Hobo Life v Para Hileli Mod APK Indir

2.2.13

Hobo Life: Zengin milyarderlerin İş Simülatörü ve Para Tıklama Oyunu dünyası. Bunu neden söylüyorum, çünkü burada kendi kariyerini inşa edeceksin? İlk başta, sadece evsizsin, meteliksizsin. O zaman tüm farklı şeyleri yapmalı ve kendi mülkünüzü inşa edebilmeniz için onu genişletmelisiniz. Üstelik ne kadar çok şey yaparsanız o kadar çok para kazanır, zengin ve güçlü girişimciler olursunuz.
Download APK
4.5/5 Votes: 453
Updated
1/19/2023
Size
96M
Version
2.2.13
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAYATIN TÜM RENKLERİNİ DENEYİMLEYİN

Hobo Life Para Hileli Mod APK Indir a katıldığınızda, tüm farklı duygu ve seviyeleri deneyimleyeceksiniz. İyi bir hayat için çok çalışmalıyız. O zaman bu oyunda da, bulutlu bir havaya ilk adım attığınızda, konutsuz, parasız ve statüsüz, toplumdaki en alt sınıf haline gelmelisiniz. Bu aşamada her şey için yalvaran, başıboş dolaşan, nereye gideceğini bilemeyen bir dilencinin hayatına dair daha spesifik bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Hobo Life Para Hileli Mod APK IndirKaderini değiştirmek için toplumdaki en alt seviyedeki tüm işleri yapmak zorundasın. Örneğin, çöp toplamak, motosiklet taksisi kullanmak, hizmetçilik yapmak zorundasınız… Kazandığınız parayla bir dükkan açabilir veya hisse senedine yatırım yapabilirsiniz; başka bir deyişle, bu miktarı artırmanın bir yolunu bulmalısınız. Yavaş yavaş bir patron, hatta bir iş adamı olacaksınız…
Hobo Life’da tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hayatı çok renkli göreceksiniz. Bu, festivaldeki tüm sınıfların zorluklarını anlamanızı sağlar.

NASIL GERÇEK BİR GENEL OLUNUR

Hobo Life’daki işlerden kesinlikle belli bir miktar para kazanacaksınız. Ancak bazı oyuncular o parayla yetinip milyarderlik amaçlarını unutarak hayatlarını pek iyi hale getirmeyecek.

Bu nedenle para kazandıktan sonra yapılacak en iyi şey parayı bankaya göndermek hem oyuncuların kazanç elde etmesini sağlamak hem de israflı oyunları en aza indirmektir. İstediğiniz kadar biriktirebilirsiniz, belki birkaç ay, birkaç yıl… Yaklaşan yolculuk için mükemmel bir sıçrama tahtanız olacak.

Bir süre sonra biraz parayı borsa oynamak veya piyango bileti satın almak için kullanabilirsiniz ve makul bir oyun stratejiniz varsa çok para alırsınız. Paranın küçük bir kısmını daha çok kızarmış tavuk dükkânı, bakkal açmak için kullanmak da mümkün… İşler olumlu olursa daha çok şube açılacak. Pekala, buraya gel, dengeli bir insan olmuş olmalısın. Oyuncular, onları eşleştirebilmeniz için girişimciler ve milyarderlerle işbirliği yapabilir.

SES EFEKTLERİ – CANLI GRAFİKLER

Oyuncular,Hobo Life Para Hileli Mod APK Indir dünyasına girerken buradaki rahatlığı ve ferahlığı hissedecekler. İlk adımları atmaya başladığınızda, ilginç fon müziğinin melodik sesini hissedeceksiniz. Kullanıcının her durumu, birçok farklı komik ses ile entegre olacak – renkli görüntüler ve canlı 2D efektlerle tasarlanmış bir oyun alanı. Üreticinin tüm görevlerini tamamlamalarını kolaylaştırarak oyuncuların kendilerini enerji dolu hissetmelerini sağlayın. Oyunu en popüler oyun serilerinin zirvesine taşıyan bu şeylerdir.

What's new

Evsiz yaşam simülasyon oyununda tonlarca para kazandıran kendi atıl işiyle zengin bir milyoner iş adamı olma hayali kuran bir dilencinin hayatını yaşıyorsunuz. Hayat simülasyonunuza sıfırdan başlayın: ilk işinizi alın ve tıkırtı oyunlarında kendi boş işinizi yürütmek için paradan tasarruf edin. Farklı işleri deneyin, nihayet atıl bir finansal imparatorluk büyütmek için ekonomi iş oyunu stratejinizi planlayın. Zengin olmak, milyarder bir iş adamı olmak ve bir evsizin de servet kazanabileceğini kanıtlamak için sokaklardan inin!

Video

Images

Download links

How to install Hobo Life v2.2.13 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hobo Life v2.2.13 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *