Idle Forest Lumber v Money Mod APK Download

1.6.1

Bir ağaç işleme meraklısıysanız ve kendinize şehirdeki en büyük ahşap fabrikasını kurmayı hayal ediyorsanız, o halde bu Lumber Empire oyununa gelin ve tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarın. İlk başta, küçük bir kereste fabrikasında çalıştınız. Ancak, birçok deneme ve öğrenmenin ardından bu atölyenin yöneticisi oldunuz. Sadece bu da değil, iş zekanızla fabrika ölçeğini genişlettiniz ve zengin bir iş adamı olma hedefinizi gerçekleştirmeye devam ediyorsunuz.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/2/2023
Size
144M
Version
1.6.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DEVLET YÖNETMELİKLERİNE UYGUN OLARAK ORMAN YÖNETİMİ VE İŞLETİMİ

Lumber Empire’a gelince, oyuncular ormanı düzgün bir şekilde yönetmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar. Ormandan makul ve yeterli bir şekilde yararlanmak için, o ormana özen göstermeniz ve mutlaka yatırım yapmanız gerekir. Ayrıca, her hasattan sonra fideleri yeniden dikmek için daha fazla insan işe alacaksınız. Ancak o zaman ahşap atölyenizi kazanma ve açma fırsatınız olacak. Ayrıca odun yapmak ve günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamak için orman dikmek için daha fazla arazi satın almalısınız. Ayrıca, profesyonel olmak için bazı marangozları eğitmeli ve eğitmelisiniz.

ÜRETİM SÜRECİNDE İNŞAAT HATTI

Lumber Empire, oyuncuların zincir üretim sistemini hızlı ve rahat bir şekilde keşfetmelerini sağlayacak. Ayrıca, biraz daha modern ekipman satın almanız ve atölyedeki makineleri daha iyi hale getirmek için yükseltmeniz gerekiyor. Ahşabı en iyi şekilde işlemek ve kesmek için hizmet edeceklerdir. Bu oyunda keşfetmenizi ve öğrenmenizi bekleyen farklı işlevlere ve dokulara sahip yüzlerce cihaz var.

ARAÇ BAKIM VE YÜKSELTME VE MÜŞTERİLERE ÖZENLİ SERVİS

Yetenekli ve akıllı bir yönetici olarak, müşterileri memnun etmek için yaptığınız ilk şey iyileştirilmiş kamyonlardır. Ahşabın bir depodan diğerine taşınmasında ve taşınmasında vazgeçilmezdirler. Ayrıca müşteri çekmek için, birçok yeni müşterinin ilgisini çekecek pazarlama planları oluşturdunuz. Sadece bu da değil, her siparişi nasıl hızlı bir şekilde ele alacağınızı ve müşteri isteklerine mükemmel bir şekilde nasıl yanıt vereceğinizi her zaman bilirsiniz. Bu sayede yaptığınız her şey çok sayıda önemli kar ve çekici ödüller alacak

CANLI, GÜZEL VE ETKİLEYİCİ GRAFİKLER

Oyuncular, Lumber Empire’a katılırken olağanüstü derecede sofistike ve gerçekçi bir grafik sistemine hayran kalacaklar. Tüm görüntüler, birçok taze ve uyumlu renkle ayrıntılı olarak çizilmiştir. Ayrıca çevredeki sahneler de nefes kesici, eğlenceli ve esprili bir oyun resmi yaratıyor. Bu oyundaki karakterler de sevimli ve kişiliklerini ortaya koyuyor. Her karakterin benzersiz bir yüzü vardır, bu da oyuncuların birini diğerinden ayırt etmesini ve kafa karışıklığından kaçınmasını kolaylaştırır. Ayrıca müziğin koordinasyonu bu oyunu çok daha canlı ve fantastik hale getirdi.

ÖZELLİKLERİ

  • Ormanlardan nasıl yararlanılacağını, yönetileceğini ve doğru şekilde kullanılacağını bilin.
  • Ağaç dikmek ve odun kaynakları toplamak için biraz daha orman arazisi satın alın.
  • Süper modern bir makine zinciri oluşturun ve ahşap üretiminde iyi hizmet edin.
  • Daha kaliteli ve daha güvenli hale gelmek için arabanızın bakımını yapın ve yükseltin.
  • Düzenli olarak gerçekleşen ve birçok müşterinin ilgisini çeken satışları yönetin ve kontrol edin.
  • Güzel grafikler, görmesi kolay ve birçok insanı ilk bakışta heyecanlandırıyor.
  • Bir kereste fabrikası kralı olun ve bu oyunda ortaya çıkan birçok eğlenceli şeyin tadını çıkarın.

What's new

Yepyeni bir boşta tıklama oyunu olan Idle Lumber Empire'a hoş geldiniz. Bu boş simülasyon oyununda, küçük bir kereste fabrikasını işletmeye başlıyorsunuz ve yönetmek için çok çalışıyorsunuz, büyük hayalinizi gerçekleştirmek için fabrikanızı genişletiyorsunuz: Kereste imparatorluğu kurmak!

Video

Images

Download links

How to install Idle Forest Lumber v1.6.1 Money Mod APK Download APK?

1. Tap the downloaded Idle Forest Lumber v1.6.1 Money Mod APK Download APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *