Hollywood Story v Para Hileli Mod APK Indir

11.5.1

Hollywood Story: Fashion Star, oyunculara Hollywood yıldızlarının en dramatik deneyimlerini ve hikayelerini getirecek. Aynı zamanda oyuncuların en büyük aktörlerden biri olmalarını ve böylece şöhret kazanmalarını ve profesyonel ve potansiyel yıldızlar olma konusundaki yüksek hayallerini gerçekleştirmelerini sağlar. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak birçok yeni öğenin kilidi de açılacak, bu da içeriği ve oynanışı daha da heyecanlı hale getirecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/3/2023
Size
116M
Version
11.5.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

AKTÖR KARİYERİNİZE BAŞLAYIN VE GELİŞTİRİN

Hollywood Story’nin içeriği basittir ve oyuncuların yetenekli oyuncular olarak renkli bir hayat geliştirmeye başlamasıdır. Sürekli olarak farklı filmlere katılmaları, NPC’lerle etkileşime geçmeleri, özel görevleri tamamlamaları ve zamanla daha fazla ün veya bonus almaları gerekiyor. Bununla birlikte, kariyerlerinde birkaç rastgele unsur ortaya çıkacak ve nihai hedefe ulaşmak için sorunlar ve zorluklar yaratacaktır.

Kariyer faktörüne ek olarak, oyuncunun aşk alanında ilgili faktörlere de dikkat etmesi gerekir ve bir oyuncunun hayatında genellikle unutulmaz dramlar yaşanır. Bununla birlikte, oyuncuların tüm faktörleri dengelemek, böylece hayatı istikrara kavuşturmak veya romantik ve mutlu bir aşk inşa etmek için birçok mekanizması vardır. Bir oyuncunun sevgilisi, istediği herhangi biri olabilir ve her birinin keşfedebileceği pek çok içerik ve derinlik vardır.

GELİR İÇİN BÜYÜLEYİCİ FİLMLER YAPIN

Bir film yapma süreci karmaşıktır, ancak profesyonel bir oyuncu olmak söz konusu olduğunda oyuncunun tek gelir kaynağı budur. İsteğe bağlı olarak her filmin yönünü veya temel öğelerini oluşturabilirler, ancak birkaç ekstra öğe otomatik olarak doldurularak oyuncunun kararlarını çeşitli ve zengin hale getirir. Bazı benzersiz mekanikler ayrıca her filmle etkileşimi çok esnek hale getirerek oyuncuların mükemmel bir film tasarlamasına yardımcı olma sözü veriyor.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜMÜNÜZÜ TASARLAYIN

Bir oyuncunun görünüşü önemlidir, ancak Hollywood Story, oyuncuların yaratıcı olmasını ve sevdikleri bir görünüm tasarlamasını ister. Tasarım mekanizması canlıdır ve saç stilleri veya temel makyaj dahil olmak üzere tüm vücut için pek çok komik öğe veya diğer küçük ayrıntılara eşlik eder. Ayrıca güzellik konusunda birkaç özelleştirme, karakteri daha belirgin ve etkileyici kılacak, böylece olay örgüsü heyecan dolu ilerliyor.

GÜZEL VE ZARİF KOSTÜMLER GİYİN

Kostümler her oyuncu için olmazsa olmazdır ve kadın oyuncular genellikle karizmalarını ve zarafetlerini pahalı elbiselerle göstermek için birçok fırsata sahiptir. Ayrıca, oyuncular alışverişe dalabilir ve kendilerini modaya uygun elbiseler veya çantalarla ödüllendirebilir, bu da onları kariyerlerinde daha muhteşem ve profesyonel hale getirebilir. Bu arada, oyuncular birçok farklı kıyafet ön ayarını özelleştirebilecek ve her etkinlik için her tür özelleştirme için daha kolay değişiklik yapmaya yardımcı olacak.

SEVGİLERLE DRAMATİK HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN
Bir oyuncunun hayatı hiçbir zaman huzurlu olmadı ve Hollywood Story, oyuncuların her sürprizin tadını çıkarması için sayısız dramatik durum yaratacak. Aldatma veya perde arkası ilişkiler gibi dramalar genellikle aşk hayatında ortaya çıkar ve oyunculara daha fazla Hollywood keşfi sağlar. Oyuncunun kararına bağlı olarak, senaryolar zengin bir şekilde değişerek oyun değeri ve deneyimini geliştirecek.

Hollywood Story, oyuncuların dramatik hikayelerin ve sonsuz bir alışveriş deneyiminin tadını çıkarabilecekleri rahatlatıcı bir oyundur. Ayrıca hayallerindeki hayatı yaşarken ünlü aktörler olmak ve dünya çapında ün kazanmak için daha özel bir potansiyele sahip olacaklar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla eğlenin, evlerine gidin ve filmlerini izleyin. O zaman başarılarınızı dünyaya anlatın!
  • Muazzam şöhretle medyanın büyük ilgisi geliyor! Tabloid kapaklarına hazırlıklı olun çünkü paparazziler fotoğrafınızı çekmek için evinizin önünde bekliyor olacak.
  • Oyunda ilerledikçe muhteşem yeni yerler ve eğlenceli yeni özellikler keşfedeceksiniz! Hollywood, Beverly Hills,
  • Manhattan, Las Vegas ve daha birçok harika yeri ziyaret edin!
  • Rüyayı yaşamanın ve en seksi Hollywood ünlüleriyle tanışmanın ve egzotik yerlerdeki büyük etkinliklerde onlarla takılmanın zamanı geldi.
  • Ünlülerin onayladığı kendi moda serinizi yaratın, kendi parfümünüzü yapın ve lejyonlarca takipçisi olan gerçek bir megastar olun!
  • Tasarımcılarla tanışın ve yalnızca sizin için yaratılmış türünün tek örneği bir moda elbisesini giyin!
  • Seçmelere ve gişe rekorları kıran filmlere erişim kazanın! Filmlerinizi tanıtın ve takipçi kazanın!
  • Kendinizden bir film yıldızı yapın! Giyim, moda stilleri, saç stilleri ve makyajı seçerek kendi avatarınızı oluşturun. Film işinde kalıcı bir izlenim bırakın!

What's new

Hollywood Story'nin yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklarına hoş geldiniz Kendi film yıldızı kariyerinizi oluşturun, şehrin her yerindeki kırmızı halılara hükmedin, hayranlar, arkadaşlar ve takipçilerle takılın, kendi moda çizginizi yaratın, harika gişe rekorları kıran filmler çekin ve bir gerçek Hollywood ikonu!

Video

Images

Download links

How to install Hollywood Story v11.5.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hollywood Story v11.5.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *