Hybrid Animals v Para Hileli Mod APK Indir

200567

Hibrit Hayvanlar heyecan verici bir oyun çünkü oyuncular, diğer hayvanlarla savaşmak için kendi melezlerini yaratmak için sevdikleri iki hayvanı seçebilecekler. Bu oyun hem hayvan severler hem de farklı hayvanları başarılı bir şekilde yetiştirmek isteyenler için çok uygundur. İki favori hayvanı çiftleştirdikten sonra oyuncular bireysel ama bir o kadar da eğlenceli savaşlara girecekler.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/4/2023
Size
43M
Version
200567
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ÇOK SAYIDA HAYVAN YETİŞTİRİLECEK

Oyunun adını okuduktan sonra, oyuncular muhtemelen içeriğin bir kısmını ve nasıl oynanacağını tahmin ettiler, değil mi? Oyun, oyunculara üremek için iki hayvanı özgürce seçmeleri için birçok farklı hayvan verir. Oyuncular, dövüş sürecinde rakipleri daha kolay yenebilmek için farklı güçlere sahip hayvanlar yetiştirmelidir. Oyun, yetiştirilecek hayvanların seçimi yoluyla oyuncunun yaratıcılığını teşvik eder.

KEŞFEDİLECEK ÇOK ZORLUK

Oyun, oyuncuların fethetmesi gereken birçok zorluğa sahiptir. Ancak hibritinizin de güçlü kalmak için yiyeceğe ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu nedenle oyuncu, evcil hayvanına yiyecek ve içecek bulmak için ilk seviyeleri geçmelidir. Ayrıca oyuncular, bombalar, silahlar, el bombaları gibi savaşacak daha fazla eşya ile de destekleniyor… Üstelik çok şiddetli canavarlar var, bu nedenle oyuncuların dikkatli olmaları ve melez hayvanları için iyi donanımlı olmaları gerekiyor.

BİRÇOK ÇEKİCİ ÖDÜL

Hybrid Animals oyununun birçok farklı seviyesinden geçerken, oyuncular ayrıca bombalar, silahlar, el bombaları gibi savaşacak daha fazla öğe veya iyi destek olmak için gizlilik becerileri ile desteklenir. Özellikle oyuncular daha fazla para toplayacak ve bu parayı hibrit hayvanlarını donatmak ve yükseltmek için harcayacak veya üslerini düşmanlardan güçlendirmek için eşyalar satın alacak.

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Hybrid Animals’daki arayüz basittir. Ancak oyuna daha fazla oyuncu çekmek için farkı yaratan bu basitlik ve hafifliktir. Arayüz tasarımı oyunu sevimli melez hayvanın yanı sıra çizgi film izlemek gibi. Daha spesifik olarak, oyuncular farklı seviyelerde oynarken farklı arayüzler göreceklerdir. Yumuşak sesle birleştiğinde, oyuncu savaş sürecine daha fazla odaklanır.

BİRDEN FAZLA CİHAZA İNDİRMEK KOLAY

Birçok insanın her zaman istediği oyun, değil mi? Birçok farklı cihazda eğlenceli oyun oynama ve ücretsiz indirme ile daha iyi ne olabilir? Oyuncular, Google Play’den oyun indirebilir ve ayrıca oynamak için bir ağ bağlantısına ihtiyaç duymazlar. Ardından eğlenceli anların tadını çıkarmak ve oyundaki yeni her şeyi bir an önce keşfetmek için oyunu hızlıca telefonunuza indirin.

Hybrid Animals, bazı hafif şiddet sahneleri olduğu için yedi yaşından küçük oyuncular için uygun olmayacaktır. Oyun, basit tasarımı nedeniyle moda ama çok benzersiz. Oyuncular sevimli melezlerini canavarlara karşı korumak için savaş öğeleriyle donatmak veya kendilerinin yönetebilecekleri bir kasaba oluşturmak isterlerse, bunları uygulamadan satın alabilirler. Bu oyunu oynadıktan sonra oyuncular rahatlayacak ve hayvanları daha çok sevecekler.

 

 

What's new

Hayvanları seçin ve oyun onları bir araya getirecek. Her melez hayvanın kendine özgü yetenekleri ve güçleri vardır. Yapılabilecek milyonlarca olası yaratık var. Rastgele oluşturulmuş geniş bir dünyada hibrit canavarlarla savaşarak keşfedin ve hayatta kalın ve kontrol ettiğiniz bir kasaba inşa edin.

Video

Images

Download links

How to install Hybrid Animals v200567 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hybrid Animals v200567 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *