Idle Magic School Para Hileli Mod Apk indir

2.6.2

Download
3.0/5 Votes: 567
Updated
2 Day Ago
Size
192.3 MB
Version
2.6.2
Requirements
Android
Downloads
345
Report this app

Description

Stresli çalışma saatlerinin ardından bu oyunla heyecanlı ve eğlenceli bir eğlence ortamının keyfine varacaksınız. Farklı yollar inşa ederek, yeni okulların kilidini açar ve onları eğitmek ve koçluk yapmak için işe alma işini yaparsınız. Burada son derece yetenekli ve yetenekli büyü dersleri açacaksınız. Bu oyundaki tüm karmaşık zorlukların üstesinden gelen en zeki oyuncu olun.

SİHİRLİ SINIFLARINIZI OLUŞTURUN

Idle Magic School’a gelen her oyuncu, sihir sınıflarını kendileri için özgürce oluşturabilir. Yaratıcılıkları ile çok derslikli büyük okullar tasarlayıp inşa edecekler. İnşaat sürecini tamamladıktan sonra, kayıt aşamasına geçecek ve çeşitli yeni ve çeşitli büyü eğitimi kursları açacaksınız. Burada okuyan öğrenciler, mezun olduktan sonra sağlam ve cesur bir ejderha şövalyesi olabiliyorlar. Herkesin kendi inşa etme şekli vardır; tutkunuzu yaşamaktan çekinmeyin.

YÜZLERCE GÖREV HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPMANIZI GEREKTİRİR

Idle Magic School, keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için size yüzlerce farklı görev sunacak. Her görevde, oyunun getirdiği gereksinimleri tamamlamanız gerekiyor. Her ödev, daha fazla deneyim kazanmanıza ve bir sihir okulu kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, tüm görevleri iyi bir şekilde tamamlamak için, bu oyundaki zorlukları en akıllıca aşmak için en çekici fikirleri denemeli ve bulmalısınız. Ayrıca okullar açmak ve öğrenci almak için en makul ve en iyi şekilde akılda kalıcı dersler öğreneceksiniz.

İYİ BİR GÖREV YAPTIKTAN SONRA ÇOK CAZİP ÖDÜLLER ALIN

Bu oyunda zorlu görevlerden sonra bölgenizi özgürce genişletme hakkınız var. Uçsuz bucaksız nehirlerle çevrili bu okulda, buradaki tüm öğrenciler onları rahatsız etmeyecek. Ayrıca, tüm öğrencilerin kendileri için en uygun olanı seçmeleri için farklı ana dalları özgürce açabilirsiniz. En önemlisi, oynadıktan sonra oyuncular bir neşe ve rahatlık hali hissedebilecekler; tüm baskı her an ortadan kalkıyor gibi görünüyor.

TARİHİN BÜYÜK BÜYÜCÜLERİNİ EĞİTİN

Idle Magic School, bu okulun tarihindeki en büyük sihirbazları eğiterek tutkunuzu serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik başarılarınızla birlikte yükseltme yapma ve çok daha fazla para biriktirme fırsatına sahip olacaksınız. Büyük sihirbazların çoğu, bu büyü okulu tarafından dikkatli ve şevkle eğitildi. Her kişinin sıkı çalışmasıyla, tüm dillerde en basit şekilde ustalaşabilirsiniz. Elbette yenilikçi eğitim stratejilerini en iyi şekilde geliştirin.

BAZI ANAHTAR ÖZELLİKLER

Farklı oyuncuların dikkatini çeken çok sayıda kısa animasyon ve güzel renkler ile mükemmel bir eğlence ortamının keyfini çıkarın. En büyük sihirbazları, özlemlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için azami özen ve coşkuyla eğitin ve eğitin. Bu okuldaki tüm öğrenciler, eğer kendileri için uygunsa, ana dallarını seçmekte özgürdürler. En değerli ödülleri almak için oyunun sunduğu acımasız ve yoğun mücadeleleri tamamlayın.
Müşterileri çekmek ve daha fazla para kazanmak için sihrinizi nasıl kullanacağınızı bilin ve ayrıca bölgenizi olabildiğince genişletmekte özgürsünüz. Kişiye bağlı olarak çevrimiçi veya çevrimdışı modda oynayın. Ayrıca bu oyunu en basit şekilde indirebilirsiniz. Her zaman nasıl yaratıcı olunacağını bilin ve tüm zorlukları en basit şekilde aşmak için en uygun çözümleri bulun. Bu ilginç oyunu birlikte deneyimlemek için çevrenizdeki arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın.

Images

Download links

How to install Idle Magic School 2.6.2 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Idle Magic School 2.6.2 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *