Hotel Empire Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

2.7

Hotel Empire Tycoon'a geldiğinizde bir restoran veya otel inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Burası her alanı yöneterek ve inşa ederek sizi zengin edecek. Yetkiniz altında ayrıca yüzlerce çalışan var ve otelin işleyişini kontrol etmenize yardımcı olmak için her işi üstleniyorlar. İlk başta sadece basit ve küçük bir bina ile herkesin hayran kalacağı bir şatoya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca orada durmadan müşterileriniz için daha fazla hizmet dekore edebilir ve tasarlayabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/5/2023
Size
134M
Version
2.7
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OTEL DEKORASYONU DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN GÖREVLER, LİDER

Öncelikle müşterilerin otelinizi destinasyon olarak seçmesi ve gece konaklaması için dışarısı titizlikle bakılmalıdır. Bu nedenle otel dekorasyon aşamasının ihmal edilmemesi, üzerinde durulması gerekmektedir. En lüks ve seçkin mobilyalar ilk tercihiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçları için konfor ve güvenlik faktörlerini de sağlamak zorundalar.

PERSONELİNİZE ÇOK İYİ ÇALIŞIN, SİZE ELLERİNDEN EN İYİSİNİ VERMELERİ İÇİN

Bununla da yetinmeyen Hotel Empire Tycoon, daha fazla personel almanıza olanak tanır ve bunlar, bu otelin yönetim ve operasyon oyununda kozlarınızdır. Açıkça, her çalışan bu oteldeki her ayrı hizmeti üstlenecek ve kendi güçlü yanlarına sahip olabilecektir. Özenli müşteriler için park yerini yönlendiren, arabayı yöneten güvenlik görevlilerinden bahsetmiyorum bile. Orada durmayan güzel resepsiyon görevlileri, konukları karşılamak için her zaman parlak bir şekilde gülümsüyor ve onlardan gelen soruları yanıtlamaya hazır.

DAHA FAZLA KÂR KAZANMAK İÇİN RESTORANI GENİŞLETİN

Ayrıca, müşterileriniz sadece otelde kalmıyorlar ve muhtemelen günden güne, hatta haftadan haftaya burada kalacaklar. Bu nedenle oyuncular, daha fazla restoran inşa ederek otelin hizmet kalitesini yeni bir seviyeye yükseltebilirler. Burası onlar için kahvaltıdan gece geç saatlere kadar eksiksiz bir yemek yelpazesi sunuyor. Bu hizmet, müşterilerin hem karnını doyurmasına hem de önemli bir kazanç elde etmesine yardımcı olur.

YÜZME HAVUZUNU GÜVENLİK ŞAMANDIRALARIYLA KEŞFEDİN

Müşterilerin eğlence talebi her geçen gün artıyor. Sadece uyumak için otele ihtiyaç duymuyorlar, aynı zamanda burada heyecan verici açık hava aktiviteleri yaşamak istiyorlar. Hotel Empire Tycoon, oyuncuların açık ve kapalı yüzme havuzları inşa etmeleri için koşullar yaratır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için tam mayo ve yüzer ile her boyutta gelir.

MÜŞTERİLERİNİZE EN İYİ MASAJ DENEYİMİNİ SUNUN

Hotel Empire Tycoon’un müşterilerinize sunduğu hizmet burada bitmiyor. Ayrıca, müşterilerinizi ziyaret etmek istedikleri cazibe merkezlerine götürebilecek şoförler de sağlıyoruz. Aynı zamanda VIP müşteriler için masaj hizmetini genişletebilirsiniz. Veya personel tarafından odaya getirildiğinde kahvaltı ve smoothie’lerin tadını bile çıkarabilirler. Müşterilerin bagajlarını taşıyan personel de tamamen sizin tarafınızdan ayarlanmaktadır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Her gün yüzlerce müşteriyi kendine çeken şehirdeki ünlü restoran ve otellerin patronu ol.
  • Müşterileri ağırlamak için kralların sarayı gibi bir mimari şaheser haline gelmek için küçük bir binadan inşa edildi.
  • Bu efsanevi otelde her göreve ve departmana hizmet veren personeli işe alın ve yönetin.
  • Sıcak yaz aylarında harika benzersiz deneyimlerle yüzme havuzlarını içeriden dışarıya küçükten büyüğe genişletin.
  • Yorucu çalışma saatleri ve hamallardan sonra müşteriler için daha fazla masöz alın.

What's new

Otel zincirinizi yöneterek zengin olmaya hazır mısınız?
Küçük bir otel işletmeye başlayın ve işinizi büyütmek için çok çalışın. Her ayrıntıyı iyileştirin ve mütevazı kurulumlarınızı beş yıldızlı bir tesise dönüştürün. Otel odalarınızı büyütün, lüks mobilyalar ve çarpıcı dekorasyon ekleyin, tüm olanak ve konforları iyileştirin ve en iyi eğlence aktivitelerini sunarak misafirlerinizi mutlu edin.

Video

Images

Download links

How to install Hotel Empire Tycoon v2.7 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hotel Empire Tycoon v2.7 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *