEKORE EDİN

Odayı dekore etmek aynı zamanda yayınlarınızın zenginleşmesini sağlar ve Idle Streamer’ın rezonans efektlerine dayalı olarak daha fazla izleyici çeker. Mağazada birçok çarpıcı detay veya desen sürekli yenilenerek, odayı dekore etmek veya yeni renkler yaratmak için daha fazla seçenek sunuyor. Öğelerden gelen birçok ek efekt, oyuncunun kariyerindeki birçok zaman çizelgesinde yayın kalitesini artırmada da son derece yararlıdır.

İZLEYİCİ İLE ETKİLEŞİM YAPARAK YAKLAŞIMI VE ŞÖHRETİ ARTIRIN

İzleyicilerle etkileşim kurmak düzenli bir etkinliktir ve oyuncular, izleyicileri şevkle yanıtlamak veya onları memnun etmek için her zaman yeni fikirler geliştirmelidir. Hayran etkinliklerine yanıt verirlerse, daha fazla bağış gelecek ve mümkün olan en önemli akışları oluştururken onlara daha yararlı güçlendirmeler verecek. Hayranların daha fazla coşkusu da yardımcı oluyor ve oyuncular, yayıncı topluluğunda başarılı olmak istiyorlarsa daha fazla yatırımcıyı çekebilirler.

Idle Streamer, oyuncuların toplulukta ünlü bir figür haline geldiklerinde coşku veya ferahlık hissetmeleri için mükemmel bir simülasyon oyunudur. Birçok ayrıntı veya işlev, mizahi ve arkadaşça bir şekilde tasarlanarak, oyunculara ayrı bir flama görüntüsü oluştururken tam gelişim sağlar. Tabii ki, boşta sistemin de büyük bir etkisi var ve oyuncular kanalı yeni zirvelere taşımak istiyorsa ilerleyecektir.

BAZI ÖZELLİKLER

  • İzleyicileri veya takipçileri memnun etmek için çeşitli büyük projeler geliştirirken, tanınmış ve tercih edilen bir yayıncı olmak için zorlu bir yolculuğa başlayın.
  • Bir yayıncı işinin çeşitli yönlerini yükseltin ve bunlara yatırım yapın ve izleyici oranlarını yükseltmek veya abone kazanmak için daha yüksek sıralamalı öğeler veya güçlendirmelerle devam edin.
  • Muazzam ödüller kazanmak ve birden fazla sözleşmede ilerlemek için bağışlar kazanın ve abonelerin belirli hedeflerine ulaşma günlük zorluklarını tamamlayın.
  • Akışın genel kalitesini artırmak veya komik yöntemlerle daha fazla izleyici çekmek için akış için yeni ekipman ve bölme satın alın.
  • Akış atmosferini değiştirmek için odayı dekore edin, çeşitli izleyicileri memnun edin veya akışlar için güçlendirmeler kazanmak için başarılarını artırın.

What's new

Akışınızı başlatın
Şimdi, oyunun veya vlog'un size çok para getirebileceği o mutlu zaman. Seğirmeyin, sakinleşin ve bir flama ve yumru haline gelin! Bir tüp kanalı oluşturun ve popüler oyunları oynayın. Oyununuzu popüler hale getirin ve ünlü bir oyuncu, yumru ve yayıncı olma yolunuza başlayın. Boşta bir yayıncı ol!

Video

Images

Download links

How to install Idle Streamer Tycoon v1.30 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Idle Streamer Tycoon v1.30 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *