Idle Angels v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

4.30.0.121602

Idle Angels, Idle ve rol yapma olmak üzere iki benzersiz oyun türü arasında harika bir kombinasyon olacak. Ve eğer bu iki oyun türünün de hayranıysanız, o zaman bu, deneyimlemeye başlamanız için iyi bir oyun olacaktır. Oyuna geldiğinizde, birçok özel zorluk, farklı oyun ve yeni bir boşta strateji oyunu yaşayacaksınız. En sağlam versiyon olmak ve arkadaşlarınızla savaşmak için meleklerinizi toplamaya ve yükseltmeye çalışın.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/1/2023
Size
330M
Version
4.30.0.121602
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

STRATEJİK OYUN SİSTEMİ

Oyunun Idle Angels ismine sadık kalarak üretici tarafından belirlenmiştir, bu özel bir boşta oyundur. Oyuncular oyun karakterlerini en iyi şekilde geliştirebilmek için uygun bir boşta oyun deneyimi yaşayacaklar. Bu oyun türü, siz çevrimiçi olmasanız bile karakterlerin kendi başlarına savaşmasına olanak tanıyacak ve böylece karakteriniz kendini çok hızlı bir şekilde yükseltebilecektir.

Ve bu oyunu kolayca kazanabilmek için savaş taktiklerinde usta olmanız gerekecek. Doğru kararı vermek için gerekli eylemler, doğru meleği seçmeyi ve dövüş stiliniz için doğru ekipmanı ve becerileri seçmeyi içerecektir. Ardından tüm unsurlar bir araya getirilecek ve oradan kendi “Yenilmez Filonuza” sahip olabileceksiniz.

BAŞARILI ZORLUKLAR, TOPLUM

Ancak üretici, basit bir oynanışa sahip olmanın yanı sıra oyuna özel zorluklar da ekledi. Atanan görevleri tamamlayabilmek için oyuncunun ve karakterinin gerçekleştirmesi gereken birçok aktivite vardır. Bunlar arasında savaş sistemi, boşta modu, Melek eğitimi ve uyanışı, macera ve toplama görevleri ve çok daha fazlası yer alacak.

Karanlık pençeler gibi tehlikeli silahlarla karşılaştığınızda sizi korumaya hazır olacak iyi kardeşler bulmanız gerekecek. Üstelik oyuncular, arkadaşlarıyla mücadele edebilmek için benzersiz maçlara katılabilecekler. Ve bununla birlikte takım arkadaşlarımızın eğlenceli zamanları gelir ve birlikte zaferi kutlarız.

GRAFİKLER ÖNE ÇIKAN ÖZEL BİR ÖZELLİKTİR

Boşta oyunların genellikle sahip olduğu özel özelliklerden biri kesinlikle grafikler olacaktır. Bu türdeki oyunların genellikle kendi benzersiz sevimli çizgi grafikleri vardır. Ancak piyasadaki diğer boşta oyunların aksine, bu oyun Japon çizgi film grafik stiline sahiptir. Karakterler sevimli, görmesi kolay, arkadaş canlısı melek tarzında tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, karakterlerin oyuna dahil olduğu sahneler ve bağlamlar da uygulama geliştiricisi tarafından metodik olarak yatırılır. Oyuna katılarak genel harita veya belirli bir görünüm ile oyun haritasını yukarıdan aşağıya birçok farklı açıdan görüntüleyebileceksiniz. Tüm grafik detaylar, grafik tasarım departmanı tarafından titizlikle ele alınmaktadır.

What's new

Fantastik Boşta Strateji RPG oyunu! Meleklerinizi toplayın ve yükseltin ve arkadaşlarınızla savaşın!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

1. Anime meleklerinin yanında savaşın
Batı ve doğu dünyasının antik mitolojisinden 100'den fazla büyüleyici meleği çağırın ve toplayın.
Uyanmanı ve onları kötü güce karşı savaşmaya yönlendirmeni bekliyorlar.
Muhteşem meleklerle etkileşime geçin ve onların arkasındaki sırrı ortaya çıkarmak için özel kaderler belirleyin.

2. Melekleri beslemek ve mükemmel takımınızı oluşturmak kolay
Dişliler, eğitim, eser ve yemin dahil olmak üzere birçok özellik size melekleri dilediğiniz gibi eğitmeniz için özgürlük sağlar.
Tek dokunuşla vites yükseltme, meleklerinizin savaşta parlamasını sağlar.
En güçlü kadroyu oluşturmak için favori meleğinizi seçin!

Video

Images

Download links

How to install Idle Angels v4.30.0.121602 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Idle Angels v4.30.0.121602 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *