Idle Miner Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

4.11.0

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash, oyuncuların kolayca erişebileceği madenlerdeki madencilikte boş bir oyundur. Oyunun mekaniği ile tanışabilecek ve sizin için en etkileyici ürünleri yaratmalarını sağlamanın yollarını bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında karakterlerin madencilik verimliliğini artıran ve yeni öğelerin kilidini açmak için paraya sahip olan yükseltme öğeleri de buluyorsunuz.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/2/2023
Size
147M
Version
4.11.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MADEN KEŞİF YOLCULUĞU

Idle Miner Tycoon’da oyuncu madenci olarak çalışan bir karakteri takip edecek ve bir madenin kapısını havaya uçurduğunda içeride birçok farklı altın ve gümüş cevheri olduğunu keşfedecek. Böylece, zamanla çok para kazanmak için kaynakları keşfetme ve toplama sürecine başlarken ona ve tahkimatlarına katılacaksınız. Oyun, oyuncular için boş bir oyun sunuyor, bu nedenle kontroller veya aşırı karmaşık oyun mekaniği hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Kullanıcılar oyun ekranını 2 boyutlu bir perspektiften inceleyecek ve oyunun alanı üç ana alana bölünmüş durumda: madende kaynak toplamaya ayrılmış alan. Asansör alanı onları yer alanına nakledecek alan olacak ve işlem sonunda gerekli alana taşımak için bir işçi bulunacaktır. İşlem tamamlandığında parayı alacaksınız. Tutar, gönderiminiz sırasında gösterilecektir.

İŞLEMİ DOĞRU TAMAMLAYIN

Idle Miner Tycoon’u ilk başlattığınızda işiniz, üç bölgedeki üç çalışanın da süreçlerini doğru takip ettiğinden emin olmanız gerektiğidir. Spesifik olarak, işlemlerini tamamlamak için üzerlerine tıklamanız gerekecek ve zamanla onlar bir gönderiyi tamamladıktan sonra aynı işi yapmaya devam edeceksiniz. Erken oyunda çok önemlidir çünkü çalışmayı bırakabilirler ve işi yapmaya teşvik edecek kimse yoktur.

Her şeyi otomatik olarak yaptıysanız, kullanıcıların bir yönetici tutması gerekir. Bu çalışanların yanında bir siluet göreceksiniz ve onu seçtiğinizde yönetici kiralamak için ihtiyacınız olan para miktarını göreceksiniz. Her yönetici, görebileceğiniz etkileyici becerilere ve bu etkilerin süresine sahiptir. Yani oyuna erişmeseniz bile para kazanma devam edecek ve etkileyici miktarda para aldığınızı göreceksiniz.

PERSONELİ YÜKSELTİN VE DAHA DERİN ZEMİNLERİ AÇIN

Idle Miner Tycoon’da bir çalışana tıkladığınızda, kullanıcı karakterin parametrelerinin bir tablosunu görecek ve yükseltme öğesine tıkladığınızda istatistikler artacaktır. Oyun, yükseltme düğmesini birden çok kez yükseltmekten kaçınmak için her seferinde yükseltebileceğiniz bir sayı sunar. Ayrıca belli bir seviyeye geldiğinizde bazı alanlarda yeni bir çalışan ortaya çıkacak ve üretimde yüksek verimlilik yaratacaktır. Bu, yöneticinin becerilerini birleştirirken işe yarayacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Ekstra gelir elde etmek için altın madeninizi otomatikleştirin. Tıklama simülatöründeki gibi dokunma yok! Bu ilgi çekici iş adamı oyununda seviye atla.
  • Boşta para ve altın kazanarak çevrimdışı işinizde kalın.
  • Yatırım yaparak zengin olun! Reklamsız bu çevrimdışı simülatör oyununda zenginliğe dokunun!
  • Madencilerinizi motive etmesi için bir patron kiralayın. Madenci simülatörüne dokunun.
  • Boştaki milyarder imparatorluk simülasyonunuzu, tıklama parası ve çevrimdışı macera oyunlarının sonsuz tıklaması olmadan oluşturun.
  • 20 madeni yönetin ve yükseltin: Milyarder olmak için bu altın madenci nakit simülatörünü yönetin. Boş bir kahraman ol ve madenini yükselt.
  • Altın madeni! Bu boş iş adamı oyunu, kömür, para ve yeşim taşı da dahil olmak üzere 15 ürünü yönetir.
  • Bu maden fabrikası simülatörü, kömür, altın ve para toplamanıza izin verir. Diğer reklamsız tıklama oyunları gibi değil.
  • Bu çevrimdışı macera simülatörü oyununda zenginliğe dokunun.
  • Bu boş madenci simülasyon tıkırtı oyununda altın ve para kazanın, madeninizi yükseltin ve seviye atlayın.

What's new

Gerçek bir altın madencisi misin? Yatırım yaparak geçimini sağlayabileceğin bu boş iş adamı simülatör oyununda bir maden fabrikası kralı ol, bir imparatorluk kur, para kazan, bir iş kur, seviye atla, daha fazla para kazan ve zengin ol!Fabrikanızın iş akışını otomatikleştirecek altın madencisi ile milyoner madenciliğinizi genişletin ve üretkenliği artırın! Bu boşta iş adamı simülatörü çevrimdışı dokunma oyununda yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için yönetici stratejisini keşfedin - Boşta kahraman milyoner iş adamı olarak yaşayın! Bir altın arayıcısı olun ve şimdi altın için kazmaya başlayın! Altın madencisi olmak için bu destansı macerada başıboş bir kahraman olmaya hazır mısın?

Video

Images

Download links

How to install Idle Miner Tycoon v4.11.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Idle Miner Tycoon v4.11.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *