Homescapes Para Hileli Mod Apk indir

5.9.4

Download
2344.9/5 Votes: 2
Updated
1 Day Ago
Size
151.8 MB
Version
5.9.4
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

Yetenekli bir mimara dönüşün ve eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Homescapes ile evinizi yeniden tasarlayın. İşiniz dağınıklığı temizlemek ve yapboz turlarını kazanarak malikanenizi yeniden tasarlamak. Hareket etmeniz, simgelerin konumlarını birbiriyle değiştirmeniz ve onları yok etmeniz gerekiyor. Görevinizi kolaylaştırmak için yükseltme işlevlerini kullanın. Her odanın kapısını çalın ve kalenizi yenileyin!

SEVİMLİ HİKAYE, EĞLENCELİ RENKLER

Oh hayır! Kalen neden bu kadar dağınık? Ne oldu ona. Hemen temizlemek için el sallamalısınız. İlk odadan başlayalım. Oturma odasından, yatak odasına, yemek odasına, mutfağa ve hatta bahçeye kadar ne kadar büyük bir konak. Ancak endişelenmeyin. Tüm sıkı çalışma karşılığını verecek. Mücadeleyi geçtikten sonra kalenizi kendiniz tasarlayabilecek ve dekore edebileceksiniz. Oyunda kullanılan renk gamı ​​çoğunlukla parlak ve göz alıcı. Bu harika.

HER YAŞ İÇİN UYGUN BASİT OYUN

Her oyun odasında odanızı temizlemek ve daha fazla dekorasyon satın almak için yapboz mücadelesinin üstesinden gelmeniz gerekir. Bulmaca basittir ve hücrelerin konumlarını değiştirerek onları ortadan kaldırmak için art arda 3 veya daha fazla özdeş sembol oluşturmanız yeterlidir. Yeni oyuncular veya erken seviyelerdeki gençler için sistem bu işe de yardımcı oluyor. Bir satırda veya blokta aynı sembollerden giderek daha fazlasını düzenlediğinizde, karşılık gelen yükseltme öğesini alırsınız. Hücreleri daha kolay temizlemek için bunları kullanın. Acil durumlarda da size yardımcı olacaklardır.

ÇOCUKLAR İÇİN OYUN İLE İLGİNÇ DERSLERİ ENTEGRE EDİN

Homescapes her yaş için uygundur, özellikle 7 yaşından büyük çocuklar doğru zamanda oynayabilir. Ebeveynler çocuklarıyla oynar ve evi temizleme, evi süpürme ve çöpü dışarı çıkarma derslerine dahil edilebilirler. “Oda neden bu kadar dağınık?”, “Daha düzenli hale getirmeme yardım eder misin?”, “Çok iyi. Lütfen oyunda yaptığınız gibi odanızı temiz tutun!”. Bu, çocuğun kendi alışkanlıklarının bir şekilde farkında olmasına yardımcı olacaktır. Her mücadeleyi tamamladıktan sonra, oyunculara oda için dekoratif öğeler satın almaları için ekstra para verilecek. Puan ne kadar yüksek olursa, o kadar çok para alırsınız. Ancak sınırlı olacaktır. Bu, çocuğunuzun satın alma ya da bir sonraki tur için biriktirme ihtiyacı duymadan harcama yeteneğini göstermesine yardımcı olma şansınızdır. Basit görünüyor, ama aslında çocuğunuz için çok ihtiyaç duyulan bir beceri. Çocuğunuzun yaşına bağlı olarak doğru zamanda oynamasına izin verin ve derslerinizi buna dahil edin.

DÜNYAYI GETİRİN, ŞİMDİ KORKUSUNUZDA

Sen ve yaramaz kedin kalenin etrafında dolaşıp her karakterin hayatını gözlemlediğinde ilginç olacak. Homescapes’te minyatür bir dünya yer alıyor. Herkesin farklı tercihleri ​​ve düzenleri vardır, bu da kaleyi çok özel kılar. Belki arkadaşlarınızın odasından ilginç bir şeyler öğrenirsiniz. Birlikte daha fazla eğlenmek için daha fazla arkadaş bağlayın.

BU GÜNCELLEMEDEKİ YENİLİKLER

Homescapes’in bu güncellemesinde bir dizi yeni konum eklendi veya düzenlendi. Robbie ve Melinda, yeni bir anıtsal çeşmenin yanı sıra romantik bir festival yaşar. Yayıncı bu sefer romantizmi seviyor gibi görünüyor. Çiçekçi dükkanı da fark edildiğinde yeni ve daha göz alıcı bir görüntü ile karşımıza çıkıyor, eski bir çiçekçi dükkanı restore ediliyor. Bir süre aradan sonra tiyatro yenilenerek yeniden açıldı ve yaklaşan dans festivaline hizmet etti. Ödüller, belirli seviyelere bölünerek giderek daha çekici hale geliyor. Sadece hak edenlere verilecek. Homescapes’i ziyaret edin, entelektüel ve estetik yeteneklerinizi gösterin, çocuklarınızla eğlenin ve birçok değerli ders alın.

Video

Images

Download links

How to install Homescapes 5.9.4 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Homescapes 5.9.4 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *