Hungry Shark Evolution v B10111 Para Hileli Mod APK Indir

9.6.10

Hungry Shark Evolution ile derin deniz dünyasında maceraya atıl. Vahşi aç köpekbalığınızı kontrol edin ve yoluna çıkan her şeyi yiyin. Okyanusun altında gerçekten gizemli ve büyüleyici bir macera ve antik deniz canlılarıyla bile karşılaşabilirsiniz. Uçsuz bucaksız okyanusta zayıflığa ve iyilikseverliğe yer olmayacak. Köpekbalığınızın en kapsamlı taramayı yapmasına yardım edemezseniz, açlıktan ölecek ve ölecektir. Bu noktada oyununuz da başarısızlık sonucu alır.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/15/2023
Size
114M
Version
9.6.10
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MÜKEMMEL GRAFİKLER, CANLI DİLLER

Hungry Shark Evolution ile rahatlatıcı anların tadını çıkarın – Çevrimdışı bir hayatta kalma oyunu, oyunun son derece gerçekçi 3D grafikleri sayesinde gerçek derin denizlere atılmış gibi olacaksınız. Daha önce sadece filmlerde görülen sahneler artık maceranızda hayat buluyor.

Aç köpekbalığının yolculuğu denizin derinliklerinden denizin üst katmanlarına kadar gidecek ve hatta denizin üzerindeki gemileri yok edecektir. Ayrıca, bazı özel seviyelerde uçsuz bucaksız evreni süpürmek için bir roket seti ile sağlanır. Batıklar, derin girdaplar veya renkli mercanlar, sahnenin çok gerçekçi görünmesini sağlayacaktır. Yaygın deniz canlılarının yanı sıra Great White veya Megalodon gibi antik yaratıklarla da karşılaşabilirsiniz. Oldukça zor olmasına rağmen, maceraya devam etmek için onlarla savaşmalısın.

MÜCEVHER VE PARA TOPLA YENİ KARAKTERLERİ VE AKSESUARLARI ETKİNLEŞTİR

Yıkıcı yolculuğunda turları geçtikten sonra, köpekbalığı ödüller, madeni paralar ve mücevherler alacak. Yeni köpekbalıkları ve heyecan verici aksesuarlar satın almak için bu hazineleri biriktirin ve kullanın. Mağazanın göz alıcı kostümleri ile yaratıcılığınızı köpekbalığınızda ortaya çıkarabilirsiniz. Okyanusta çok farklı olsun.

Ek olarak, yıkımınızı güçlendirmek için daha fazla yavru köpek balığı satın alabilirsiniz. Madeni para kullanabilir veya ihraççının özel etkinliklerinden yararlanabilirsiniz. Yavru köpekbalıkları olmalarına rağmen güçlerini hafife almayın. Sadece güçte değil, aynı zamanda oyunu çok sevimli kılıyorlar. Her türden bir köpekbalığı ekibi toplayın, okyanus taramanız renkli olacak ve uçsuz bucaksız okyanusun terörü olacaksınız.

BASİT NASIL OYNANIR, ÇEVRİMDIŞI DESTEK

Hungry Shark Evolution – Çevrimdışı hayatta kalma, çevrim dışı tasarlanmıştır. Wifi gerek yok hala oynayabilir. Ancak, wifi olduğunda, daha fazla madeni para ve mücevher almak için daha fazla görev yapabilir ve reklamları izleyebilirsiniz. İşiniz para köpekbalığını ilerletmek, yolda gördüğünüz her şeyi yemek, hatta bazen balıkçı teknelerine saldırmak zorunda kalıyorsunuz. Gerçekten hiç iyi değil. Ancak, bu sadece bir oyun, bu yüzden endişelenme.

Doğrudan dokunmatik ekran üzerindeki kontrolleri kullanarak çalıştırabilir veya telefonu eğerek hareket modunu seçebilirsiniz. Size daha gerçekçi bir his verecek olan sezgisel eğme modunda, bazen otomatik olarak köpekbalığının hareket yönüne doğru eğilirsiniz. Gerçekten deneyime değer. Ancak bu modda oynamak için rahat bir oturma pozisyonuna sahip olmanız ve uzanmayı sınırlandırmanız gerekir. Telefonunuzun işlevsel olarak da desteklenmesi gerekir. Lütfen Not al..

HUNGRY SHARK EVOLUTION OYNAMANIZA YARDIMCI OLACAK BAZI İPUÇLARI

Mümkün olduğu kadar çok yavru köpek balığı toplayarak kalabalık bir köpekbalığı okulu yaratın. Çevrenizdeki kaçırdığınız yiyecekleri temizleyecekler. Süpürme hızınız daha hızlı ve daha temiz olacaktır. Ancak, onları elde etmek için çok sayıda mücevher harcamanız gerekecek.

Ye, ye ve ye. Köpekbalıklarınızı çok besleyerek büyütün. Köpekbalığının, köpekbalığınızın hızlı büyümesine yardımcı olabilmesinin tek yolu budur. Büyüdükçe daha fazla yiyebilir, erken seviyelerde dokunamayacağınız yaratıklar bile, ancak köpekbalığı yeterince büyüdüğünde onlar da yok edilecek. Tabii ki, köpekbalığını yükseltmek de para gerektiriyor.

Kendiniz için Megalodon toplamak için madeni para ve değerli taşlardan tasarruf edin. Okyanustaki en garip yaratıktır. Elinizde tutarak, etrafınızdaki her şey için bir terör haline geleceksiniz. Ancak, henüz açamıyorsanız, diğer köpekbalıklarınızı avlanma sürecinde çok fazla engel olmayacak şekilde yükseltmek için dükkandaki güçlendirici öğelerden yararlanın.

GÜNCELLEMEDE YENİ KÖPEKBALIĞI TÜRLERİ GÖRÜNÜYOR

Eski sürümdeki pek çok köpekbalığının gücü düzenlendi ve geliştirildi. Shar-khan, Abyssaurus Rex ve Aaron the Destruktor gibi güçlü yeni yaratıkların eklenmesi, bu sezon Hungry Shark Evolution – Çevrimdışı hayatta kalmada gerçekten önemli bir değişiklik yapacak.

ANA ÖZELLİKLER

 • Oyunda ilerledikçe bir düzineden fazla farklı köpek balığını ve diğer harika hayvanları keşfedin.
 • Suların hem üstünde hem de altında açık bir ortamı keşfedin ve orada yaşayan yaratıklar hakkında bilgi edinin.
 • Çarpıcı 3D görsellerin ve akustik efektlerin keyfini çıkarın.
 • Okyanusun derinliklerinden egzotik hayvanları keşfedin ve tüketin.
 • Yırtıcı yeteneklerinizi artırmanıza yardımcı olması için Bebek Köpekbalıklarını işe alın.
 • Kendinizi lazerler, jetpack’ler ve silindir şapkalar gibi harika ekipmanlarla donatın!
 • Denizin dibine batmış Bonus Nesneleri bulun ve toplayın.
 • Çeşitli zor görevleri üstlenerek kendinize bir isim yapın.
 • Daha uzun yaşamak ve daha iyi puan almak için Altına Hücum etkinleştirilmelidir.
 • Sınırlı sayıda hediye kazanmaya hak kazanmak için sık sık oyun içi etkinliklere katılın.
 • Basit dokunma veya eğme kontrollerini kullanarak birkaç yumruk atın.
 • İnternete bağlı olmadan oynayın — Wi-Fi gerekmez!
 • Oyununuzu birçok Android cihazda kolayca senkronize edin.

What's new

Köpekbalığı Haftası için Resmi Oyun - Okyanusta çok sayıda aksiyon ve hatta daha fazla balık içeren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunu Hungry Shark Evolution'a hoş geldiniz! Bu ücretsiz çevrimdışı mobil oyunda bir avcı olmaya hazır mısınız? Köpek balıklarının sualtı dünyasını keşfedin ve evrim geçirin!

Video

Images

Download links

How to install Hungry Shark Evolution v9.6.10 B10111 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hungry Shark Evolution v9.6.10 B10111 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *